Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 686 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 12 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 687)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22817
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    #22818
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    #22838
    Kamil Hégr
    Člen
    (6 odpovědí)

    leiter napsal: Jo komu není rady…..

    Honza dobře udělal, že odtamtud zmizel.

    My tam byli minulý rok a děs a běs, tedy myslím s rybama, teď do toho ještě idiot Freddy, tak to je dokonalá ztráta iluzí o tomto místě.Kurňa ty lodě tam ale mají super.Kdyby …., ale to jsou jen kdyby…

    My jsme s Fredym, během pobytu žádené problémy neměli (květen), ale! Apartmán jsme přebrali až kolem 18:00, a to tak že, jsme ho obsadili a byl po němčourech strašně cítit cigaretama. I v ložnicích.

    Dodávka benzínu v pořádku, opilého jsem ho mepotkali. Poseldní den se předávka lodě se neuskutečnila, prostě si ráno z umyté lodě vzal mapu a vesty a vše bylo OK, ale bez kontroly. Měli jsme úplně novou loď, 115 HP! Příště pojedem na 80% jinam. 😯

    Plánovali jsem jezdit až na Titran, ale počasí nám to nedovolilo,:-(

    #22839
    Kamil Hégr
    Člen
    (6 odpovědí)

    Jo, také jsme si u Fredyno nic nekoupili. To u Honzy jsme nakupovali nástrahy skoro každý den. Ještě, že nám něco pro letošek zbylo.

    #22840
    giussepe
    Člen
    (17 odpovědí)

    Tak to my jsme Freddyho zažili opilýho, čekali jsme do 9 hod na benzín, pak jsem to nevydržel a šel jsem ho vzbudit,protože byl poslední den a málem to vypadalo, že mi jednu vrazí, co si to dovoluju a “Scheisse” několikrát letělo vzduchem… Další problém byl, když jme potřebovali jeden kanystr navíc, chtěli jsme si udělat výlet. Pomalu neřešitelný problém, prý je to zakázané, majitel to nedovolil atd… Němcům dával kanystr navíc bez problémů… Nechci aby mě tady někdo vinil z xenofobie, chápu že to jsou jeho krajané, ale za pobyt jsme si snad všichni zaplatili stejně…

    Kurňa ale ty lodě jsou tam super… 😉

    #22846
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Čistě a jasně:vypadá to tak že Fredy dělá vše pro to aby mu tam jezdili pouze KRAJANI!!!!8-O

    #22852
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    co je to za rybu ?

    #22853
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    #22854
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    #22857
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Karihavet:buď je to pěkně velká makrela(divné pruhy,asi otlak)nebo rarita tamější oblasti Tuňák bonita(Thynnus pelamys c.):-|:-D

    #22858
    Vitak.10
    Člen
    (1 odpovědí)

    Tak dneska poslední den na Dolmoy. Zpočátku bída a utrpení po radách Honzy Dufka a Mipry za což jim děkuju jsme vyrazili na titran, kde se chytali nádherní keleři kolem 80 – 90 cm. Neuvěřitelný zážitek tahat 3 takové torpéda najednou. Později ke konci pobytu začaly najíždět obecňačky 70 – 80 cm. No a dneska na konec pobytu přišla největší 110 cm a 10,5 kg. Samozřejmě jí chytla nerybářka 🙂

    #22859
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Nádherné torpéda klobouk dolů RESPECT BY DUFEK:-D

    #22860
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Moc pěkná rybka,

    Pelamida obecná

    Nejčastější druh, označující se u nás jako bonito. Obvykle má zadní část hřbetu nápadně pruhovanou. Existují však jedinci toto pruhování zcela postrádající. Dobrým determinačním znakem je výrazně zvlněná postranní čára (obrázek) a hluboce rozeklaná tlama, zadním okrajem dosahující až za oko.

    http://aquatab.net/clanky/ryby-a-ryboviti-na-nasem-trhu-tunaci/

    nebo Bonito

    #22861
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    To karihavet: toto je tuňák bonito z Indického oceánu, děláš si prdel, že jste ho chytili v Norsku ???

    #22868
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Souhlasím se Simem. Jde o tuňáka z jižních moří – Indonésie. Důkaz zašlu Simovi – fota.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 687)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info střední Norsko 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...