Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 943 odpovědí. Do diskuze (135 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 11 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 944)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31847
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Potvrzuji, my to máme zítra za 60, začíná to nabírat otáčky..:-P:-P

    #31849
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Několik let jsme jezdili už koncem března,tak to už jsem teď skoro balil.Ale ten květen nám připadá lepší.Taky se nám zdá,že ryby už v dubnu neberou jako brávaly před lety.Před dvěma lety jsme byli konec března na Bakkanu a docela výbuch.Kluci po nás pak nachytali.

    #31850
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    musím říct že 87 je hodně daleko

    #31856
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Já to raději počítám na týdny, je to přívětivější, takže to mám za 7 týdnů na soroyu.

    #31865
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Jo na Soroyu bych se rád podíval, ale zrazuje mne ta dálka, pak jsem taky namlsanej Zapou na Loppu. Teď nás tu zase masíruje Sim těma nádhernejma Maledivama a pak mne láká Britská Kolumbie, to si už vůbec můžu nechat zdát. To se nedá prostě stihnout.

    8.5. odjíždíme na Bakkan. “Za 60”. Pak se uvidí.

    #31869
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Stepe. Asi bych začal Maledivami. Jde o to něž tam může přijít něco špatného. Vím jak to El niňo poničilo v Malajsii. Já bych toho také chtěl ještě hodně stihnout. Lákají mě Seyschely. Jenže je to i otázka času. Již takhle bývám x let každý rok 2 -3 měsíce mimo ČR.

    #31870
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Já bych taky jel nejraději všude, ale prostě to nejde, tolik času není a manželka by mě zabila, jsem rád že mě pustí 2x ročně do světa a nějaký ten pobyt na českých vodách. Taky to má své kouzlo. Je pravda, že na soroyu je to daleko, ale já to beru jako poznávací část dovolené, a nevadí mi sedět v autě i 4 dny. Spojené státy jsem projel od východu na západ z manželkou a řídil jsem sám, akorát ubytko každý den v jiném motelu a to pomůže.

    #31873
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Janku oceňuji Váš správný přístup k cestování. Někdy také jedeme x hodin cestami necestami, ale o tom to je. Není problém navštěvovat známá přelidněná místa, ale naopak. Cestou jsou nepředvídané zážitky např. když bouře sebere část cesty. Vlastní zkušenost Borneo a Sulawesi.Takže Step by měl po maledivách vyzkoušet Soroy a tím se připravit na Britskou kolumbii- je nádherná a nemusí člověk zrovna něco lovit i když tam to jinak nechodí.

    #31904
    Sikula
    Člen
    (39 odpovědí)

    My to máme za “75” na Loppu

    #31905
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Soroya

    Velká hejna tresek dorazila k pobřeží Soroya, sezóna monster právě začíná.

    #31906
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Soroya

    #31907
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Soroya

    #31908
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Lofoty

    #31909
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Lofoty

    #31910
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Lofoty

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 944)

Téma ‚Aktuální informace 2012’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...