Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #321788
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)
    #321789
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    nešiřte paniku,musime doufat!!!!vždit oni sami nic nevědí.

    #321791
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    No já vím rozhodně, že v současným stavu můžu výbavu co jsme už donesl domů zase v klidu uklidit do sklepa protože na začátku června do Norska určitě nepojedu páč tak rychle tohle všechno nepomine. Otázkou pro mě je, zda a jak je ta cestovka pojištěná a jestli se na tohle pojistka vztahuje. Jestli o ty své peníze nepřijdu. To je pro mě otázka hlavní kterou nevím.

    #321792
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    sachlj tak kontaktuj cestovku a zeptej se

    #321795
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Ahoj dravci. je to smutný jezdíme s partou už přes 25 let. Letos to bude poprve co nepojedeme ,asi. Nejezdíme s cestovkou máme tam Norka tak o peníze nepřijdeme platíme mu na místě. Ale spíše mě mrzí to ,že nebudeme moct jet.Doufejme.že jen letos.

    #321796
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Měli jsme ojíždět 30 dubna.

     

    #321797
    ctvrteckaj
    Účastník
    (34 odpovědí)

    pobyt v helgeland po dohodě s domácími přeložen na 2021 jinak pročítám články a diskuse afenposten dagbladet vg a jiné norové si nepřejí otevření hranic a cizince v zemi je velká kritika vlády za pozdní opatření a ohledně financí poklesu koruny přišli o pětinu hodnoty v ropném fondu za mě to tak rychly nebude a určitě hraniční kontroly budou hodně husty

    #321843
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    nešiřte paniku,musime doufat!!!!vždit oni sami nic nevědí.

    Paniku nešířím, diskutuji. O tom je diskuzní fórum.

    #321865
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    https://www.facebook.com/groups/pecheauxleurres/permalink/3686215991419505/

    hrabe z tý corony a omezení celýmu světu….

    #321866
    Josef Podymák
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Zdravím vespolek,

    mě přišlo včera od StenaLine toto:

    Stena Line has closed the Oslo – Frederikshavn Route

    Due to the impact of the Corona virus (COVID-19) the Oslo – Frederikshavn route has now been closed.

    All existing bookings on Oslo – Frederikshavn will be cancelled free of charge with a full refund.

    As you can imagine we are very busy so please bear with us until next week by when we hope to have processed all bookings.

     

    #321872
    Vlada 27
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Mame odjizdet taky zacatkem cervna a uz vubec nikdo z nas neveri ze se tam letos podivame. Nejde jen o hranice…vlady by musela zrusit prohlaseni o nedoporuceni do zeme vstupovat z duvodu jeji nebezpecnosti.

    #321873
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Zdravím vespolek, mě přišlo včera od StenaLine toto: Stena Line has closed the Oslo – Frederikshavn Route Due to the impact of the Corona virus (COVID-19) the Oslo – Frederikshavn route has now been closed. All existing bookings on Oslo – Frederikshavn will be cancelled free of charge with a full refund. As you can imagine we are very busy so please bear with us until next week by when we hope to have processed all bookings.

     

    Stena Line uzavřela trasu Oslo – Frederikshavn

     

    Díky dopadu viru Corona (COVID-19) byla nyní trasa Oslo – Frederikshavn uzavřena.

    Všechny stávající rezervace na Oslu – Frederikshavn budou zrušeny zdarma s plnou náhradou.

    Jak si dokážete představit, že jsme velmi zaneprázdněni, tak prosím nosit s námi až do příštího týdne, kdy doufáme, že jsme zpracovali všechny rezervace.

    #321919
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Řešili jsme storno u Color line, ale zatím marně. Termín máme 14.5. a dle jejich vyjádření to budou řešit až ve chvíli, kdy Norsko prodlouží blokaci hranic. Pokud ne a omezení bude všude jinde, je to prý náš problém a nic nám nedají. A to stal lístek 690 € 😥

    #321957
    laco
    Účastník
    (40 odpovědí)

    My sme riešili storno s Tallink Silja a tiež v prvej časti odpovedali: ”   we are at the moment unable to cancel any bookings that have been made for later date than 11.04.2020 ….”  Ponúkli mi však nasledovné alternatívy:

    a) to exchange the existing booking to a gift voucher with the value of the current ticket (money paid) + additional 20% by our company.

    The gift card would be valid until 31.12.2021 and can be used as payment in one or several bookings of your choise (also valid in Tallink hotels).

    b) rescheduling your trip to another date on this year 2020 free of charge.

    Thank you for your understanding and look forward hearing from you.”

    Toto je vzorový príklad, ako by mali reagovať v súčasnej situácii všetky prepravné spoločnosti k svojim zákazníkom.

    #321961
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Včera se řešilo v televizi jak je to s cestovkami a se zaplacenými zájezdy. Všechny pojištění mají klauzuli o vyšší moci. Ta je definovaná jako něco co nemůže nikdo ovlivnit. To je případ i pandemie a následků na ni (zavřené hranice, nefunkční doprava atd). Nicméně v tomto stavu si myslím, že když jsem zaplatil 100% zájezd od června 2020 už v říjnu 2019 tak jak to požadovala cestovka a ne zaplatit to 14 dní před zájezdem jak by to bylo logické (třeba vlaková jízdenka, letenka) tak ta cestovka ani nemohla za mě něco v Norsku objednat a nemohla ani objednat a zaplatit jízdenku na trajektu a nemohla ani objednat s určitostí ani řidiče autobusu. To znamená, že jí moje peníze leží na účtu a ona za ně ještě nic neuskutečnila. Tak v televizi říkali, že ty zaplacené zájezdy cestovky přebookovají na pozdější čas (což u nás není možné) ale že dávají možnost převést zájezd na příští rok. To bych uvítal, s tím bych souhlasil. Ale nesouhlasím s tím aby se odvolala na vyšší moc a použila moje peníze za které mi nic neposkytla. To bych se s ní i soudně hádal…no nebo spíš tu cestovku tak propral v mediích (fb, instáč apod), že by u ní zájezd objednal jen ten co na internet nechodí….ale to předbíhám…nicméně..nestraším..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...