Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #258161
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Dopolední pohoda z nás jen čišela 🙂

    Zvláště, když se na gumu Epic do Miloše spletl i pěkný keler 🙂

    #258167
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Nějak jsme se těm delfínům zalíbili, tak se přišli odpoledne rozloučit.
    Na další fotce je romantický půlnoční západ slunce a poslední foto jsou roztrhané a vyřazené Epicy, které mají každá na svědomí minimálně 5 vytažených ryb. Dost jich “přemohly” chaluhy a jiná záludná místa na dně moře 😀
    Moc mi jich nezbylo, tak je na čase vrátit se do rodné vlasti 🙂

    Tak zítra cesta domů a za rok snad opět někam do Norska!!!

    #258169
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Tímto bych chtěl ještě poděkovat Slavovi (Whiskey) a jeho partě za nadstandardní péči, krásných 11 dní pobytu, pohodu na baráku a na lodi a za věci, o kterých se mi jindy mohlo jen zdát 🙂

     

    #258170
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Když jsme chtěli nachytat nástražky na mníky, tak i přitom se chytaly Terezky :-) Škoda, že mníci nespolupracovali. Chytali jsme pouze „žáby“ lumby. A tak zjišťuji, že žádného nemám vyfoceného, ikdyž někteří byli docela sluší :-)

    Musím uznat, že lumby jsem vždy poustěl …. ale letošní jarní Veiholmen udělal změnu …. vůbec nejsou špatný (pokud jsou bez parazitů) a jikry z nich jsou taky bomba. Zrovna včera byl k večeři 🙂 .  Pro mne je nej ryba … velká makrela a z ní filet 🙂 … bohužel tech opravdu velkejch co jdou filetovat “na čisto” moc není 🙁

    #258319
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Přesně tak :) a pevně doufám, že konečne pochopím, jak na zoomy! :)

    Terko, Tomas te urcite uvede do problematiky je to „jeden z nejlepsich“. Myslim ze bude stacit jedna vyjizdka a budes je sapat jako o zivot, ale pozor rano pak boli ruce :-)

     

    Jo, Zoomy jsou navykovy 😀 pak nebudes chtit chytat na nic jinyho :D,…..najdem nejaky pekny misto a pujde jeden za druhym 🙂 tak v nedeli, čus.

    #258372
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    Tak šťastnou a pohodovou cestu zpět Adame ať to na srazu můžeme pěkně probrat …

    #258450
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Parta Husinecaku dorazila vcera kolem 22.00 domu z Veiholmenu.Toto Norsko nejlepsi kombinace dobre mista,starych dobrych kamaradu a poznani novych jako je Whiskey a jeho tlupa bylo fakt super.Ryb bylo strasne moc a srandy take.Cestou zpet jsme jelu do Alesundu do akvarka-nsprosta pohadka a jeste prujezd Troli stezkou.zproste nezapomenutelne zazitky

     

    #258477
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    omluvam se za preklepy

    #258591
    Sim
    Správce
    (11229 odpovědí)

    Adame, teď jsem dočetl tvoje reporty, protože jsem byl na cestě domů. Prostě 1A, bez chyby. Trochu ti závidím Whiskey na baráku, je to nespoutáná energie, kterou nezastavíš. Moc pěkné ryby a fotky jste nadělali. Díky!

    #258675
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Ahoj, po dvou dnech doma, zítra ráno znovu vyrážíme zase na Veiholmen.. Nevím jak je to možné, ale zase se těším. 🙂 Jedeme s partou budějovičáků a hlavně super lidí, tak brzy ahoj, doufám, že dodáme další zajímavé zprávy a fotky. Ještě jednou děkuju všem zůčastněným za skvělých deset dní a těším se na další setkání příští rok.

    Díííííky

    #258681
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Přidávám pár fotek z cesty domů, Alesundu a atd. 🙂

    #258682
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Berny v pondělí má být pěkně tak dáme srazík někde na moři 🙂

    #258683
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    ten rejnok je super!!! ale jak se to zpracovává ????

     

    #258684
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Super, budu se těšit. Vezmu to směr Titran(maják) a za půl hodky dáme panáčka 🙂

    #258685
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Ok 🙂 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...