Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

  • Toto téma obsahuje celkem 828 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mikulcak a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 829)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83655
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Já taky dorazil v pořádku domů a chci poděkovat šroubkovi a ostatním za super sraz. Pokecal jsem se super lidma dozvěděl se o Britské kolumbii od Tonyho a taky od Romea o Španělsku které mě hodně zajímá. Kdo chtěl tak se nové věci dozvěděl. V jedné věci bych ale souhlasil že zpívat spálovskou hymnu přímo v sále nebylo úplně to pravé ořechové. osobně s tím nemám problém ale přítomné dámy byly celkem dosti v rozpacích podle pohledů. Podle mě to patří spíš dolů do baru a kdo chce tak si to tam zabéká. Přeji všem příjemný vstup do nového pracovního týdne Radyn.

    #83656
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Veľká vďaka Šroubkovi za zorganizovanie perfektného zrazu. Len ten, kto niečo podobné skúsil, to vie naozaj oceniť. Veľká vďaka Doškymu a Zerpovi za vytvorenie vynikajúcej atmosféry, dúfam,že niečo podobné sa im podarí aj v októbri na stretnutí priateľov Nórskeho rybolovu v Mýte pod Ďumbierom.

    #83658
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Na srazu jsem nebyl a tak nemohu hodnotit, ale z vlastní zkušenosti vím, že jakákoliv organizace akce s velkým počtem lidí chce velkou odvahu a stojí to hodně bezesných nocí. Pro organizátora je to velký zápřah a zaslouží si určitě uznání už jen za to, že se do toho pustí. No a komu se to nelíbí, tak nevadí. Může sedět doma, nazout papuče a sledovat telku.

    A pokud si někdo myslí, že by to dovedl lépe, tak ať to zkusí. Uvidíme.

    #83663
    Standa54
    Člen
    (16 odpovědí)

    Všem, co se přičinili o akci Spálov, chci moc poděkovat, bylo to super a určitě to přispělo k navázání nových přátelských vztahů a utužení starých kamarádství mezi těmi, co se zajímají o rybolov v cizích zemích. Příští rok bych chtěl určitě zase jet a už teď se těším. Dík a za rok čau.

    :-P:-P:-P

    #83665
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    i Já bych přidal pár poděkování. Šroubkovi za kvalitně odvedenou práci, Zerpovi, Márovi, Doškymu a Jiřanovi za super zábavu, muzikantům za super muziku, Obsluze za barem za to, ýe se o mě starali až příliž kvalitně, Hysemu za Zoomacké tričko, Hoopovi za občasné zapůjčení jeho dlouhých zelených vlasů, speciální dík patří Solnymu, za dopravu mojí osoby z Jihlavy do Spálova a zpět a hlavně za umožnění ochutnávky Doškyho dortu. Čestné uznání určitě zaslouží Naki, který se o mě postaral jako o vlastního, když mě uložil k zasloužilému odpočinku. Pokud jsem někoho vynechal, tak se nezlobte, protože díky výpadku elektřiny jsem přišel na čas o obraz i zvuk. Jinak bych ještě navrhl udělit titul CESTOVATEL SRAZU, a to Mikulčákovi, který sice neobeplul rovník jako Pavel Sykora, ale minimálně dvakrát obešel Spálov a okolí. Jinak ještě jednou díky všem.

    #83666
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Tak jsem konečně také doma.Vezli jsme ještě Františka domů a najednou jsme uvízli v hospůdce u Hodonína.Před chvílí mě Honzák s Kikim a dědou dovezli domů.

    Rád bych poděkoval Šroubkovi za super sraz.Fotky z akce dodám později.

    Bylo to super….

    #83667
    ajca
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Ještě jednou a naposled se vrátím ke Spálovu, rybář který řekne,že si neodnesl žádnou dobrou zkušenost je sebestředný a měl by se takovým akcím vyhýbat a

    propo, když měl špatnou zkušenost z loňska.S obrovskou pokorou je třeba poděkovat Šroubkovi a jeho kolektivu za obrovský zážitek, dát řeč s tolika zajímavými lidmi.Je mi velmi líto,že se neuzná ta obrovská práce všech od Šroubka po starostku a hymna byla jen třešničkou na dortu a na dámách nebylo vidět žádné pohoršení.

    Šroubku ,příští rok bude ještě lepší,a už si mě napiš jako účastníka.

    Tvůj kamarád Josef

    #83668
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    To Cajnak:

    Prubeh srazu nemuzu hodnotit, nebot jsem tam nebyla. Ale urcite se me dotkla vase veta “Jistě vím že na SMOLU nepojedu a ani nedoporučím! ”

    Proc byste nejezdil a proc byste nedoporucoval???

    Majitele campu – Egila Bettena (a i me) by mrzelo, kdyby jen na zaklade spatne zkusenosti z jednoho srazu meli mit lidi mylnou predstavu.

    Vzdyt mame vice krasnych domku, chat a lodi, nez bylo prezentovano.

    Nevim, zda jste nas camp navstivil a muzete soudit.

    Co se tyce trajektu a mytneho a i jinych otazek – rada vam poskytnu informace. Ptejte se – muj mail je znam: janaseitz@centrum.cz

    Jen prosim nehazte hned vsechno do jednoho pytle.

