Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 828 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mikulcak a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83772
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    4 Kim:Máte pravduže jezdí nováčci s ck Taky jezdím s partou a to na dalná sever Soroy loppa atd. ale rád bych se zase někdy podíval do středního Norska a na místa kde jsem nebyl. A když Vám někdo špatně zprezentuje jejich nabídku tak tam nepojedeta a dal se nebudete o jejich ck zajímat aspon já to tak mam. Chci rybařit poznávat nové loviště. A chtěl bych vědět k němu víc když už ho prezentují.

    #83773
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    me by zajímalo co bylo špatně v prezentacich ?

    #83774
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Děkuju. Děkuju a ještě jednou děkuju. Jen malá připomínka k příštímu srazu a to aby Šroubka náhodou nenapadlo udělat to přes nějakej prodlouženej víkend, protože to už bych taky nemusel přežít…

    😛

    #83780
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 Přednáška pana Doškáře byla profi a zlatý hřeb večera. Smola a CK dělá vše na 100 % a můžeme se od nich učit s přístupem ke klientům.

    Za rok určitě do Spálova pojedu a už se těším na všechny staré i nové kamarády.:-)

    #83781
    Eduard
    Člen
    (2 odpovědí)

    Zdravím všechny rybáře .

    Nedá mi, abych po přečtení článků o srazu ve Spálově,nezareagoval.Bohužel pan Čajnák má v mnohém pravdu. Já se taky, a mí kolegové cítili,že tento sraz vůbec nebyl srazem milovníků Norska, ale milovníků vulgarit a nevkusu tzv. moderátorů,kteří se rozhodli propagovat svou firmu a své ego.Pán Haulbet jistě zaslouží absolutorium za přípravu a to mu nikdo nevezme. Co se ovšem týče rybolovu a přednášek o něm ,naprostá katastrofa. Při proslovech kravál, hudba i při přednášce a pokud jste chtěl něco říci kolegům, tak jsem musel křičet,abych se domluvil.Myslím si, že když tam přijeli takoví reprezentanti jako pan Čáp a p. Romeo, tak jsme se všichi mohli od nich dovědět mnohem více,kdyby moderátoři odvedli svou

    jistě neplacenou práci trošku líp. Samozřejmě se snažili svou práci dělat co nejlépe, jak amatéři dělat mohou, čím je ale nepomlouvám.

    Samozřejmě ,že jsme tam jeli s tím ,že se dovíme něco o novinkách o jiných destinacích,ale slovem a třeba komentářem k fotografiím, film si mohu pustit doma na DVD nebo internetu.Na těchto srazech ve Spálově

    jsem byl pokaždé, ale tentokrát a již to začlo loni se ukázalo jak se to nemá dělat.Byl bych rád ,aby to organizátoři nebrali jako útok na své osoby, ale poučili se z toho a příště se těchto přehmatů vyvarovali.Pokud jsem si dobře díval, tak na tomto srazu se hlavně dobře bavili ti lidé,kteří si tady na stránkách nejvíc dopisují a posílájí své foto,jak se dobře baví před srazem před podiem a po srazu ostatní rozpačití tam moc nejsou.Toto je tak vše o co bych se s vámi podělil. Aby to nebylo jen tak,že ten špatný co napsal pravdu jako první ,je ten co se neumí dívat a přemýšlet a ještě má k tomu mizerný pravopis.

    S pozdravem Eduard 57let.

    #83782
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    4MiraO kempu na smloe vim vše z prezentace ale o rybolovu tam ne ani pul slova, Kdybych tam chtěl jet s partou nemem z te prezentace nic jak jsem již v mých přízpěvcích napsal. Potom P.Čáp (klobouk dolu před ním) Pustil film a řekl jak na medvědy ale na co se tam chytá jaké náčiní sebou jake oblečení atd. nevím. Potacející

    došky u prezentace Smoly no nic moc. Na fotkách jde vidět že nebyl ready. Slavil 50 tak měl bud slavit nebo přednášet. Mluvilo se o pojičtění u All risku řekli akorád že vše proplácí ale to také kooperativa atd. mam tam vždy cestovní připojištění jak jedu do norska i pro auto atd. jaka je vyhodoa All risku ? nevím Došky nebo někdo kdo byl na srazu je prý na vysokém místě u te popjištovny proč tady nám neosvětlil to popjištění. Jsme kamaradi rybáři a necháme si to pro sebe nebo mam chodit zvlášt a dalších 100 lidí co to neví za ním a ptát se to by ten sraz musel trvat 3 dny 🙂 nebo se chodit ptát p. Čápa co tam sebou. Ze Španělska jsem neměl nic hrala při prazentaci diskoteka. To stejný při prezentaci Daivy a to bylo zajimavé. Hudba se stlumila až u prezentaci Smoly 🙂 a ta byla poloviční.

