Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,951. až 1,965. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45437
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Další a další štikozubci. Byla to fakt skvělá rybařina!!

    #45438
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ve známé písni se zpívá: Žralok zuby, má jak nože, … Tady by ale slušelo spíše něco o štikozubcích. Začal se motat tak intenzivně, že jsem si o trojhák rozpáral ukazovák levé ruky. Ryba je v tom nevinně. Debil jsem jen já, že jsem si nedal pozor:-?:-?

    #45439
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pobyt nebyl jen o “práci” na moři. Užili jsme si i nad pečenou skladbou různých ryb.

    Copak to asi jíme na fotce vlevo???

    8-O8-O8-O

    #45440
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Takovou pohodu jsme měli v našem skromném příbytku, že i srny k nám chodily kojit své mladé!!

    #45441
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Moje radost. Treska obecná 118 cm a 15,80 kg. Zdolávána z hloubky cca 150 metrů a vůbec to nešlo lehce.;-) Už jsem se chystal vzít Honzovi Dufkovi jeho rekord, neboť jsem si do poslední chvíle myslel, že je to mník. Pořádný mník!! Bylo to sice jinak, ale fakt krásný zážitek!! ;-);-);-)

    #45442
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    A jako u fotografa – z jedné strany, z druhé strany,…. :-D:-D:-D

    A to byl také jediný den bez vln!!!

    #45443
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Malá ukázka toho, jak to dopadne, když se domluví Slunce s Měsícem a “zatáhnou” za příliv společně. Ještě že jsme filetovali až za odlivu:-D:-D

    #45444
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Nebudu vás milí kolegové nudit přívalem fotek. Tato ukázka jen pro názornost. Jinak mám z každé návštěvy Norska vždy sestříhaný, ozvučený a otitulkovaný film (od 60 do 100 minut). Letošní budu stříhat asi za dlouhých zimních večerů. Je to přeci jen časově náročná práce.

    Ale musím podotknout, že velmi příjemná a vždy si znovu připomenu ty krásné zážitky.

    Má sedmnáctá návštěva Norska za rybami je za mnou. Ať tedy žije sezóna nová, sezóna roku 2013. Ta pro mne začne v květnu návštěvou ostrova SOROYA. :-D:-D:-D:-D:-D

    #45445
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    To Kulík: Velmi rád s tebou pohovořím o rybách. Ale sraz v Praze nezvládám. :-S:-S

    Určitě se to povede někdy jindy.8-)

    #45446
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Moje radost. Treska obecná 118 cm a 15,80 kg.

    Gratuluji ke krásné tresce. Fotky klidně sázej dál, určitě nejsem sám, kdo se rád podívá na krásné obrázky z Norska.

    #45453
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Díky Sime za gratulaci. Od rybáře tvého formátu to potěší!!

    Tak ještě několik fotek z podzimu.

    Ubytování bylo ve starším baráčku, ale pěkné, čisté a skvěle zařízené

    #45454
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Fakt pohodové bydlení. Horní patro obsahovalo 2 ložnice pro jednoho rybáře a dvě ložnice pro dva rybáře. Měli jsme ale s sebou seniora, který letos oslavil 83. narozeniny. Žádný překlep, fakt 83! a ten spal dole na sedačce. Přeci jen krkolomnost 10-ti točených schodů byla pro něho obtížná.

    #45455
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Náš přechodný pobyt. Myslím tím bílou budovu v dálce :-P:-P. V předsíni byl velký 400 l mrazák, který mrazil skvěle. Poslední den jsem ještě před obědem do něj uložili několik balíčků makrel a v době nakládání (cca 19 hodin)byly tuhé. Sice nezvonily, ale tuhé byly. A navíc v té červené “stodole” vpředu byl ještě jeden menší, rezervní, kdybychom toho nachytali víc než nám ten první mrazák pojme.

    Na molo k lodím to bylo “Co by kamenem dohodil”

    #45456
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Také trocha akce mého “Zetka”. Za celý dne sezení na zábradlí lodě jsem měl zadek jako reklamu na fitinky vodovodního potrubí. Na levé půlce oblouk a na pravé rovný díl.:-?:-):-);-);-):-D:-D:-D:-D

    Také velmi vzácná chvilka bez vln.

    #45457
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Trocha ruční práce. Vypadám tam v té čepici jako trol. (trochu přerostlý)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,951. až 1,965. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...