Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45478
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    husky19 napsal: Ještě jednou jsem vše vyzkoušel a nejde

    Vše se na youtube nahrává a na konci oznámí, že je video příliš dlouhé. Pokud někdo vymyslíte jiný způsob, já to rád zveřejním.

    Jojo,musíš to udělat na velikost a délku co Yotube chce,jinak to nenahraješ,myslím,že max.délka je 20min..

    #45482
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak jsem udělal pokus s filmem z Kokelvu v roce 2009. Nechal jsem titulky, počáteční intro, nějaké scénu filmu a závěrečné titulky. Pro názornost to snad postačí. Filmy uložím na “Uložto” a pokud by měl někdo zájem, jsou k dispozici.

    Kokelv – červen 2009 (sestřih)

    #45483
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Tak jsem udělal pokus s filmem z Kokelvu v roce 2009. Nechal jsem titulky, počáteční intro, nějaké scénu filmu a závěrečné titulky. Pro názornost to snad postačí. Filmy uložím na “Uložto” a pokud by měl někdo zájem, jsou k dispozici.

    Kokelv – červen 2009 (sestřih)

    Krásný video….ty v.le to bude pěkná ryba,ty v.le to jsou dvě ryby 😀 Ryby jste nachytali krásný,gratuluji,ale to jste každý den lezli do lodí po tom žebříku u mola ? A ty ryby jste si zvedali sami ???

    #45484
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ten moment byl extrémní odliv. Jinak se lezlo celkem v pohodě a nebylo to vůbec hluboko. Na vyndavání ryb tam byl takový podběrák na dlouhém bidle. My už potom nikdy nepřivezli tolik ryb. Buď jsme nechtěli my, nebo nechtěly ryby. Prostě klasika :-D:-D:-D:-D

    #45485
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Ten moment byl extrémní odliv. Jinak se lezlo celkem v pohodě a nebylo to vůbec hluboko. Na vyndavání ryb tam byl takový podběrák na dlouhém bidle. My už potom nikdy nepřivezli tolik ryb. Buď jsme nechtěli my, nebo nechtěly ryby. Prostě klasika

    jasný . A co lodě vypadaly celkem dobře . Jaký byl dojem ? Vypadá i prostorně a nemusí být špatná. S tímto typem jsme se zatím nesetkali jenom Dolmoye Fisker a to bezva loď

    #45486
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Na takú rybačku by som chodil do lode kľudne aj po lane. 😯 Fakt pekné videjko.

    #45487
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    dub napsal:

    Na takú rybačku by som chodil do lode kľudne aj po lane. Fakt pekné videjko.

    😀 To určitě všichni ,já bych se přidal hned :-D:-D:-D

    #45488
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Dolmoya Fisker byla naše první loď. Druhá část výpravy měla tu loď co je na videu. Měla 100HP dieslový motor a také byla super.

    Vše bylo skvělé, jen ti celníci nám nemuseli zabavit 80kg ryb. A to jsme neměli nějak moc přes limit. Každý jsme měli svou bednu. Nic víc. Ale vážení je vážení a nedalo se nic dělat.

    #45489
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Dolmoya Fisker byla naše první loď. Druhá část výpravy měla tu loď co je na videu. Měla 100HP dieslový motor a také byla super.

    Vše bylo skvělé, jen ti celníci nám nemuseli zabavit 80kg ryb. A to jsme neměli nějak moc přes limit. Každý jsme měli svou bednu. Nic víc. Ale vážení je vážení a nedalo se nic dělat.

    Vzali úplně všechno ??? Jinak my jsme měli Evinrude 75 a druhá část party 90 a super ,ale když jsme zastavili tak z nich tekl dost olej …

    #45490
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    kikibut napsal:

    husky19 napsal:

    Dolmoya Fisker byla naše první loď. Druhá část výpravy měla tu loď co je na videu. Měla 100HP dieslový motor a také byla super.

    Vše bylo skvělé, jen ti celníci nám nemuseli zabavit 80kg ryb. A to jsme neměli nějak moc přes limit. Každý jsme měli svou bednu. Nic víc. Ale vážení je vážení a nedalo se nic dělat.

    Vzali úplně všechno ??? Jinak my jsme měli Evinrude 75 a druhá část party 90 a super ,ale když jsme zastavili tak z nich tekl dost olej …

    Nevzali vše. Ale zvážili nám každému bednu a spočítal, že 6 lidí x 15 kg = 90kg a vše co bylo navíc, zabavili. To jsme ještě meli každý v bedně lososa od domácího. Ty nám nechal vyndat, neboť se do limitu nepočítají.

    #45491
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Právě renderuji sestříhaný snímek z podzimu roku 2010 na Dolmoye. Z 90ti minutového kompletního filmu jsem sestříhal 24 minut. Jestli půjde umístit, tak tu cca za 2 hodiny bude viset.;-);-)

    #45493
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak to trvalo trochu déle než 2 hoďky, ale je to tam.

    Video není točené jako instruktážní, ale částečně jako reportážní s tím, aby si každý z účastníků mohl připomenout příjemné chvíle. Nejsou to jen souboje s rybami, ale celkový průřez naší dovolenou v Norsku.

    Prosím, i o shovívavost vzhledem k provedení. Točil jsem to z 99% sám a i sám toto video stříhal, ozvučoval a titulkoval.

    Činil jsem tak ale s láskou. :-D:-D:-D:-D:-D

    Dolmoya podzim 2010

    #45494
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak bylo zase příliš dlouhé. :-E:-E :-S:-S:-S:-S. Ale upravím a ještě dnes pověsím ještě kratší verzi.

    #45496
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    husky19 napsal: Tak jsem udělal pokus s filmem z Kokelvu v roce 2009. Nechal jsem titulky, počáteční intro, nějaké scénu filmu a závěrečné titulky. Pro názornost to snad postačí. Filmy uložím na “Uložto” a pokud by měl někdo zájem, jsou k dispozici.

    Kokelv – červen 2009 (sestřih)

    Moc pěkný videjko, hlavně člověk musí mít trpělivost na to stříhání, zvuk, titulky a to já nemam, jinak bych taky něco stvořil;-)

    #45498
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Trpělivost to tedy chce. Zvláště některé scény nejde jen tak nasypat za sebe. Je třeba dát pozor na mnoho věcí. Aby nekončila věta uprostřed, aby byl děj dané scény ukončený, končit záběr vždy tzv. “mrtvolkou” a nikoliv pohybem, ….. Je toho moc. Zvykl jsem si nevypínat kameru při konci záběru, ale vždy několik vteřin přidat. Už se mi to mnohokrát vyplatilo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...