Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 943 odpovědí. Do diskuze (135 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 11 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 944)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38284
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    A zitra opet do boje!

    #38286
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Pěkná fota zasněžených skal. Fota prostředí mě pokaždé dostanou. To že se naloví ryby je jasné, ale fota přírodních krás jsou o něčem jiném. Není od věci si představit, že takové foto skal a pod. je možné mít jako tapetu. Škoda,že je pracné je častěji měnit.

    #38333
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Zdar ,,, tak jen pro informaci o aktuální situaci na hranicích :citace:

    U trajektu v Oslu komplet rozborka všech, co byli v kombiku, s přívěsem, s rakví, nebo v dodávce. Šli po alkoholu a běhal okolo i chlupatej nadrženej pes.

    Nutili je otevřít všechno co měli a pak dávali i dýchat.

    Normální šikana.

    Jinak se na švédsko/Norských hranicích potkali s Belgičany a Ty odstavili celníci u trejektu, před Švédskou hranicí do Norska a Norové hned za hranicí znovu….

    No comment….

    #38334
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Holzby

    Ještě že na Oslo nejezdíme 🙂

    #38335
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Psalo to tu už více lidí, že v Oslu se takové prohlídky dělají. Tuto variantu jsem zvažoval taky, ale naštěstí se posádka rozhodla pro starý dobrý Rostock-Trelleborg. Tam se snad ty prohlídky ani nikdy nedělají (nebo jsem o tom alespoň nečetl/neviděl)..Budem doufat, že letos to bude stejné 🙂

    #38336
    Pavel Brázda
    Člen
    (141 odpovědí)

    Zdar Dane, ce je to za ptákovinu chytat na 60g-100g gumy na SOROYA a že na pilker nereagují tresky, to chytáte na 30m? Objeď s klukama štonty dle mapy a určitě narazíte na větší ryby….

    #38337
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Psalo to tu už více lidí, že v Oslu se takové prohlídky dělají. Tuto variantu jsem zvažoval taky, ale naštěstí se posádka rozhodla pro starý dobrý Rostock-Trelleborg. Tam se snad ty prohlídky ani nikdy nedělají (nebo jsem o tom alespoň nečetl/neviděl)..Budem doufat, že letos to bude stejné

    no tak pro úplnost …. jeli jsme letos v dubnu … v Trelleborgu za trajektem fronta …. si řiám a sakra a taky jo … policie, psi atd …. 4 auta před náma je to asi přestalo bavit tak sme si oddechli ,,,,,, pak hranice Norsko … dálnice svedená do celní zóny a my odkloněni bokem …. jen se zeptali jestli nejedem pracovat a nechali nás jet 🙂 ,,,,, tak asi tak

    #38338
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Tak jsme hold asi měli štěstí 🙂 Zdá se mi to nebo tento rok je poněkud více kontrol na cestách? Možná, že se o tom jen víc zmiňují lidi tady na fóru, ale každopádně bacha na to 😉

    #38353
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    kim napsal:

    Není od věci si představit, že takové foto skal a pod. je možné mít jako tapetu. Škoda,že je pracné je častěji měnit.

    No pokud jde o tapetu na plochu PC, tak ve Windows Vista a 7 se da nastavit vice obrazku a ty se pak stridaji v urcenem casovem intervalu… 🙂

    #38406
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Tak nasázím sem fotky ze včera a ze dneška. Docela se nám na Soroy zadařilo.

    #38407
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Kolega měl taky metrovku…

    #38408
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Další metrovka.

    #38409
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Pak se mě podařila jedna 120cm.

    #38410
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Druhej kolega na lodi vytáhnul 118cm.

    #38411
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Na druhé lodi se zadařila 131cm. Největší ryba včerejška!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 944)

Téma ‚Aktuální informace 2012’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...