Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 943 odpovědí. Do diskuze (135 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 11 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 886. až 900. (celkem z 944)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41706
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (63 odpovědí)

    kara1111 napsal:

    To Respi, souhlasím, nikde nemluvím o napakování, že odvezu 100kg. Mluvil jsem o situaci, že se chytili pro nás dost vzácní dva halíci a řešili jsme nějakých 8kg nad. To doufám není napakování.Bylo nám líto je tam nechat v mražáku, nebo vyhazovat filety.

    A není lepší ty dva halíky zamrazit a zabalit do obleku celé ?

    Trofejku si můžeš k limitu 15 kg vzít. A nikde není psáno, kolik může mít trofejní. A ze Soroye to dovezeš zmrzlé.

    #41707
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    jeliman napsal:

    A není lepší ty dva halíky zamrazit a zabalit do obleku celé ?

    Trofejku si můžeš k limitu 15 kg vzít. A nikde není psáno, kolik může mít trofejní. A ze Soroye to dovezeš zmrzlé.

    Však tuto možnost jsem mu taky psal. Je jednoduší sníst na místě 2 ks trofejek (ty původní menší), případně si je připravit na cestu, než se pak třást jestli mne někdo nechytne…

    #41709
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    MifakM Však tuto možnost jsem mu taky psal. Je jednoduší sníst na místě 2 ks trofejek (ty původní menší), případně si je připravit na cestu, než se pak třást jestli mne někdo nechytne…

    Jasně že trofejka je nejlepší možnost, jak legálně odvézt víc než bednu, pokud už je potřeba víc jak bednu odvézt. Teoreticky co chlap to bedna + trofejka, pokud je to jak zabalit a odvézt.

    #41710
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Jak já vidím Nory, tak bych řekl, že už ze zásady zákony neobcházejí. A ani nemusí.

    Nakonec je v podstatě jedno od koho ryby koupím. Nebo od koho si koupím doklad na ryby. Je jedno, jestli to bude rybář s licencí nebo licencovaná výkupna.

    V každém případě i zákon o limitu vývozu ryb hovoří jasně o rybách a výrobcích z nich má,i ulovených a pak o těch zakoupených s dokladem.

    Bohužel vlastní zkušenost nemám, ale jiní zde to již praktikovali. Tak možná vědí líp jak a co. Např. honzak

    Předpokládám, že když nějakej Nor má licenci na lov ryb, tak má nebo může mít licenci na jejich prodej. A pokud budu něco kupovat, tak dostanu doklad. Pokud nějakej rybář vystaví doklad na ryby které nenalovil, přesto je někdo ochotný mu za to zaplatit a on se vejde do své kvóty, tak proč by to neudělal. On to jistě nebere jako úsměvnou situaci, nebo podvod, ale bere to tak, že se neplýtvá a ulovené ryby se nevyhodí, ale legálně vyvezou. Což je vlastně účel samotného limitu. A jim je jedno kdo ryby nalovil. Nakonec cenu ryb určí jejich majitel, nebo ten kdo je prodává, nebo ten kdo vystavuje doklad a daň z toho odvede taky on. Vše vidím jako naprosto legální věc.

    #41740
    polanecky petr
    Člen
    (75 odpovědí)

    Sim napsal: Průvodce Marcus, keler 121cm 17kg uloven v hloubce 75m.

    Ahoj šťastný rybáři.

    Blahopřeji, protože znám, jak se chytají keleři, tak bych se chtěl zeptat, jak dlouho jsi s ním bojoval,,,

    zdraví

    polda

    #42266
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    to Polda: Zabral na černou papriku 12/0. Takže byl uloven na pilkovací nářadí a za 20min byl venku.

    #42267
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Fotky od CWC Sweden z Havoysundu. Srpen, měsíc halibutů se blíží…

    halík 161cm

    #42269
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Někdy prostě neberou…

    #42270
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    145cm

    #42274
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Tiše závidím. 😐

    Došky

    #42514
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Gratulácia k prvej medajle ČR na OH .

    #42517
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …..parádní závod a dravá jízda, moc jsem Vávrovi po semifinále nevěřil ale dal to mazácky..divoká voda to je můj druhý největší koníček, tedy byl, za mlada..:-)(Zrmanja-Chorvatsko, tuším rok 1999)

    #42519
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    …..parádní závod a dravá jízda, moc jsem Vávrovi po semifinále nevěřil ale dal to mazácky..divoká voda to je můj druhý největší koníček, tedy byl, za mlada..(Zrmanja-Chorvatsko, tuším rok 1999)

    To je masakr

    #42534
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jo Vávra jel suprácky:-D škoda že ho předjel ten Rambo z Itálie:-?

    #42624
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Při cestě na Soroyu, v jednom capmpu u řeky ve Švédsku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 886. až 900. (celkem z 944)

Téma ‚Aktuální informace 2012’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...