Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 943 odpovědí. Do diskuze (135 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 11 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 944)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40834
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Hádejte kde to je ? 🙂

    #40836
    Ivan
    Účastník
    (41 odpovědí)

    TO NAKI:Postavou sú rozdielny ale rybárskym duchom stejne obrovský:-D

    #40837
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    To jo:-D jak Pat a Patašon:-P:-P velký malý muž 8-)8-)

    #40838
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Poslední info od šroubesa,další už bude podávat sám.

    Právě se plavíme na Soroya a už máme supr fotky a velmi zajímavé video,které jsme natočili s Pavlisem. Těšte se!!

    #40841
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Info bude v lokalitách Soroya…..8-O

    #40870
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Prosím, máte někdo info kde se dá dokoupit limit pro vývoz fišlí…?? KOnkrétně mi jde o oblast ostrov Senja kam jedeme.. Někde na Komuně?? Je nějaké oficiální nákupní místo státní správy nebo tak…??

    Díky a hezký den :-))

    Mára

    #40887
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Táááák, už se to chystá:-))

    a máme to za 5… :-))

    #40952
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    rastoSE napsal:

    Soroya 2012 – chata Vagaan

    Tresky chytáme prevažne v hĺbke od 80 m do 120m na šelfe asi 7km – 11km od chaty.O nachytanom limite nebudem písať( kto tu bol vie o čom hovorím, za 2-3 dni je vybavený). 5 posádok chytá na Roybaity,na množstvo vyhráva 400g velk. L, na trofejky zasa 600g velk.XL vo farbe ružovo žltá.Veľmi veľké množstvo tresiek od 12kg – 16kg, najvačšia treska 25kg, 4 ks – 22,5kg , 10ks – 18kg.Jeden halibut 18kg, asi 5ks okolo metra.Do konca pobytu skúšame vydráždiť už len nejakého pekného halibuta.

    Treska 22,5kg na roybait 600g XL žlto/rúžový

    Noooooo to si děláš kozy ne ?! Krásné tresky,v kolika jste jich nachytali ? A dáš jsem foto halíka ?

    #40968
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Nějaký pěkný foto těch halíků by to chtělo:-D:-P

    #40969
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Tulak-Mara napsal:

    Prosím, máte někdo info kde se dá dokoupit limit pro vývoz fišlí…?? KOnkrétně mi jde o oblast ostrov Senja kam jedeme.. Někde na Komuně?? Je nějaké oficiální nákupní místo státní správy nebo tak…??

    Díky a hezký den )

    Mára

    Ahoj, pokud vím tak to právě vůbec není oficiální způsob. Potřebuješ firmu/živnostníka s licencí pro prodej ryb (obvykle výkupna, neboť pokud je mi známo rybáři-kutraři smí prodávat jen výkupnám – kontrola – kvoty) cena plus mínus 20 NOK/Kg vychází z výkupní ceny, ta firma/živnostník prostě papírově přeprodá ryby za stejnou cenu jako je nakoupila – Ty máš doklad na ryby – jim zbylo na dokladu uvedené množství ryb – které však dejure mají v ten okamžik načerno – obohatili se o něj a stát z toho nic – a to by se právě státní správě nemuselo líbit, takže to některé firmy vůbec dělat nechtějí.

    #41030
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Northwolf, děkuji za info… A já blázen myslel, že v Norsku to funguje jinak, než by to fungovalo v Čechách, kdybychom měli moře…:-P

    Na tu Senju resp Vesterály jsem Ti odpověděl na SZ.

    Ahoj Mára

    #41306
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Hlásím příjezd na Senju – Rodsand

    První parta jela do přílivu, přitáhli kelery 1m+ a že jich bylo!!! Pak jsme jeli my, bohužel do odlivu, 2 slušný doršky, , jednoskvrnka, jinak pár brosem, kellerů.. Nějak nám ti velcí kelleři odjeli… Foto snad přidám zítra. Teď je mlha a prší…:-E

    #41471
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Tromso 26kg ulovena na červenou papriku 12/0.

    #41472
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Průvodce Marcus, keler 121cm 17kg uloven v hloubce 75m.

    #41627
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Zdravím ze Senjy… K fotkám jsem se ještě nedostal ale začali hezcí okouníci a také začalo foukat a lejt jako ve sprcháči.. Humus… Dnes nám to odfouklo od filetárny 2 kolečka do moře.. Jedno se za přílivu po dlouhém lovení za pomoci 2 svázaných bójkovýc tyčí a gafu podařilio vylovit, druhé nás čeká hledat ráno.. Vyjel jsem na moře na 2 hodiny večer když se to trošku uklidnilo a mám 5 hurvínků.. teď ale zase fičí z pohraničí.. Pomalu dochází grog tak já odcházím do pelechu.. :-))

    Halibutům zdar.

    Mára

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 856. až 870. (celkem z 944)

Téma ‚Aktuální informace 2012’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...