Nápověda Doporučujeme:

Top 5 – Prosinec 2016

V měsíci prosinci byl největší zájem o tyto druhy nástrah a vybavení. Nechte se inspirovat tím, co si pro úspěšný rybolov Norsku pořizují ostatní rybáři se stejnou slabostí pro mořský rybolov jakou máte Vy. Nejdříve si představíme pět nejprodávanějších nástrah a pak pět kousků nejžádanějšího vybavení.

Nástrahy

1. Roybait Jig XXL 32cm 600g Keler magnet – Jedná se o revoluční novinku pro lov velkých exeplářů halibuta a tresky obecné. Jig je vybaven jedním kvalitním trojháčkem. Po záběru se zadní trojhák vytrhne z magnetu a při zdolávání již nedojde k poškození ryperu od zubů zdolávané ryby.

2. ZOOM Ol´ Monster Plum Apple – Vynikající nástraha na treskovité ryby, velmi oblíbená zejména treskou polak a treskou obecnou.

3. Háček MONSTER 8/0 – Jednoháčky pro lov velkých ryb.

4. Vláčecí ryba ATOKA Scaler 16cm – Vláčecí ryba z měkké, ale odolné gumy, která funguje spávně i při pomalém vedení. Ryba je napuštěna speciálním rybím, olejem, který se po namočení postupně uvolňuje. Tato nástraha je vhodná pro lov halibutů a všech treskovitých ryb.

5. Roybait JIg XXL 32cm 600g sleď magnet – Jedná se o revoluční novinku pro lov velkých exeplářů halibuta a tresky obecné. Jig je vybaven jedním kvalitním trojháčkem. Po záběru se zadní trojhák vytrhne z magnetu a při zdolávání již nedojde k poškození ryperu od zubů zdolávané ryby.

 

Vybavení

1. Morakniv EldrisŠikovná velikost čepele se hodí pro různé situace, které Vás mohou potkat při vašich tůrách v přírodě, táboření a nebo při lovu a rybolovu.

2. Morakniv Garberg Leather Sheath Full tang nůž (nejpevnější konstrukce nože, kdy tělo čepele přechází do rukojeti a celou rukojetí prochází) byl největším přáním většiny našich skalních fanoušků již dlouhou dobu. Nyní je tento nůž konečně zde – GARBERG!

3. SET – Oblečení na moře – Set obsahuje plovoucí oblek Sundridge Extreme, kšiltovku, kulich a rukavice. Vše je zvýhodněno 20% slevou.

4. Daiwa metr 150cm – Material 100% PVC, speciální metr do slaného prostředí obal v karbonovém designu.

5. Kšiltovka rybolovnorsko.cz – Pohodlná kšiltovka s vyšitým logem rn.cz vepředu a s rybolovnorsko.cz vzadu nad suchým zipem pro nastavení velikosti.

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...