Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,996. až 2,010. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45499
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    To je dobrej nápad, nevypínat hned kameru, to mě nenapadlo, já jí vždy hned vypnu:-D:-D

    #45500
    husky19
    Účastník
    (1719 odpovědí)

    S tou kamerou se to má tak, že vypínáš kameru a někdo jako na potvoru začne něco říkat. A je to v pytli! Obrazový děj je u konce, ale zvuk utnout nejde v půlce slova. Vypadá to blbě. Tam se dá použít nějaký přechod, který konec záběru zvukově i obrazově utlumí. Pokud ale necháš kameru ještě chvilku běžet, máš možnost volby jak situaci řešit. :-D:-D

    #45501
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    zdravim v predvecer odletu ze Smoly. Pocasi paradni – hlasili vitr a dest, vysledek byl slunicko a takrka bezvetri po celou dobu. Prselo jen v noci.

    Ryby dobry, tresky kolem metru, nejaky leng a lumb, jen dnes nic moc, jestli je to tim, ze je uplnek? Celkove jsem chytani moc nedala, nebyl cas kvuli lumparnam. 🙂

    Foto nemuzu pridat, neb jsem zapomnela doma patricnou techniku.

    #45503
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    husky19 napsal: Dolmoya Fisker byla naše první loď. Druhá část výpravy měla tu loď co je na videu. Měla 100HP dieslový motor a také byla super.

    Vše bylo skvělé, jen ti celníci nám nemuseli zabavit 80kg ryb. A to jsme neměli nějak moc přes limit. Každý jsme měli svou bednu. Nic víc. Ale vážení je vážení a nedalo se nic dělat.

    Kolik byla pokuta?

    #45511
    husky19
    Účastník
    (1719 odpovědí)

    Celník to napsal pouze na jednoho z nás a ten zaplatil 5000,– NOK. No a my se na to složili všichni (bylo nás 8). Tak že cca 2000,– Kč každý.:-E:-E

    Ale takový je život. Předpisy jsou předpisy a když se porušují, musí se počítat s eventuálními problémy.

    #45512
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Celník to napsal pouze na jednoho z nás a ten zaplatil 5000,– NOK. No a my se na to složili všichni (bylo nás 8). Tak že cca 2000,– Kč každý.

    Ale takový je život. Předpisy jsou předpisy a když se porušují, musí se počítat s eventuálními problémy.

    Zdravim.

    Muzu se zeptat kolik kylo bylo navic? diky Zdenek

    #45513
    Piva
    Účastník
    (798 odpovědí)

    kikibut napsal: husky19 napsal:

    Tak jsem udělal pokus s filmem z Kokelvu v roce 2009. Nechal jsem titulky, počáteční intro, nějaké scénu filmu a závěrečné titulky. Pro názornost to snad postačí. Filmy uložím na “Uložto” a pokud by měl někdo zájem, jsou k dispozici.

    Kokelv – červen 2009 (sestřih)

    Krásný video….ty v.le to bude pěkná ryba,ty v.le to jsou dvě ryby Ryby jste nachytali krásný,gratuluji,ale to jste každý den lezli do lodí po tom žebříku u mola ? A ty ryby jste si zvedali sami ???

    Jak se budou videa na ulož.to jmenova,abych nehledal něco jiného. děkuji moc se těším dík

    #45517
    husky19
    Účastník
    (1719 odpovědí)

    fola napsal:

    husky19 napsal:

    Celník to napsal pouze na jednoho z nás a ten zaplatil 5000,– NOK. No a my se na to složili všichni (bylo nás 8). Tak že cca 2000,– Kč každý.

    Ale takový je život. Předpisy jsou předpisy a když se porušují, musí se počítat s eventuálními problémy.

    Zdravim.

