Nápověda Doporučujeme:

Top 5 – Duben 2016

Poslední dobou se na nás čím dál více “Norků” obrací s tím, co by si měli ještě pořídit za nástrahu, nebo vybavení, aby jim nic při jejich pobytu na oblíbené lokalitě v bedně nechybělo a mohli se bez starostí 100% věnovat rybolovu. Na tento popud jsme se rozhodli každý měsíc připravit přehled pěti nejprojdávanějších nástrah a pěti nejprodávnějšího vybavení pro rybolov v Norsku. Cílem tohoto přehledu je usnadnit všem výběr a nebo dát inspiraci, co by němělo v jeho vybavení chybět. Pojďme se podívat co se nevíce prodávalo v měsíci dubnu.

Nástrahy

1. Trojháček Icefish 5x TIN – Monster 5/0 – Extra silný trojhák se širokým ramínkem. Chemicky broušeno. Balení 5ks

monster_trojhak_50

2. Švédský pilkr Nerez 300g s třpytkou – Nerezový Švédský pilkr je pravděpodobně to nejlepší, co můžete na rybolov do Norska pořídit.

sved_300g

3. Roybait Jig M Keler 24cm 230g magnet – Jedná se o revoluční nástrahu pro lov velkých exeplářů halibuta a tresky obecné.

roybait_23g_keler

4. Trubičky návazec 8/0 – Absolutně nej nástraha na tresky obecné a kelery. Tato nástraha je hojně používaná.

paprika_80_cervena

5. Pevnostní kroužek XX15 90kg – Tento kroužek doporučujeme pro lovce, kteří se hodlají vydat od Tromso výše na sever. Je určen pro lov velkých ryb.

xx15_krouzky

Vybavení

1. Morakniv Fishing Comfort Filet 155 – Jedinečné ostří, které vyniká vysokou odolností vůči otupení. Nůž je vybaven nylonovou trasportní pochvou.

morakniv_155_fillet

2. Filetovací rukavice proti pořezání – Filetovací rukavice je vyrobena ze speciálních vláken složených z polyesteru a kovu. Tento pružný flexibilní materál je odolný vůči proříznutí.

filet_rukavice

3. Sundridge Crossflow Extreme – Dvoudílný zateplený, plovoucí oblek Extreme vybavený prodyšnou dýchající membránou.

sundridge_extreme4. Daiwa Tanacom Bull 2.1m 300-1000g – Pruty Tanacom Bull byly speciálně vyvinuty pro použití s elektrickými multiplikátory. Silný blank prutu skvěle pracuje až do 1000 g váhy nástrahy.

prut_tanacom_bull_21_300_1000g

5. Daiwa Ninja 4000A – Zbrusu nový naviják Ninja, který osloví každého, kdo si ho vezme do ruky. Lehký, extrémně hladký chod, náhradní kovová cívka.

ninja_4000

 

 

 

2 komentářů

  1. Většinu z těchto věcí jsem pořídil, letos jedu poprvé norsko, vše vyzkouším a dám echo, ale věřím, že vše bude ok a požitek s tímto vybavením bude o to větší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...