    Lepsi zazitky z budoucich srazu vam preje

    Jana Seitzova http://www.betten-rorbuer.no

    #83670
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Teda Máro, vy jste tu cestu pěkně protáhli. I já dodám fotky později

    #83672
    ajca
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Nepojede

    #83673
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Paní Janko, dávám palec nahoru za Váš příspěvek!!! 😉

    #83675
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    cajnak napsal:

    Zdravím všechny rybáře a rybářky,Musím reagovat k včerejšímu srazu ve Spálově. Včera večer jsem reagoval už na Facebooku a můj příspěvek byl smazán jelikož byl krytický k tomu co včera se tam dělo. Zopakuji to tedy zde. Včera byl nejhorší sraz ve Spálově co jsem zažil,(byl jsem po 5 v řadě)přiopilý moderátoři kteří se nechtěli bavit o politice a pořád omílaly že nejsme Ukrajina a ani na Krymu, Poté spívání Československé hymny kvůli tomu že je to nečí sen není taky na mistě kde mame diskutovat o rybolovu. A při hymně držet zástavu Norského Království,trochu podivné. Zpívat si písničku která končila “Ukaž P..u” v sále byli malé děti a ženy,nebylo to na místě.Přednášet o vybavení chat ok. Proč se teda nebavyly na co jdou tam ryby ne jaké barvy, na jak velké pilkry, Ale že se prase peče jsme slyšely často a také že tam jsou 2lužkové pokoje pro 30 lidí. Jistě vím že na SMOLU nepojedu a ani nedoporučím! Bylo mi trapně za p. Starostku jak se moderátor snažil vtipně mluvit že koupí do tomboly Audi potom Super B ona klopila oči a snažila se být neviditelná.Že někdo slaví 50 let ok popřejem ale nemusíme dělat kolem toho takový tiatr.Jestli chtěl slavit tak si to měl vybrat jindy a ne na srazu. Já a ne jen já jsem chtěl slyšet novinky jako jsou návnady pruty,kde ne co ja v jakých hloubkách to bere nejčastěji kolik stojí zhrubA trajektry v Norsku jak je to s mýty, Jak nám bylo řečeno komentátorem že objíždí hranice okolo Osla ale neřekl kde se tam jede atd. to jsou užitečné info pro rybáře co jezdí do Norska a ne kdo a kolik toho vypil a pouštění filmů starých 5 let bez novinek k tomu. Zajímavé dle mého názoru bylo vykládaní o Daiva prutech navijácích.a Novém Roybaitu. Jinak nic nového se za 5a pul hodiny nedozvědělo jen jsem viděl opilé moderátory co propagují pouze Smolu a to ještě špatně.Už loni to nebylo ono a tento rok to byla pro mě poslední kapka.Nemám chut již nekdy jezdit na sraz do Spálova nebo někomu to doporučit. Bylo to hrozné!!!! A ještě neustojí krytiku a smažou komentář na Facebooku,pevně doufám že zde muj komentář zůstane a nebude ho Michal mazat. Šroubku měl by ses polepšit a vrátit se na začátek jak byly srazy.Chápu že musí se ti to nějakým způsobem vrátit že Severní Morava je chudý kraj ale, vše s mírou.Myslím si že rybáři si měly ne srazu diskutovat o rybolovbu a ne se přeřvávat jak na diskotéce(hudba hrála moc nahlas). Doufám že si to vemou pořadatelé k srdci a pro jiné rybáře co pojedou do Spálova to nebude tak odstrašující jak pro mě a mé klolegy co tam byly semnou. Toto byl pravý příklad toho jak se to nemá dělat. Petr Čajnák

    Ahoj, ahoj.

    Nechci opravovat hrubky v tvém referátu. Díky za reakce, tímto, ti předávám veškeré starosti a organizaci na další sraz. Je to na tobě, potom si krásně sednu u počítače na druhý den a napíšu taky něco, do teďkom jsem vytíral sál a uklízel, hodně štěstí kamaráde…!!!! Na srazu bylo cca 210 účastníků.

    Tak se znaž bojovníku.. :)))

    Dííky všem přátelé za reakce. Romeo je na cestě do Španělska a já se jdu vyspat…ahooooj…Foto zítra, dnes už na to nemám sílu.. 🙂

    #83676
    ajca
    Účastník
    (72 odpovědí)

    Šroubku to nám věrným neuděláš, blb tě nemůže nasrat.Příští rok se hlásím do uklízecí čety,bez nároku na mzdu,kterou jak předpokládám bych stejně nedostal,možná něco tekutin ale ty nezbývají.Jinak hlavu vzhůru

    pro další skvělý Spálov.Ahoj Josef

    #83677
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Cau sroubes, dik za poradatelske sluzby ktere byly na vysoke urovni.

    Diky Solnymu jsme dorazili v poradku do Praglu a jeste jsme se museli s Hoopem stavit na srovnani hladinky u Banzethu a co se nestalo – sedela tam Janka s Riccim. Tak jsme dali 4 plzynky, jednu hrusticku a poreferovali jim o srazu. No zkratka povedeny weekend. Palec nahoru !!!!

    #83679
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    co se týče informaci, to nebyl problém získat. možná se chtělo zeptat, ohledně Smøly Doskyho nebo Jirana, určité by velmi radi doupresnili nějaké informace. Jinak děkuji Sroubkovi tohle dat dohromady muselo stát hromadu sil. Je to super Člověk. Dále všem kteří se nějak podíleli na akci. Poznal sem hromadu supr lidi, a otok ta akce je se navzájem poznat vidět se a předat si zkušenosti a nebo se poučit od zkusenejsich.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 829)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 6. sraz RYBOLOV NORSKO – SPÁLOV 2014

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...