    Muzu se zeptat kolik kylo bylo navic? diky Zdenek

    Každý jsme měli cca 10-12 kg nad limit. Každý svou bednu a nic víc. Myslím, že to nebylo tak strašné. Ale….:-E:-E

    #45518
    husky19
    Účastník
    (1719 odpovědí)

    Piva napsal:

    kikibut napsal: husky19 napsal:

    Tak jsem udělal pokus s filmem z Kokelvu v roce 2009. Nechal jsem titulky, počáteční intro, nějaké scénu filmu a závěrečné titulky. Pro názornost to snad postačí. Filmy uložím na “Uložto” a pokud by měl někdo zájem, jsou k dispozici.

    Kokelv – červen 2009 (sestřih)

    Krásný video….ty v.le to bude pěkná ryba,ty v.le to jsou dvě ryby Ryby jste nachytali krásný,gratuluji,ale to jste každý den lezli do lodí po tom žebříku u mola ? A ty ryby jste si zvedali sami ???

    Jak se budou videa na ulož.to jmenova,abych nehledal něco jiného. děkuji moc se těším dík

    Ještě jsem zkoušel udělat menší sestřih, ale zase to bylo velké. Jakmile to dám na Uložto, napíšu sem odkaz.

    #45519
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    husky19 napsal:

    fola napsal:

    husky19 napsal:

    Celník to napsal pouze na jednoho z nás a ten zaplatil 5000,– NOK. No a my se na to složili všichni (bylo nás 8). Tak že cca 2000,– Kč každý.

    Ale takový je život. Předpisy jsou předpisy a když se porušují, musí se počítat s eventuálními problémy.

    Zdravim.

    Muzu se zeptat kolik kylo bylo navic? diky Zdenek

    Každý jsme měli cca 10-12 kg nad limit. Každý svou bednu a nic víc. Myslím, že to nebylo tak strašné. Ale….

    My jsme na soroy radeji prilatili 61kc za kazde kili navic. To nas jeste strasili ze kdyz vaha nebude sedet tak jako ze zadny papir nemame a zaplatime pokutu+zabaveni veskereho masa. No sranda Nori….:-x

    #45524
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj doma husky19 –

    poprvé tady někdo napsal, že zaplatil za nadlimit, když měli 1 bednu na ososbu. Překvapilo mět to i když znám jejich limit. Předpokládal jsem, že kdybych vezl 1 bednu na osobu, tak bude vše v pohodě. Jak vidno, najdou se v Norsku tací, kteří zkontrolují hmotnost i u tý 1 bedny. Zatím jsem si nezahrával a ani v budoucnu zahrávat nebudu. I když jsem si dodnes myslel, že do tý jedný bedny na osobu se dá v pohodě jít.

    #45525
    husky19
    Účastník
    (1719 odpovědí)

    Myslím, že jsme byli široko-daleko jediní, kdo zaplatil, i když ten nadlimit nebyl tak strašný.

    Ale já si v konečné fázi přivezl stejně plnou bednu. ;-);-);-)

    Celník chtěl 80kg ryb jako konfiskát a připravil pytle. Naplnili jsme první, on ho zvážil, ohlásil 40 kg a že ještě 40 kg chce. Pytel odložil bokem jako zabavený a já si v nestřežené chvíli zase tu bednu z konfiskátu doplnil. :-D:-D:-D

    #45526
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Husky: prosim tě,kde vás takhle stáhli:-x to musela bejt kontrola před trajektem??8-O nebo vás stavěli při cestě:-( ??:-|

    #45527
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Tak jsem udělal pokus s filmem z Kokelvu v roce 2009. Nechal jsem titulky, počáteční intro, nějaké scénu filmu a závěrečné titulky. Pro názornost to snad postačí. Filmy uložím na “Uložto” a pokud by měl někdo zájem, jsou k dispozici.

    Kokelv – červen 2009 (sestřih)

    To teda byla průmyslová těžba na tom Kokelvu, musela to být krásná rybačka! Teď jsem se vrátil a hned bych jel znovu.

    #45528
    husky19
    Účastník
    (1719 odpovědí)

    respi napsal:

    to Husky: prosim tě,kde vás takhle stáhli to musela bejt kontrola před trajektem?? nebo vás stavěli při cestě ??

    Bylo to na hranici Norsko – Finsko nahoře u Alty.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,996. až 2,010. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...