Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 943 odpovědí. Do diskuze (135 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 11 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 944)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37351
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    Ahoj,

    nevíte někdo aktuální stav silnic, především pak E10, jak je to tam hlavně se sněhem? Nebo odkaz na sjízdnost silnic, nějak ho tady nemohu dohledat. Předem dík za info.

    #37355
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj,sem tady opět z info,jak sa daří Jankovi na ostrově Soroya…

    SMS mi přišli už dřív,ale byl sem na hokeji Česko-Norsko…

    Tááák a jdeme přímo na SMS a jednu po druhé co mi napsal Janek…

    Cituju první SMS:

    Cus, tak ted jsem chytil na svedaka ve 105m obecnou 127cm. Zvazim az na baraku.SMS byla doručena v 16:17

    Další SMS:

    V 16:32 … Jinak mame jeste 119cm.

    18:43…další SMS…od Janka..Mel jsem ted rozjezd na roybaita a tak po 15 m tahu pustila, tak budeme cekat. Je uplne bezvetri a slaby drift. Kdyby neco velkeho, tak pisnu. Cau

    #37356
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    to šroubek – čau kámo- (za chvíli to bude už POD 50!)

    SMS…tož kurňa, tomu se říká přímý přenos…normálně čekám na té lodi s něma…:-D

    Jinak pozpátku jsem našel odkaz od Fouse, který psal, že vyjíždí 18. na Vaagan – je to sice trochu zpět (zaspal jsem dobu), ale neviděl jsem tady od něho žádné další info…?…:-?

    #37392
    menny
    Člen
    (6 odpovědí)

    Zdarec ze Soroy – 2.parta z Vaaganu. Od 1.5. do včerejška to bylo vlastně jen jedno chytání(asi 3. den pobytu), jen vítr a vítr. Zkoušelo se vyjet, ale než mi 750g pilkin dopadl ze 120m, loď byla podle GPS o 80m dál. Hned mi na skočila, ale prostě se to nedalo v té hladinové rychlosti vytáhnout, takže se po 10m navíjecí dřiny vyřízla. Tak se to zkoušelo halibutit v závětří(tr. na mělčinách vůbec nejsou) , ale i tak loď prostě letěla. Asi to opravdu byly hlášené větry 11m/s. V ten jeden den co se dalo vyjet , tak opravdu tresky jen od 100m výš, nej. 19kg a nádherné baculaté 80-90cm. Ovšem včera to byla Soroy – neskutečné množství ryb. Byly sice jak z jednoho ročníku, ale i 10kg jsou nádherné rybičky. Podařila se jedna 21kg a několik 16kg(metr nemáme). Jsme tady ve čtyřech lodích a každá měla na podlaze po kormidelnu plnou loď. Dnes zase 10m/s, hlásí až zítra v poledne 6m/s, tak likvidace zásob :-D.

    #37394
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    menny – Jste na ,,áčku nebo déčku,, ? Máte možnost tady vložit fotky? Třeba i ubytko, okolí…….

    #37457
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    menny napsal: Zdarec ze Soroy – 2.parta z Vaaganu. Od 1.5. do včerejška to bylo vlastně jen jedno chytání(asi 3. den pobytu), jen vítr a vítr. Zkoušelo se vyjet, ale než mi 750g pilkin dopadl ze 120m, loď byla podle GPS o 80m dál. Hned mi na skočila, ale prostě se to nedalo v té hladinové rychlosti vytáhnout, takže se po 10m navíjecí dřiny vyřízla. Tak se to zkoušelo halibutit v závětří(tr. na mělčinách vůbec nejsou) , ale i tak loď prostě letěla. Asi to opravdu byly hlášené větry 11m/s. V ten jeden den co se dalo vyjet , tak opravdu tresky jen od 100m výš, nej. 19kg a nádherné baculaté 80-90cm. Ovšem včera to byla Soroy – neskutečné množství ryb. Byly sice jak z jednoho ročníku, ale i 10kg jsou nádherné rybičky. Podařila se jedna 21kg a několik 16kg(metr nemáme). Jsme tady ve čtyřech lodích a každá měla na podlaze po kormidelnu plnou loď. Dnes zase 10m/s, hlásí až zítra v poledne 6m/s, tak likvidace zásob .

    Chlapi držím Vám palce, nějaké foto …

    #37623
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    hlásím návrat ze soroy. jsem doma 3 hoďky. cesta dlouhá, zpět 57hod. Ryby šly, počasí katastrofa. Já nej treska 128cm. Jak budu v pohodě, napíši více a dám foto.

    #37625
    Kejra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    janek napsal:

    hlásím návrat ze soroy. jsem doma 3 hoďky. cesta dlouhá, zpět 57hod. Ryby šly, počasí katastrofa. Já nej treska 128cm. Jak budu v pohodě, napíši více a dám foto.

    …netrpělivostí ani nedýchám

    #37642
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Jak psal Janek, počasí na “číču”, ale bojovali jsme. Oceánské byly tak vysoké, že přišlo i grcku jak z požární hadice8-O . Ale chlapi si najdou zabavu i za špatného počasí:-D

    #37644
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    A ty holky máte pod vodou?:-D

    #37652
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Harty napsal:

    A ty holky máte pod vodou?

    Né,ne, vystačili jsme si sami:-D

    #37661
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Tak už jsem se vzpamatoval a mohu napsat pár řádků. Cesta v pohodě bez sněhu. Auto jelo jako hodinky bez jedinného problému. Po příjezdu byl silný vítr, 3 dny jsme se nedostali na vodu. Celkově z 10 dnů pobytu možnost vyjetí na otevřené moře max. 3 dny. Některé špatné dny vítr 10m/s se dalo motat kolem pobřeží, ale ryby tam moc nebyli. Nejvíce nachytaných ryb bylo od 90-140m. Jeden den to bylo opravdu šílenství, po dopadu švéďáka do 100m, jeden ťuk a byla tam. Když nepřišel záběr do 2 min. tak už jsme byli nervozní. Nejčastější míra ryb 80-90cm. Některé dostihové vytřené, některé krásně baculaté. Byla to docela dřina, naše loď chytá ryze sportovně, tudíž bez elektriky a to je paráda tahat rybu za rybou ze 100m a více. Samozřejmě limit jsme si naplnili a každý si vzal jednu tofejku. V bednách jsme měli každý 25kg filet, takže jsme si opatřili papíry každý na 10kg nad limit. Každého to vyšlo na 270nok. Ale ten klid přes hranice zpět za to stál. Ale kontrola nebyla. Pokusím se zde hodit pár foto, doufám, že nebude kritika za krev na trofejce, byla focena hned po gafování, nevšiml jsem si toho. Stejně jela domů v celku.

    #37662
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    #37663
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    #37664
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 944)

Téma ‚Aktuální informace 2012’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...