Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83680
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Ahoj, ahoj.

    Nechci opravovat hrubky v tvém referátu. Díky za reakce, tímto, ti předávám veškeré starosti a organizaci na další sraz. Je to na tobě, potom si krásně sednu u počítače na druhý den a napíšu taky něco, do teďkom jsem vytíral sál a uklízel, hodně štěstí kamaráde…!!!! Na srazu bylo cca 210 účastníků.

    Tak se znaž bojovníku.. :)))

    Dííky všem přátelé za reakce. Romeo je na cestě do Španělska a já se jdu vyspat…ahooooj…Foto zítra, dnes už na to nemám sílu.. 🙂

    Bodejt bys opravoval hrubky… 😀

    Z mych zkusenosti z podobnych akci (v jinych oborech) – staci dopredu lidi informovat, jaky bude skutecny obsah a co mohou lide ocekavat (sraz kamaradu vs. naucna akce). Ubyde tech nespokojenych. Ale vyhnout se jim nelze nikdy. Holt jsme kazdy jiny.

    A jen jedna poznamka pod carou. Chlapa dela i to, jak umi prijmout kritiku a povznest se nad ni… Par argumentu (napr. 99% spokojenych atd.) staci. Reci typu “tak si to delej sam” jsou pod uroven.

    Zdravim ze severu.

    #83681
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    bestik napsal:

    sroubek282 napsal:

    Ahoj, ahoj.

    Nechci opravovat hrubky v tvém referátu. Díky za reakce, tímto, ti předávám veškeré starosti a organizaci na další sraz. Je to na tobě, potom si krásně sednu u počítače na druhý den a napíšu taky něco, do teďkom jsem vytíral sál a uklízel, hodně štěstí kamaráde…!!!! Na srazu bylo cca 210 účastníků.

    Tak se znaž bojovníku.. :)))

    Dííky všem přátelé za reakce. Romeo je na cestě do Španělska a já se jdu vyspat…ahooooj…Foto zítra, dnes už na to nemám sílu.. 🙂

    Bodejt bys opravoval hrubky…

    Z mych zkusenosti z podobnych akci (v jinych oborech) – staci dopredu lidi informovat, jaky bude skutecny obsah a co mohou lide ocekavat (sraz kamaradu vs. naucna akce). Ubyde tech nespokojenych. Ale vyhnout se jim nelze nikdy. Holt jsme kazdy jiny.

    A jen jedna poznamka pod carou. Chlapa dela i to, jak umi prijmout kritiku a povznest se nad ni… Par argumentu (napr. 99% spokojenych atd.) staci. Reci typu “tak si to delej sam” jsou pod uroven.

    Zdravim ze severu.

    Kritiku beru a jsem za ní rád..:-):-):-)

    #83682
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Šroubku, kriticky se na to povznes a začni se psychicky připravovat na moji účast v příštím roce:-D

    #83684
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    I za me kritika – nejhorsi sraz ze vsech … Jak je mozne, ze od patku nebyla jedina fotka?? Jak blb jsem se porad pripojoval a ono nic …. Pekne dekuji kamaradi … Jen od Nakiho jsem rano nasel neprijaty hovor, Tome rano zavolam 🙂 🙂

    #83685
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    Salmon napsal:

    Rada pro ty, co se jim ve Spálově nelíbilo:

    Tak tam příště nejezděte!!! Akce Spálov byla DOBROVOLNÁ, nikoliv povinná. A jednalo se o sraz rybářů, nikoliv o školení! Kdo chtěl, tak si parádně pokecal i o rybaření. Hlavní je, že panovala super nálada a téměř všichni se suprově bavili!

    Drtivá většina má opačný názor, než p. Čajnák a bylo by chybou, kdyby se organizátoři řídili názorem slabé menšiny…

    jo se Salmonem plne souhlasim, jinak super akce pokec

    Panu Čajnakovi se nelíbí Česká a Slovenská hymna a asi ani čeština nebo jsme všichni chlapi žensky? Protože všude píše “y” až z toho bolí oči.

    Zorganizovat takovou akci není žádná sranda a nikdo na to Šroubkovi nedal dopředu ani kačku.Navíc je to víc krát než po 6 co jsme se setkali a poslouchat stále dokola že se chytá na oranžovou barvu a kudy se objíždí Oslo to nás prostě už nebaví.Opravdu se nejedná o školení, ale setkání přátel a diskutovat se dá o čemkoli s kýmkoli, na to nepotřebuji přednášku na podiu.

    Takže velký dík Peťovi a všem organizátorům, bylo to super a ten pátek byl zatím nejlepší ze všech ročníků.

    #83693
    hrusa
    Účastník
    (39 odpovědí)

    Zdravím všechny staré i nové kamarády. Jako vždy se sraz povedl. Jsem moc rád, že jste mně pozvali a vzali mě mezi sebe. Našel jsem tu mnoho nových přátel, mezi kterými jsem omládl. Zdravím hlavně mé současné kamarády. Poděkování Šroubkovi

    Michal Hruša

    #83696
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Ve Spálově jsem byl poprvé a byla to skvělá akce.Poznal jsem tam úžasnou partu chlapů a všem moc děkuju za velice přátelskou atmosféru. K organizaci klobouk dolů před Šroubkem,ono přijít do připraveného sálu s několika hodinovým programem může vypadat z pohledu hosta jednoduše, ale opak je pravdou. Už se těším na fotky, myslím, že to nejlépe dokreslí neopakovatelné setkání přátel norského rybolovu….

    #83698
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Tak a začínáme…

    #83699
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …pátek začal krásnou oslavou Doškyho padesátky…

    #83700
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …gratulanti proudili snad hodinu,tak jednoho zástupce za všechny…

    #83701
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #83702
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #83703
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …no a začalo se slavit…

    #83704
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #83705
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …ještě dvakrát dokola…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...