Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 6 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #275858
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Zdar pratele. Tak jsme se dnes odpoledne konecne dostali na ryby. Sice jen na hodinu, ale vyjeli sme!! 🙂 Prvni rybky dostaly samo svobodu, to je jasny…. a ostatni uz sly do bedny

    #275868
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Krásně se tam zubíte chlapci. Já asi začnu stříhat metr. My s Pepou včera na FORFISHING dokoupili nějaký zásoby na Květen. Tak už jen něco uvázat a mohli by sme vyrazit. Pošlete další komentáře a fotky, až to půjde…

    #275888
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    My taky květen,tak že včera přesně za tři měsíce.Už se nemůžeme dočkat.Tak nám je tam pěkně nakrmte,ale nevychytejte.Co cesta,nebylo moc sněhu?

    #275889
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Tak to se potkame😊

    #275890
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    My budeme od začatku května do 12 května. A to neděláte dobře kluci ,že jedete až po nás   🙂  🙂

    #275892
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Dnešni ráno😀

    #275893
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Pepo spoléhám na tebe že nám to tam pořádně zakrmiš olovem😁

    #275894
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Dnešni ráno😀

    Koukam, že chytáte i na splávek. Nějakej úspěch? Ať se daří.

    #275895
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Lov na splavek je osvedcena metoda naseho pritele Hanse Christiana Vyhulmana pro lov Brosmanu pangasoocasych takze ji tady zkousime a chystame o tom clanek pro National Geografic

    #275896
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Koukám že je tam opět hodnotná sestava … tak proč já sakra sedím v kanclu 🙁

    #275897
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Holzby – Koukám že je tam opět hodnotná sestava … tak proč já sakra sedím v kanclu.

    Protože Tě tvoje milá manželka nepustí ke mě na kafe, natož někam na sever :-)) 🙂

    #275899
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Holzby – Koukám že je tam opět hodnotná sestava … tak proč já sakra sedím v kanclu. Protože Tě tvoje milá manželka nepustí ke mě na kafe, natož někam na sever :-)) :-)

    Ale pustí …. btw …. v září už mám rezervaci 🙂 a máme volné místo … nepřidáš se ?

    #275907
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Lov na splavek je osvedcena metoda naseho pritele Hanse Christiana Vyhulmana pro lov Brosmanu pangasoocasych takze ji tady zkousime a chystame o tom clanek pro National Geografic

    Tak to je parada, sice jsem se nic nedozvedel, zato slusne zasmal. Fakt me to zajimalo.

    #275912
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    My budeme od začatku května do 12 května. A to neděláte dobře kluci ,že jedete až po nás :-) :-)

    —Prej jsou tam ryby do konce února a pak až po patnáctým květnu,tak se neraduj.

    #275913
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Tak to se potkame😊

    Máme to od 19.května na čtrnáct dní,tak asi jo.-Taky jsi četl že najíždí až po polovině května?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...