Hasvik, NO
temperature icon -1°C
husté sněžení
Trondheim, NO
temperature icon 3°C
zataženo
Oslo, NO
temperature icon 4°C
polojasno
Bergen, NO
temperature icon 7°C
oblačno
Malé, MV
temperature icon 29°C
polojasno

Vingsand

vingsand

Vingsand

🇳🇴
royal norway ministry 1

Registrovaný kemp s možností vývozu 18kg filet na osobu.

Informace a pobyt vám zajistí Michal Simčo mobil 
+420 776 845 524 nebo email rybolovnorsko@gmail.com

Fantastické místo – skvělá atmosféra – neskutečný rybolov přímo za dveřmi chaty. Tato lokalita se nachází 190 km SZ od Trondheimu na poloostrově Fossen. Majitel má pro vás chaty od 3-4 osoby a výborné benzínové lodě Kvaerno 630 s výkoným motorem Yamaha 100HP lodě jsou vybaveny echolotem GPS a námořními mapami Garmin Blue chart. Poradíme vám horká místa, kde si dobře zachytáte. Pokud se rozhodnete navštívit Vingsand, budete ubytováni v těchto krásných domech, které jsou postaveny na pilotech, přímo nad mořem. Každým dům má koupelnu s pračkou kuchyň s el.sporákem, myčkou, ledničkou a mrazákem, kompletní výbavou nádobím, obývák TV, ve všech chatách je možnost internetového připojení WIFI zdarma, jídelna, 2 ložnice. Součástí pronájmu chat jsou povlečené postele a ručníky. Benzín je na místě v kanystrech a zajišťuje ho majitel. Benzín se doplácí extra na konci pobytu. Nejbližší obchod s potravinami je jen 4,5km vzdálený. Pro rybáře, kteří přiletí letadlem zajišťujeme transfer za cca 7.500,-NOK/auto pro 4-5 osob včetně zavazadel Trondheim-Vingsand. Cena se může navýšit dle aktuálních cen PHM.

vingsand houses

Chaty pro čtyři osoby

Cena za chatu pro 4 osoby + 1x loď Kvaerno 630/ 100HP Yamaha na týden pobytu je 18 990 NOK. Možno objednat i desetidenní pobyty za 27 128 NOK.

Apartmán pro čtyři osoby

Krytá filetárna a mrazáky

Lodě

Rybolov je zde nenáročný, protože se chytá mezi fjordy, které chrání toto místo před velkými vlnami z oceánu. Chytá se na velmi pohodlných lodích Kvaerno 630 osazených motory Yamaha 100HP. Jsou zde fantastické podmínky pro přívlač i pilkrování. Hlavní cílenou rybou je halibut, treska obecná, mořská kočka a keler. Uvnitř fjordů jsou rozsáhlé písčité partie, které dávají dokonalé podmínky pro hojný výskyt halibuta. Pro fanoušky rybolovu na otevřeném oceánu je tu fantastické místo u sundu mezi ostrovy Raudoya, kde začíná mořský šelf s velkou populací velkých tresek obecných a tmavých. Na pronájem lodi je nutné uzavřené rybářské pojištění Allrisk, objednejte zde https://rybolovnorsko.cz/allrisk-a-s/

Grilovací dům – maják

Možnosti rybolovu

Informace a pobyt vám zajistí Michal Simčo mobil 
+420 776 845 524 nebo email rybolovnorsko@gmail.com

Aktuálně v diskuzi

Lov ryb s polární září nad...
Pjekos Ele
Prodám nevyužitý elektrický multiplikátor Fladen maxximus...
Petr Šenkýř Půjčovna minibusů
Zdarec Naki, bylo by možné půjčit...
Prodáno
Velký tresky doputovali i do Nappstraumen...
Včera som telefonoval s Nórom a...
Dobrý nápad.Mohli by zde být...
V Dyrsfjordu se začíná pracovat na...
Dobrý den, už je prodaný.  
Prvni rybarsti hoste odjizdeji velmi spokojeni,...

Last minute

3 5

Volná místa

Na dotaz

madagaskar lokalita topfishing

Volná místa

Na dotaz

Máme nový instagram!

No prostě to bude jízda, tak si to nenech ujít!