    #83784
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Já jsem absolvoval na srazu v Praze prezentaci Doškyho a nemohu říci nic negativního. Umí pojmout hlavně pro nováčky celou šíři problemů a otázek, které se na moři mohou vyskytnout. Ono nevadí, když si např. zásady bezpečnosti poslechneme i my, kteří tam jezdíme x let.

    #83785
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    cajnak napsal:

    4 Kim:Máte pravduže jezdí nováčci s ck Taky jezdím s partou a to na dalná sever Soroy loppa atd. ale rád bych se zase někdy podíval do středního Norska a na místa kde jsem nebyl. A když Vám někdo špatně zprezentuje jejich nabídku tak tam nepojedeta a dal se nebudete o jejich ck zajímat aspon já to tak mam. Chci rybařit poznávat nové loviště. A chtěl bych vědět k němu víc když už ho prezentují.

    Milý pane Čajnáku, je mi líto, že jsem Vás svojí prezentací nezaujal. Naštěstí, bylo víc těch, které naopak moje prezentace zaujala a následně si zarezervovali v kempu Betten Rorbuer i pobyt. Prosím, přestaňte nás všechny urážet. Pokud nechcete s naší CK mít nic společného, já to budu respektovat. Nechtěl jsem původně na Vaše příspěvky reagovat, ale již mi to nedalo. S přátelským pozdravem Došky

    #83786
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    STOP…………

    #83787
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    4Došky koho všechny mi se nelíbylo Vaše a Zerpovo vasupování. Kdo je to všechny ?

    Šroubek to pořádal vím že to není jednoduché ale nepovedlo se moderování vaše a Zerpa. Dokonale jste mi to zhnusili. 6e si to někdo obědnal super asi jste je něčímn zaujal mě jen tím kolik vydržíte alekoholu. Neustojíte kritiku. Chapu že branite Vaši ck. Tady pan píše že v praze jste jste to udělal dobře ve Spálově dle meho nazoru ne. Tak se k tomu postavte čelem! Tady chodí hodně rybářu a Vam se jistě nelíbí že někomu se něco nelíbí na Vás taky nejsem oblíben u někoho ale ustojím to a ponaučím se z chyb co jsem udělal. Pokud jste uvažující člověk tak by jste si měl z mé kritiky neco vzít a pro příště to vylepšit. a ne tady brečet že Vás urážím a nejsem jediný jak jsem si všimnul s kritikou. Jste asi podnikatel jak pišete že mate ck tak podnikejte.A Postavte se k tomu čelem!!!

    Myslím že jsem se již k tomu vyjádřil a více to již komentovat nebudu.

    Petr Čajnák.

    #83791
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Vzhledem k tomu, že jsem ve Spálově nebyl, nedokážu objektivně posoudit kdo má větší kus pravdy, ale je škoda, že se tady rozpoutala taková negativní atmosfera. Pan Čajnak cítil potřebu nám všem sdělit, že si sraz ve Spálově představoval “trošku” jinak.Pořadatelé akce byli spokojeni (dle reakce účastníků)jak se jim sraz podařil. Pojďme to vzít tak, že spokojení vyhráli 99:1 a p. Čajnák si v termínu dalšího srazu najde “smysluplnější” zábavu. Chápu, že se chtěl dozvědět něco nového co se v mořské rybařině za poslední dobu objevilo, ale ke srazu přátel “troška” alkoholu a dobrého jídla patří.člověk rád s někým podiskutuje nejenom o rybařině, ale o rodinách,dětech,vnoučatech cestování,sportu (ať žijou Teplice). Radujme se, že nám začíná sezona a……NORSKU ZDAR

    #83795
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Klady a zápory patří k sobě a tímto děkuji všem za reakce.

    #83796
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #83798
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #83799
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...