Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 828 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mikulcak a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83736
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Slávo as jeho otevřený street bar, bohovské

    #83737
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    No a potom už se začalo zpívat

    #83738
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Ještě něco málo z oslavy Doškyho

    #83739
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    A tohoto člověka si neskutečně vážím

    #83751
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Jsem ještě plný emocí…….:-):-) Z mé strany byl Spálov užasný , ale omlouvám se těm :-S co jsem zklamal …opravdu moc, ale PROSÍM O JEDNO …..toho váženého neznámého pána nemažte …PROSÍM . Vždy když se vrátím k jeho krásnému článku se fakt bavím a ještě víc se těším na další sraz RYBOLOV NORSKO …Jen jedné věci lituji a pán má pravdu. Tu pí.. jsem měl vynechat .. a omlouvám se rodičům dětí a všem dámám . Nechal jsem se unést skvělou atmosférou která panovala a chtěl jsem Vás všechny pobavit. Zdravím všechny mé kamarády a hlavně ze Slovenska. :-D:-D A slibuji že to příště rozjedu ještě víc.A nebudu stále jen držet pivo….ale něco ostřejšího…To teprve bude….:-D:-D Jsem šťastnej mezi váma a nenechám se otrávit :-D:-D:-D:-D

    #83752
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    To Šroubek. Peťo, nenechaj sa znechutiť, aj keď si viem predstaviť, ako Ti to padne čítať, keď všetci odchádzajú odpočinutí domov a Ty melieš z posledného…Slovani, Češi a Slováci zvlášť, boli známi tým, že sa radi stretávali.V dnešnej uponáhľanej dobe je to čoraz vzácnejšie. Preto sú akcie ako Spálov o to dôležitejšie, a každý, kto má chuť alebo záujem môže prísť. A patrí veľká vďaka a úcta tomu, čo ju zorganizuje. Či stretnutie s priateľmi, trebárs aj pri poháriku, už nepotrebujeme? To chceme komunikáciu medzi sebou zmeniť len na elektronickú? Hlavu hore a dovidenia o rok.

    #83753
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Je vidět, že to byl fičák, jako vždy v minulosti 🙂 🙂

    Kdo umí, ten umí :-):-)

    Přátelé, kdy a kde je březnový sraz, abych se dozvěděl o Spálově ještě více? 🙂 🙂

    #83754
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Měl by být 25.3.2014, ale kde to nevím. Ve hře je několik variant. Musíme počkat až se vzbudí Mára, po náročném dění a začneme to řešit.:-P

    #83756
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Řešte chlapci, řešte. Tentokrát bohužel beze mne a Míry. My se pokusíme čapnout nějakou tresku a dovolí-li počasí tak i něco nafilmovat zhůry. :-P:-P:-P:-P

    #83757
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Šroubku super akcia, Ďakujeme a tešíme sa na Spálov 2015 Derick a spol

    #83759
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Ahoj,

    abych na někoho nezapoměl tak VŠEM děkuji za krásný víkend ve Spálově.

    A doufám,že když na sraz do Spálova jezdí bratři SLOVÁCI tak češi hojnou účastí dorazí na sraz na SLOVENSKO.:-D:-D:-D:-D:-D

    #83762
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Zdar pánové. Velké díky, že jsem tam mohl být…..

    Pokud máme jediný negativní ohlas na tuto akci, je to neskutečný úspěch, protože pak se další 139 lidí neskutečně bavilo.

    No moja sice letos ještě nezpívala, ale na příští rok se prý Krásnou zem naučí ……..

    PS: Šroubku, jen te štrůdl…..

    #83763
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    to honzak:Dúfam, že sa stretneme v októbri v Mýte pod Ďumbierom.

    #83764
    Petr Čajnák
    Člen
    (10 odpovědí)

    janka napsal:

    To Cajnak:

    Prubeh srazu nemuzu hodnotit, nebot jsem tam nebyla. Ale urcite se me dotkla vase veta “Jistě vím že na SMOLU nepojedu a ani nedoporučím! ”

    Proc byste nejezdil a proc byste nedoporucoval???

    Majitele campu – Egila Bettena (a i me) by mrzelo, kdyby jen na zaklade spatne zkusenosti z jednoho srazu meli mit lidi mylnou predstavu.

    Vzdyt mame vice krasnych domku, chat a lodi, nez bylo prezentovano.

    Nevim, zda jste nas camp navstivil a muzete soudit.

    Co se tyce trajektu a mytneho a i jinych otazek – rada vam poskytnu informace. Ptejte se – muj mail je znam: janaseitz@centrum.cz

    Jen prosim nehazte hned vsechno do jednoho pytle.

    Lepsi zazitky z budoucich srazu vam preje

    Jana Seitzova http://www.betten-rorbuer.no

    P.Janko omlouvám se Vám nebylo to myšleno jako utok ne Smolu pouze jako odezva na špatnou prezentaci na srazu. Přez cestovní kancelář která prazentovala Smlolu jistě nepojedu a nedoporučím ji nikomu i kdyby jeli kdekoliv a stálo to 1 kč. Ne jen na Smolu.

    #83768
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No já bych jakoukoliv CK za rybami do Norska hodnotil hlavně podle toho jaké má místo a hlavně jak se dovede postarat o klienty. Musíme brat v úvahu, že s CK jezdí zpravidla nováčci, kteří ještě nemají partu a pak dosti často důchodci, kteří chtějí mít klid a postarat se jen o nezbytné. Vím, že CK se snaží neustále vylepšovat např. ubytování, “obslužné” provozy, lodě apod. Jestli se nepovede např. nějaká prezentace – myslím slovní, není dle mého rozhodující. Hlavně je důležité co sdělí klienti, kteří s takovou CK již byli. Jinak souhlasím s tím, že prezentace čehokoliv by měla být na úrovni a vypovídající. Mám za to, že na cesty do středního Norska je CK vhodným řešením. Každý preferuje něco jiného – tedy to co mu nejvíce vyhovuje. Já např. ujedu (řízení) v autě 150 km a nejraději bych s volantem praštil. Nebyl bych pro dlouhé cesty přínosem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 616. až 630. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...