Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 618 odpovědí. Do diskuze (113 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 619)
  • Autor
    Příspěvky
  • #276324
    Dawid
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Dnes bylo hodně větrno. Tak jsme zajeli na výlet. Pokecali jsme jak to jde. Sezóna jede naplno. Letos ryby přijely dřív. Většina kutrařu bude mít za 14 dní kvótu nachytáno.

     

    Tak nám tam Michale nějaké trofejky na 20.3. – 30.3.  nechej. 🙂 Užij si to!

    Zdraví Tě banda z Borovan a David z Hostěnic.

    Odjezd Soroya 2017:  za 16!!

    #276337
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Michal.Ak sa dostaneš na vodu v tom novom Kvaerne,nafoť prosí detaily sonar+GPS- rôzne varianty.

    Samozrejme aj loď .Inak petrov zdar.

    #276339
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Dnes byl opět ufoukaný den, kdy svěží 7ms nám nedovolila vyjet dál na moře. Věnovali jsme se úklidu a přípravě lodí. Přeci nám to nedalo a zajeli jsme kousek za vlnolam pro oběd a chytili si pěknou devadesátku na chuť. Večer se to uklinilo kolem páté hodiny, ale vyjet na jednu hodinu na šel nemá smysl. Tak jsme si připravili loď a zítra hned po rozednění startujeme. K obědu jsme si dali smaženou tresku s bramborem a mrkvovým salátem s rozinkami.

     

    #276370
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Dobré ráno ze Soroya, právě vstávám. Dnes při pohledu z okna mám velkou radost, protože se nehne ani větvička, takže posnídáme a valíme na ně. Mám připravený dvě Daiwa sestry 750 a 500. Moc se těším, jak obstojí ve dnešním zátěžovém testu. Vy v čechách pěkně pracujte a já se jdu za vás obětovat do vln Barentsova moře! Večer se opět přihlásím.

    #276372
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Já tě drobet neznat, tak si myslím, že jsi urýpaný s tou prací. Já sedím v práci a slintám nad fotkami, a tiše závidím, takovou oběť jako ty bych klidně taky položil na oltář. Pěkný rybičky nachytej.

    #276400
    Dawid
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Aaaaa, provokatér je ve filetárně, že nemá čas poslat report 🙂

    Michale, tak co, jak to dnes dopadlo?

    #276401
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Tak Michale, my máme odpracováno, ale co ty? Jak ses činil?

    #276407
    marian
    Účastník
    (75 odpovědí)

    To obetovanie   Barentsovmu moru si vyžiadalo viac času ako si myslíme…..

    #276408
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Keby ste boli s Michalom na Facebooku tak viete, že zažil Nórsky orgazmus, vyťahali asi tonu rýb, naj mala 28kg a jak praví rybári teraz to s Ahmedom určite zapí….. oslavujú.  Tak mu treba

     

    #276413
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Já nezaspím, tady jsou fotky, které nikdy na FB nedám. Nebaví mě pořád vysvětlovat, proč neděláme chyť a pusť. Prostě jsme dnes zmasakrovali tunu ryb. A co je špatně. NIC. Prodalo se to do výkupu a všichni jsou spokojení!

    #276414
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Co je důležité vědět je, že od 1. března je 12H světla. Rozednívá se v 6h a stmívá kolem půl sedmé.

    #276420
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    No a teď si dáme ,ty jatka. Ryby jsou úplně všude… Trochu slavíme s arctickým pivem.

     

    #276422
    Petra
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Michale, co je to za prut na té 500?

    #276423
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Krása, to je “jalovice”

    #276433
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Posílám ještě pár fotek ze včerjška, protože na dnes hlásí svěží 13ms. Ryby jsou úplně všude a není potřeba je vůbec hledat. Jsou zde obrovská hejna sleďů, na kterých se pasou tyto obrovské tresky. Včera jsme najeli na místo a 2h jsme na něm zůstali bušili jednu tresku za druhou. Chytá se na hloubkách 50-95m. Velké kusy jsou ve sloupci kolem 55m.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 619)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...