Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #260292
    MemedJ
    Účastník
    (54 odpovědí)

    Kamarádi, přátelé, strýčkové 😉, jste hodní, že mi na tu Terezku myslíte, dohlížíte a rozmazlujete ji.

     

    #260366
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Pár dalších fotek, bohužel počasí nepřeje.

    #260619
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj jake jsou nové zprávy😃

    #260620
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Ahoj jake jsou nové zprávy😃

     

    Zdar vydro 🙂

    Počasí si stále dělá co chce, ale dnes odpo nebo nejpozději zítra ráno konečně vyrazíme.

    Už mě svědí ruce. Chlapi německý jezdí i v tom marastu a vozí obecný a kellery kolem 90cm.

    Všechno kolem majáku ve 20-30m. Začínají se objevovat i první makrely!!!

    Mají to ale vytrpěný… 🙂

    Hombre

    #260631
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Jedna za všechny. 100cm a 9,5kg. Z 20m na gumu.

    #260632
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Pěkná metrovka!! Těším se na září hlavně na polaky a makrelky 🙂

    #260759
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Konečně se počasí umoudřilo a nám se podařilo vyrazit. Plán byl, že na večer na chvíli zajedeme, takže jedna bedna bude stačit. Opak byl pravdou 🙂 nestačila! Jsme urvaný, jak borůvky, ale zažili jsme fantastické chytání hned u majáku. Pohybovali jsme se kolem 30m a ve chvíli kdy se objevil malý keler, přešla jsem na pilkříka. Nakonec jsme na pilkra tahali úspěšně vše (polak, keler a obecňačky).

    #260774
    MemedJ
    Účastník
    (54 odpovědí)

    Dobrá odměna za čekání.

    #260892
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Tak uz mame konecne prostor pro ty nase kocabky…. 🙂

    #260896
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Pecka ,,, v neděli jsme se vrátili z Gurskoye,,,, počasí jak na Maledivách, ale rybářska Dead Valley 🙁 . Mraky času jsme byli na lodi a zkoušeli všechno možý,,,, bohužel marně ,,,, ale vám se koukám nadmíru daří, tak jen tak dál 🙂

    #260897
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Pecka ,,, v neděli jsme se vrátili z Gurskoye,,,, počasí jak na Maledivách, ale rybářska Dead Valley :-( . Mraky času jsme byli na lodi a zkoušeli všechno možý,,,, bohužel marně ,,,, ale vám se koukám nadmíru daří, tak jen tak dál :-)

     

    Zdar Holzby.

    Nám tady teď tři dny foukalo, tak už jsme byli nadržený a zadařilo se. Hned vedle baráku, kousek od majáku a masakr!! Včera jsme byli na stejným místě jako den před tím a začátek úplně stejný, pak se objevili delfíni a bylo po srandě… I tak jsme přivezli cca 70kg ryb… 🙂

    #260922
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Ahoj, doufám, že jste nám tam na příští týden také něco nechali. Koukám,že má být teď dva dny skoro bezvětří, pak se to má trochu zhoršit, tak snad jim ta dlouhodobá předpověď nevyjde. Brzy čau

    #261124
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Další překvapení a silný zážitek. Tohle malebné a zároveň svým způsobem drsné městečko Veiholmen mě stále dostává. Všední dny je zázrak potkat zde někoho, krom rybářů vracejících se z lovu na svých kůtrech. Je půl jedné ráno a já se pomalu chystám spát, když v tu chvíli někoho slyším za oknem. Vykouknu ven a tam v té zimě stojí okouzlující bábinka v šatech s věncem květin na hlavě. Nevěřícně koukám, jak fotí moře a následně i selfie. Byla neskutečná 🙂

    #261143
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Jeste vetsi zazitek by byl videt tam stat Bernyho bez trenek s pivkem na hlave😉

    Co ty na to Berny?

    #261153
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Piva: Ok, jestli téhle fotky docílím, mám u tebe panáka.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...