Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 618 odpovědí. Do diskuze (113 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 619)
  • Autor
    Příspěvky
  • #276051
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    Nádhera, užij si to a koukej fotit.

    #276053
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    to sim : ať se ti tam daří a posílej reporty už se těšíme

    D

    #276166
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj rybari! Mam prosbu. Letime v červnu 20.6. na Soroy/Havoy a moc by nam pomohlo, kdyby nam nekdo z Vas “za drobnej úpltek :)” dopravil na Hasvik 4-5 ks malý zeleny baterky na multiky, pac v letadle by s tim byl nejspis problem 🙁

    Předem díky moc, pokud se někdo najde a bude ochotnej… T.

    #276168
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Sime, šťastnou cestu a piš! Ne, že si tam budeš užívat a na nás se vyškašleš. Chci si to taky prožít, tady u počítače. 🙂

    #276169
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Letí s tebou i Karolína?

    #276170
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj rybari! Mam prosbu. Letime v červnu 20.6. na Soroy/Havoy a moc by nam pomohlo, kdyby nam nekdo z Vas „za drobnej úpltek :)“ dopravil na Hasvik 4-5 ks malý zeleny baterky na multiky, pac v letadle by s tim byl nejspis problem :( Předem díky moc, pokud se někdo najde a bude ochotnej… T.

    Tak už to mám vyřešený, díky Draku 🙂

    #276174
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Díky za podporu. Za dvě hodinky vyrazím. Karolína neletí, protože pro holky je tam teď moc zima. Nebojte se report podám každý den.

    #276176
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Ješte nikdy jsem nebyl tak rychle sbalený. Když člověk letí, nemůže brát zbytečnosti.

    #276181
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Užij si to Michale, zrovna dneska jsem se za tebou chtěl stavit, ale jak tak koukám asi na to nebudeš mít čas. Stále pro tebe v autě vozím tričko, že ti ho jednou dám jak jsem slíbil. Jinak si přeji hodně zdaru na lovu.

    #276205
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Diky Honzo. Tak se stavíš, jak se vrátím. Příští středu jsem doma a podám ti aktuální hlášení.

    #276214
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    ok domluveno, budu se těšit. A mezitím sem zvědavý na reportíky

    #276222
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Tak pár fotek z nočního přejezdu Alta-Oksfjord. Cesty jsou sjízdné s nejvyšší opatrností. Všude jsou nakydány kvanta sněhu. Vnoci pěkně mrzne. Nejvic bylo -9C. Teď uz sedim na trajektua těším se na oběd s Ahmad Saab a Monou. Hned po jídle začínám chystat pruty. Už zase slyším to volání divočiny.

    #276226
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Tady jsou fotky

    #276273
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Dnes bylo hodně větrno. Tak jsme zajeli na výlet. Pokecali jsme jak to jde. Sezóna jede naplno. Letos ryby přijely dřív. Většina kutrařu bude mít za 14 dní kvótu nachytáno.

    #276282
    VoMa
    Účastník
    (103 odpovědí)

    Už se nemůžeme dočkat až celý Fischstar club vyrazí na svou největší výpravu na ryby a to ” Soroya  2018 “ vše již zajištěno….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 619)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...