Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 943 odpovědí. Do diskuze (135 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 11 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 944)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32010
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Ten v těch kšandách je z toho nějakej zdrcenej! Ať tam taky nechaj něco pro nás!:-D

    #32015
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Jedna rybyčka a máš limit :-D:-D:-D:-D

    #32023
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Jo chlapy to jsou prostě jalovice, že Víťo? :-P:-P:-P

    #32027
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Co to mají za lodě.vypadají jako kvaerna.je teprve březen! to mají vy jímku?jinak ryby nádherné.to je už fak posilovačka jak má být.

    #32029
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Kvaerna v březnu nesmí jezdit?U Bena jsme na nich taky jezdili.

    #32032
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Podle mne to Kvaerna na 90% nejsou.

    Ale taky by mne zajímala ta poznámka od Radyna ohledně něaké výjimky…

    Co tím vlastně myslel.

    Já jen vím, že většina lodí na kterých se chytá v Norsku je certifikována do kategorie “C” a tam je omezení. Ale to se vztahuje na vzdálenost na otevřeném moři, na rychlost větru a výšku vln- s lodí se nesmí moc daleko na otevřenku a je do 6m/s a do výšky vln 2m.

    #32033
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Na soroy prý až od dubna malé lodě.někde to Michal prezentoval.

    #32035
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    ivan, máš částečně pravdu, ale z filetárny už je zbytečné tresky pouštět.

    #32036
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Už vím na dvd soroya o tom Michal mluví s Markem.a někde v článku píše že tím že ten film natočily tak tu vyjímku dostaly.myslí že to bylo ohledně podzimního rybolovu na soroy.

    #32054
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    To jsou teda jalovice:-D už se nemůžem dočkat8-)ale máme to za pár….:-P

    #32056
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    vapno 1 – lépe je vůbec nechytat (myslíš-li na jejich reprodukci).Chyť a pusť z 80-100m není pro ně to pravé.:-|

    #32066
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tak už jsem to našel to o tom omezení lovu na malých lodích pro turisty.tady je začátek Michalova článku Polární tresky

    Zima uběhla velmi rychle a najednou je tady první jarní měsíc – březen. Pro nás je však březen symbolem zimního rybolovu na Soroya. Po loňské úspěšné výpravě, kdy jsme byli hosty kapitána Marka, chceme letos vyzkoušet něco nového. Natočením dokumentárního filmu „Soroya – rybí království“, nám byly uděleny vyjímky pro plavbu na malém člunu v zimním období. Abych to upřesnil, na Soroya platí vyhláška, že turisté mohou rybařit z malých plavidel až od 1. dubna. Jsme plni očekávání, protože si chceme sami zmapovat výskyt tresky obecné v pobřežních vodách ostrova Soroya.

    null

    #32068
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    MifakM napsal: Podle mne to Kvaerna na 90% nejsou.

    Ale taky by mne zajímala ta poznámka od Radyna ohledně něaké výjimky…

    Co tím vlastně myslel.

    Já jen vím, že většina lodí na kterých se chytá v Norsku je certifikována do kategorie “C” a tam je omezení. Ale to se vztahuje na vzdálenost na otevřeném moři, na rychlost větru a výšku vln- s lodí se nesmí moc daleko na otevřenku a je do 6m/s a do výšky vln 2m.

    Radyn napsal: Tak už jsem to našel to o tom omezení lovu na malých lodích pro turisty.tady je začátek Michalova článku Polární tresky

    Zima uběhla velmi rychle a najednou je tady první jarní měsíc – březen. Pro nás je však březen symbolem zimního rybolovu na Soroya. Po loňské úspěšné výpravě, kdy jsme byli hosty kapitána Marka, chceme letos vyzkoušet něco nového. Natočením dokumentárního filmu „Soroya – rybí království“, nám byly uděleny vyjímky pro plavbu na malém člunu v zimním období. Abych to upřesnil, na Soroya platí vyhláška, že turisté mohou rybařit z malých plavidel až od 1. dubna. Jsme plni očekávání, protože si chceme sami zmapovat výskyt tresky obecné v pobřežních vodách ostrova Soroya.

    null

    #32375
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Minulý týden 8.3. byl na Soroya uloven nový rekord tresky obecné 41.72kg 147cm, nástraha švédský pilkr 600g.

    http://www.altaposten.no/lokalt/nyheter/article529935.ece

    #32378
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Sim napsal: Minulý týden 8.3. byl na Soroya uloven nový rekord tresky obecné 41.72kg 147cm, nástraha švédský pilkr 600g.

    to jsou mi vyhlídky …. čekám každý Michalův zápis, jak to na Soroye vypadá – že jsou to ale muka s každou novou fotkou ….8-O

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 944)

Téma ‚Aktuální informace 2012’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...