Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #263291
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Ahoj :) Omlouvám se, za delší odmlku, ale byla jsem v jednom kole. Samozřejmě krom práce a ryb stíhám i místní akce s norama a spoustu zábavy. Dneska jsme vyjeli s Pepou na noc, ale nic slavného to nebylo. Polepším se a to i s fotodokumentací ,). PajaP: Děkuji, za zprávu :) hlavně, že jste dojeli v pořádku. Jsem moc ráda, že se vám tu líbilo. Po pár dnech jste byli lokální profíci! Příští rok, si objednejte jen loď 😀 protože vy jste byli největší vydry, stále na vodě! Buky: Ahoj, jsem ráda, že píšeš. Dlouho jsem se nedostala z Veiholnenu, takže houby nevím. Ale plánuji to brzy prozkoumat, jelikož s Bernym vyrazíme opět na pstruhy. Stává se to mou srdcovkou a už se nemůžu dočkat. Telefon je dlouhá historie! Když už jsem měla nový telefon, nešla sim. Teď mám sim, ale telefonu nejde mikrofon. Ovšem krize zažehnána, mám pracovní telefon s norskou i českou simkou.

     

     

    Ahoj Terezko.V tom pripade mi posli tve norske cislo.Ahoj Dedo

    #263299
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj Dedo 🙂 číslo máš v SZ.

    #263339
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Poláček na polacích! Pepa si dneska udělal bednu filet a ještě jsme měli grilování. A dále náš nejmladší účastník zájezdu Maty, syn Bernyho :)… Za čtyři hodiny vstávačka, tak snad se nám to vyplatí!

    #263377
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Návrat ztraceného kocoura! 🙂

    #263424
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Jeeeee…. to jsem rad, ze je zivej!!! 🙂

    #263427
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Nova nastraha na Brosmana…Berny je to na tobe👀

    #263444
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Opět šichta do ranních hodin, dneska to bylo nárazové, ale nachytáno máme :)… Vzhledem k tomu, že mě stále zrazuje technika a jsem blbec co zapomněl kartu do foťáku, tak fotodokumentace opět není. Pro mne dnešní nejlepší nástrahou na polaky byla menší medovka (žluto-oranžová 5 cm) od Ládi Fialky: ” ťuk ťuk, trochu mu povolit a je tam”…. Tak panáka a spát!

    #263445
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj Pivi , to jsou krásné montáže , už vidím ty mníčky jak se tam třepetají ….Co je to prosím Tebe za provázek  , čím je to uvázaně ?

    Díky Ota

    #263448
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    ahoj,no je to klasicky drat jestli se nepletu 2 mm. Je to na zkousku treba to ani nebude fungovat,ale zase si rikam proc vymyslet neco sloziteho.Casove je to nenarocne a cenove take😊 Uvidime co to udela ve vode

    #263732
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Konečně jsem absolvovala výlet na kole na Jostolen. Bylo to báječné, nejsem žádný sportovec, takže vzdálenost a náročnost optimální. Pokud budete mít možnost, určitě na Smolu kola sebou! V cíli mě čekal panáček s Vaškem a Vláďou Zelenkovými 🙂 mistry na polaky.

    #263742
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Krabí párty oběd a podvečerní lov.

    #263743
    vydra-cz
    Účastník
    (213 odpovědí)

    Terko krásná navigace

    #263744
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    no to je dost,ze se taky z Veiholmenu ozvete.Musel to byt super zazitek si takhle vyrazit na kole.

    #263770
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    pár fotek z aktualního lovu na Smole

    #263774
    Buky
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Zdravím na Veiholmen, především Terku a Bernyho. Máte krásné úlovky a nejen Vy. Je vidět, že se u Vás stále daří. Co pstruzi, už jste je byli prohnat? Nejraději bych tam byl s Vámi. Jo a s kým jste byli na krabech?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...