Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,936. až 1,950. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45102
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..dnes Hunterrova parta nachytala krásné ryby…na Podkově 105cm keler a u Inttianu nej štikáče sezóny 119cm/9,5kg..!!!(foto štikouna dodám později, zatím se MRKněte jen na kelera)

    #45110
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Odjeeeezd!!!

    Lysoysundet

    #45118
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    T Zdeneko

    hezke zazitky!

    Jen s tou povolenou rychlosti +10% v Norsku nepocitejte!! Tam zadne tolerance nejsou!!

    #45159
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    +10% na tachometru je tak akorát povolená rychlost ve skutečnosti.

    Takže když pojedu podle tachometru 55 km/hod, tak moje skuttečná rychlost je 50. Určitě nějaké ty rozdíly budou auto od auta.

    Často na mě domácí Norové zatroubili, když jsem jel přesně 80 – a tak taky už jezdím cca +10% a už nikdo netroubí… Pokutu jsem nikdy neplatil. Ťuk, ťuk.

    Nikomu nikdo nic ale nevnucuje 🙂

    #45173
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Dovolte mi, abych se za CK Wohanka Group rozloučil s letošní profoukanou sezónou. Dnes opustil Smolu náš poslední turnus. Já a delegáti ještě uklízíme. :-?:-?:-?:-? Domů se chystáme až zítra večer. Tím i pro mě skončí letošní sezóna v Norsku. Těším se na všechny příznivce norského rybolovu na některých z mnoha setkáních. Začínáme asi v Prušánkách. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Došky 8-)8-)8-)8-)

    #45176
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal: Dovolte mi, abych se za CK Wohanka Group rozloučil s letošní profoukanou sezónou. Dnes opustil Smolu náš poslední turnus. Já a delegáti ještě uklízíme. Domů se chystáme až zítra večer. Tím i pro mě skončí letošní sezóna v Norsku. Těším se na všechny příznivce norského rybolovu na některých z mnoha setkáních. Začínáme asi v Prušánkách.

    Došky

    Došky…určitě v ČR se na srazech setkáme…

    A co vím,tak sezona 2013 bude mít spoustu novinek a překvapení..

    Je se na co určitě těšit…

    Zachvilku se uvidíme v Prušánkách a krásně si povykládáme…

    :-):-):-)

    Sezona pomalu končí,ale dycky nová začne…jupíííí…

    #45195
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Vlkous napsal:

    +10% na tachometru je tak akorát povolená rychlost ve skutečnosti.

    Takže když pojedu podle tachometru 55 km/hod, tak moje skuttečná rychlost je 50. Určitě nějaké ty rozdíly budou auto od auta.

    Často na mě domácí Norové zatroubili, když jsem jel přesně 80 – a tak taky už jezdím cca +10% a už nikdo netroubí… Pokutu jsem nikdy neplatil. Ťuk, ťuk.

    Nikomu nikdo nic ale nevnucuje

    podobně uvažujeme i my

    #45395
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Včera jsem se vrátil z Dolmoy a musím konstatovat, že tak větrnné Norsko jsem snad ještě nezažil. Snad jen září roku 2004 bylo podobné. Rybařina ale velmi slušná. Několik doršek, největší 118 cm a bez pár dkg 16 kg. Pěkní keleři – na vláčku i na pilkrák. Pěkní štikozubci – nádherně skákali na zelený pilkr s trojhákem a hlavou z makrely. Pro velký vítr jsme nemhl použít vláčák, neboť bych nedostal hlavičku ke dnu. Mníci méně než jiné roky, ale to hlavně proto, že jsme je mohli chytat jen jeden den, kdy nefoukalo. I tak se povedl jeden 107 cm a zbylé 4 kousky měli málo pod metr. Je nutné zmínit i makrely, kterých bylo sice dostatek, ale také žádná divočina. Skákali místo nich malí keleři. Těch bylo opravdu všude plno. Dal by se jich nachytat vagon. 🙂 Chvíli to byla zábava, ale stále je sundavat z háčků také omrzí. A navíc mi vadí když se chytne hlupě za břicho stane se potravou racků. Chápu, že jich tam je hodně, ale nerad zabíjím to, co sám nechci sníst 😕

    Ubytování naprosto skvělé a denně jsme pozorovali u baráku srnku s mláďaty. Odvážila se i na terasu našeho domku. Lodě také super. Jedna 17 ft s motorem Johnson 40 HP a druhá Dolmoy s motorem Selva 100 HP.

    Byl to skvělý relax doplněný trajekty Kiel – Oslo – Kiel se skvělou snídaní. Navíc cestou na Dolmoyu ubytování na jednu noc v kempu Andalsnes a druhý den výlet na Trolí stezku.

    Prostě paráda a ani vítr nám náladu nezkazil. Teď jen přečkat zimu a v květnu Soroya 8-)8-);-);-):-D:-D

    Až přinesou kolegové fotky, připojím jich pár pro ilustraci.

    Ahoj v Prušánkách!!!!:-D

    #45400
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To husky19: Gratulace ke všem rybám a i troch závisti. Těším se na fota. Jinak tě soukromě vyzpovídám o těch štikozubcích. Do těch Prušánek to nzvládám, ale budu na srazu v Praze.

    #45425
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    to Husky 19

    Tak tě chlape vítám doma. To nám pěkně foukalo, což. Byli jsme kousek od sebe, tak musím tvá slova o větru jenom potvrdit.

    Došky :-D:-D:-D:-D:-D

    #45432
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Díky Došky za uvítání. Jdu připojit i pár fotek.

    Jirka:-D:-D:-D:-D:-D

    #45433
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Výlet na Trolí stezku. V létě asi davy turistů, v září pouze šílenci z Čech 😛

    #45434
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Špičkové cestování trajektem ColorLine – Magic. Sice trochu náročné na čas, ale kdo by na dovolené někam spěchal, co??

    #45435
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Zapadající slunce na Dolmoy.

    #45436
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pvní štikozubec 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,936. až 1,950. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...