Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #262974
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Ještě jedna prosba co u mostu?

    #262975
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Naše parta letos u mostu bodovala, bylo tam fakt hodně obecných. Vyjela nám tam i po 60 cm jedna obluda…dle mého tak 120-130 cm. Nejlepší bylo házet to uplně k pilíři. Dá se tam chyatat za každého počasí a příště až nám bude hodně foukat, tak tam dojedeme autem a ze břehu se tam dá nachytat fůra ryb

    #262977
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Ještě jedna prosba co u mostu?

     

    Dřív jsme tam jezdili docela pravidelně, ale poslední dva roky je to tam slabší.. Srdcaři tam třeba nachytali, nám se tam poslední dobou moc nedaří. Je to spíš takový hezký výlet k mostu. Po cestě je spousta zajímavých míst, kde se dá fakt hodně nalovit a ten most je taková hezká třešínka na dortu. 🙂

    #263106
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Slíbené fotografie z 12.7. včetně snímků z výletu Pavla P. s místním rybářem Oddem. Podařila zdolat bedna kelerů, okouníků a jako bonus mník něco přes 17o cm!

    #263113
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Cituji email od Pavla P.:

    “Ahoj

    Dnes ráno poslední, nejkrásnější, nejúspěšnější a nejkratší rybářská vyjížďka na lodi. Počasí ideální: 11°C, vítr 5m/s, slabý déšť. A byl z toho krásný big Sei fishing.

    Keleři, jak přes kopírák, největší 98 cm, obecňačka 89 cm!”

    #263123
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Terko krasne ryby. Jen skoda fotky toho big mnouka, ze neni v lepsi poloze.

    #263170
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    To mi povídej, ono celkově ty fotky… Toho v té bedně jsem dokonce vystřihovala z videa :)… A když přijeli, už byl vyvrhnutý a bez hlavy 😀 to už nenafotíš nic!

    PS: Krásné narozeniny Ti přeji! 🙂

    #263171
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Musíš si je naučit(za hašlerku), aby fotili ryby na lodi a při odjezdu rovnou odevzdali flešku na recepci 🙂

    #263172
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    😀 Hele jde to i bez hašlerky, fotky z lodě mám, bohužel ne každej má kvalitní aparát cit a vidění. Jsem ráda i za to, večer mi lítají fotky na email i s popisky :).. Dneska večer Přijede Berny s Pepou a tak doufám, že bude zase ryb dost.

    #263184
    Sim
    Správce
    (11240 odpovědí)

    Musíš si je naučit(za hašlerku), aby fotili ryby na lodi a při odjezdu rovnou odevzdali flešku na recepci :)

    Láďo, ještě že ty už máš takovej trénink.

    #263214
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Na konec července krásný ryby, taky posílám pochvalu do Veiholmenu,… s tema fotkama si Terez nic nedelej. Taky jsme meli mezi sebou umelce takovýho kalibru,..viz. foto 🙂

    #263275
    PajaP
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Ahoj Terko

    V pořádku jsme dorazili domů. Zpoždění jen několik hodin z důvodu oprav na dálnici.

    Lokalita Veiholmen:

    Všichni z naší výpravy jsme zde byli poprvé a tak jsme se první dny seznamovali s terénem a hledali.Lokalita ideální nejen pro vláčení, nespočet míst ve vzdálenosti 500-2000m nádherní polaci, obecňačky. 1500m od základny uloven halibut, okouník, keleři , mníci.Je zbytečné jezdit někam daleko – za devět dní jsme projezdili necelých 800NOK za benzín a předposlední den jsme lov brzy ukončili s tím že stejně víc ryb domů neuvezeme. Bylo nádherný tahat polaky přes 80cm na mělčině do 25m a když nás drift vzal na 30-40m změnit gumu za železo a tahat polaky okolo 90cm. Fotky jsem dávala Terka od 4-14.7. Ubytování je na břehu pár metrů od lodí a filetárny – ideální. Nezapomenutelný byl rybolov s místním rybářem Odem.

    Apartmány jsou menší ale my byli buď na moři a nebo spali – takže v pohodě.

    Lodě a motory jsou pro tuto lokalitu dostačující a menší problémy vyřešeny hned Davidem s Terkou v pohodě.

    Celkově jsme byli velmi spokojeni a určitě  zase chceme přijet.

     

    #263286
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Ahoj Terko V pořádku jsme dorazili domů. Zpoždění jen několik hodin z důvodu oprav na dálnici. Lokalita Veiholmen: Všichni z naší výpravy jsme zde byli poprvé a tak jsme se první dny seznamovali s terénem a hledali.Lokalita ideální nejen pro vláčení, nespočet míst ve vzdálenosti 500-2000m nádherní polaci, obecňačky. 1500m od základny uloven halibut, okouník, keleři , mníci.Je zbytečné jezdit někam daleko – za devět dní jsme projezdili necelých 800NOK za benzín a předposlední den jsme lov brzy ukončili s tím že stejně víc ryb domů neuvezeme. Bylo nádherný tahat polaky přes 80cm na mělčině do 25m a když nás drift vzal na 30-40m změnit gumu za železo a tahat polaky okolo 90cm. Fotky jsem dávala Terka od 4-14.7. Ubytování je na břehu pár metrů od lodí a filetárny – ideální. Nezapomenutelný byl rybolov s místním rybářem Odem. Apartmány jsou menší ale my byli buď na moři a nebo spali – takže v pohodě. Lodě a motory jsou pro tuto lokalitu dostačující a menší problémy vyřešeny hned Davidem s Terkou v pohodě. Celkově jsme byli velmi spokojeni a určitě zase chceme přijet.

     

    Ahoj Pavle. Jsem rád, že jste v pořádku dorazili domů. 🙂

    Moc rád čtu, že se vám na Veiholmenu líbilo a že i ryb bylo dostatek. Moc rádi vás přivítáme na příští výpravě u nás 🙂

    David

     

    #263287
    Buky
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Ahoj Terko, sleduji dění na Veiholmenu a trochu Vám závidím, samozřejmě v dobrém. Od našeho odjezdu se každé partě velmi dobře daří, což je super. Tím se mi jen potvrzuje výborná lokalita ve velmi krátkém dosahu z přístavu. Chci se zeptat, houby už rostou? A co telefon, už máš náhradu za utopený?

    #263290
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj 🙂

    Omlouvám se, za delší odmlku, ale byla jsem v jednom kole. Samozřejmě krom práce a ryb stíhám i místní akce s norama a spoustu zábavy. Dneska jsme vyjeli s Pepou na noc, ale nic slavného to nebylo. Polepším se a to i s fotodokumentací ,).

    PajaP: Děkuji, za zprávu 🙂 hlavně, že jste dojeli v pořádku. Jsem moc ráda, že se vám tu líbilo. Po pár dnech jste byli lokální profíci! Příští rok, si objednejte jen loď 😀 protože vy jste byli největší vydry, stále na vodě!

    Buky: Ahoj, jsem ráda, že píšeš. Dlouho jsem se nedostala z Veiholnenu, takže houby nevím. Ale plánuji to brzy prozkoumat, jelikož s Bernym vyrazíme opět na pstruhy. Stává se to mou srdcovkou a už se nemůžu dočkat. Telefon je dlouhá historie! Když už jsem měla nový telefon, nešla sim. Teď mám sim, ale telefonu nejde mikrofon. Ovšem krize zažehnána, mám pracovní telefon s norskou i českou simkou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...