Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 828 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mikulcak a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83801
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #83802
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #83803
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    sroubku děkuji za vše

    #83804
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #83805
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #83807
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Byl vytvořen nový účet ,, Cajnak,, . Napsal kritiku, která sice stála k zamyšlení, ale nikdo ji nepodpořil. Aby pan Cajnak nebyl sám, tak náhle se vytvořil nový účet ,,Eduard,, se stejným názorem.

    Není to nějaké divné ?

    Tyto stránky asi oba znáte dobře. Myslím, že všechny otázky , na které chcete odpovědět ohledně třeba nástrah jsou tu 100 x popsány. Zkuste podpořit tyto diskuse o Vaše zkušenosti a věřte, že se Vám dostane tolik odpovědí, že až třeba pojedete jednou na sraz, tak budete téměř vše znát. Poté si můžete i pokecat s konkrétními ,,kamarády,,.

    #83810
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    Myslím, že všechny otázky , na které chcete odpovědět ohledně třeba nástrah jsou tu 100 x popsány. Zkuste podpořit tyto diskuse o Vaše zkušenosti a věřte, že se Vám dostane tolik odpovědí, že až třeba pojedete jednou na sraz, tak budete téměř vše znát. Poté si můžete i pokecat s konkrétními ,,kamarády,,.

    hlavně co člověk to názor na co a jak chytat, a hlavně co platilo na ne loni nemusí platit letos

    #83812
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    4:007 skrivanek nejsem takovy vul abych si vytvarel jine profily! To je pod uroven. Nepotrebuji aby me nekdo podporil ze pisete hlavne par lidi jset kamaradi a je mi jasne ze negativa nevemete. Ten Eduard pise jinak nez ja! A myslim ze nema zadnou chybu! Ale to je fuk. Na facebook to radsi nekdo smaznul jelikoz mam 1300 pratel a tam by se naslo vice podporovatelu. Nebo vlastne ne to jsou umele vytvorene profily. Pro Vas klid muj tel je 778039004 a doufam ze p. Eduard da svuj at si muzete skontrolovat zd jsme 2 osoby. 😎 😡

    #83815
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Nechcete toho už všichni nechat? Už jsme si to všechno řekli, asi jsme to všichni pochopili, alespoň doufám. Tak se pojďme věnovat zase Norsku.

    #83817
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    cajnak napsal:

    4:007 skrivanek nejsem takovy vul abych si vytvarel jine profily! To je pod uroven. Nepotrebuji aby me nekdo podporil ze pisete hlavne par lidi jset kamaradi a je mi jasne ze negativa nevemete. Ten Eduard pise jinak nez ja! A myslim ze nema zadnou chybu! Ale to je fuk. Na facebook to radsi nekdo smaznul jelikoz mam 1300 pratel a tam by se naslo vice podporovatelu. Nebo vlastne ne to jsou umele vytvorene profily. Pro Vas klid muj tel je 778039004 a doufam ze p. Eduard da svuj at si muzete skontrolovat zd jsme 2 osoby.

    A už toho mám dost, na FB nikdo nic nemazal, akorát ten první tvůj příspěvek, událost je nastavena tak, že se automaticky po skončení smaže!!!!!

    A pokud máš pořád problém tak mi zavolej a je to, proč jsi nám něco neřekl, když si stál semnou a se Simem u dveří??? A vykládal jsi si s nama?? Měl jsi nám to říct do očí a bylo to..

    Ahoj a hodně štěstí

    #83818
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Duke napsal:

    Děkuju. Děkuju a ještě jednou děkuju. Jen malá připomínka k příštímu srazu a to aby Šroubka náhodou nenapadlo udělat to přes nějakej prodlouženej víkend, protože to už bych taky nemusel přežít…

    hele Duke, vlastně Michale, s tim co jsi napsal souhlasím na 200%:-D

    #83820
    Eduard
    Člen
    (2 odpovědí)

    Pane 007 Křivanek,

    To bylo od Vás trošku ubohé,zamyslete se prosím nad tím, co jsem napsal,než se k tomu budete vyjadřovat.

    S pozdravem Eduard

    #83823
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, prosím Vás”zakopejte válečné sekery”, každý již napsal svůj názor a pocity, což je správné a i v kritice, ať je oprávněná či nikoliv, je vždy něco pozitivního. Každý si může udělat svůj názor dle svého rozumu a reality, pokud na akci byl. Pokud mu nevyhovovala, tak již se nemusí příště účastnit a dokonce může uspořádat jinou dle svých představ a třeba bude mít daleko větší ohlas a popularitu než ty ostatní. Proto mi dovolte popřát Vám všem v nové sezóně hodně rybářských úspěchů, zdraví, štěstí a spokojenosti. Petrův a Poseidonův zdar!:-?

    #83824
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    No jo, no – jednou se člověk nezúčastní a hned jsou problémy

    😀 😀 😀 😀 😀

    #83827
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    kulik napsal:

    Pánové, prosím Vás”zakopejte válečné sekery”, každý již napsal svůj názor a pocity, což je správné a i v kritice, ať je oprávněná či nikoliv, je vždy něco pozitivního. Každý si může udělat svůj názor dle svého rozumu a reality, pokud na akci byl. Pokud mu nevyhovovala, tak již se nemusí příště účastnit a dokonce může uspořádat jinou dle svých představ a třeba bude mít daleko větší ohlas a popularitu než ty ostatní. Proto mi dovolte popřát Vám všem v nové sezóně hodně rybářských úspěchů, zdraví, štěstí a spokojenosti. Petrův a Poseidonův zdar!

    Zaplať pánbůh, konečně jeden rozumnej příspěvek. Jsem pro. Norsko je přeci pro nás pro všechny dost velké. :-D:-D:-D:-D:-D Přeji všem rybářům krásnou a úspěšnou sezónu 2014. :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...