Nápověda Doporučujeme:

Soroya Halibut festival 2017

Září bývá každoročně jedním z nejlepších měsíců pro lov halibuta. Pojďte se s námi rozloučit se sezónou a naučit se, jak se loví halibut. Letos chceme tento rybářský svátek pojmout úplně jinak. Odhalíme Vám naše karty a ukážeme vám, kde se halibut v tomto období nejvíce zdržuje a na co se nejvíce chytá. Celý pobyt bude organizovaný, takže i úplný začátečník si přijde na své a chytí si obrovskou rybu. Nemusíte se bát, že byste jen závodili a nechytili si jinou rybu než je opatrný halibut. Po celou dobu závodů máme přislíbenou plnou podporu českého delegáta a průvodce Jaromíra Tomečka, který na Soroya trvale žije a ví nejlépe, kde v tomto období hledat velké ryby. O vaši spokojenost se budou starat další esa mořského rybolovu jako je moje maličkost, Stanislav Skácel, Bob Marley.

halibut_festival_soroya_2017_1

 

Představa je taková, že před závodem si několikrát zajedeme zabagrovat před Sorvaer, kde se na podzim nejvíce zdržují tresky, keleři a mořské kočky, abychom si hned od začátku naplnili limity. V době závodů budeme mít sraz v přístavu na určitou hodinu a kdo bude chtít vyrazit s námi na halibuta, tak se nás může celý den držet a sledovat, jak se to správně dělá. Úplným začátečníkům jsme ochotni den dopředu sestavit montáž, o které jste určitě ještě neslyšeli, ale Holanďané ji ve velké míře úspěšně používají a jsou při lovu halibutů velmi úspěšní. Hodnotit se nebudou jen halibuti, ale i tresky, které se v tomto období chytají velmi pěkné. Loni to byly ryby atakující hranici 28kg.

halibut_festival_soroya_2017_2

 

Centrum závodů bude Soroya-Hasvik, odkud se bude vyplouvat. Vítězem se stane ten, kdo uloví nejdelšího halibuta. Vlastní rybolov není nijak omezen. Loví se na prut s navijákem, je zakázáno kladení šńůr. První cena bude mít hodnotu 35.000,–NOK, získáte pobyt na 10 dní pro 6 lidí se dvěma loděmi na sezónu 2017. Norský partner nabízí motivační slevu na ubytování a pronájem lodě ve výši 10%.

halibut_festival_soroya_2017_3

Termín pobytu 22.9.-2.10.2017

Termín závodů 27.-30.9.2017

Sleva na ubytování a pronájem lodi ve výši 10%

Registrační poplatek na osobu činí 1.500,–NOK

V registračním poplatku je zahrnuto startovné, služby delegáta a průvodce, úvodní a závěrečná slavnostní večeře, 2× alkoholický nápoj. Veškeré dotazy se budou řešit v diskuzi pod článkem.

Objednávky pobytu a přihlášky zasílejte na michal@rybolovnorsko.cz

 

 

Fotogalerie

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(49)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...