Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 1,040 odpovědí. Do diskuze (177 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 2 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,040)
  • Autor
    Příspěvky
  • #322701
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    full size je relativní.  Záleží na tom, jak začne fungovat cestovní zdravotní pojištění.  Bez toho nevím … Měli jsme jet 14.5. tak čekáme co bude hlavně jak se k tomu postaví Colorline.

    #322709
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Honzo a pojedete v kabince nebo na palubě mezi lidstvem? To řeším já, pokud to vůbec půjde, zda ještě přikoupit kabinu a být separovaný, anebo úplně trajekt vypustit a jet přes dánsko a mosty do Malmo.

    Díky

     

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 12 měsíci uživatelem Lukas Adam.
    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 12 měsíci uživatelem Lukas Adam.
    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 12 měsíci uživatelem Lukas Adam.
    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 12 měsíci uživatelem Lukas Adam.
    #322714
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Má někdo přehled, jak to vypadá i v zemích, kde se “jen” projíždí? Ať to nemusím hledat. Díky Německo, Polsko, Švédsko, Finsko ?

    Co se tyka Svedska, tak to se ridi pouze doporucenim EU, ktere se vztahuje na cestovani z/do zemi mimo EU a aktualne plati do 15.5., viz odkaz. Jina omezeni nejsou, tzn. prujezd pro obcany EU by mel fungovat.

    #322721
    Josef Podymák
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Zdraví vespolek.

    Máme jet koncem srpna. Myslíte, že je to reálné?

     

    #322722
    Lucky38
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Já mám nástup 30 července a počítám s tím, pokud nepřijde druhá vlna korony, jsem přesvědčený, že to klapne

    #322723
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Možná je to přehnaný optimismus, ale stále věřím, že poslední červencový týden s kamarády prožijeme na Veiholmenu 🙂

    #322724
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Všetko bude záležať od ochoty ostatných štátov. Problémom je aj návrat domov a možnosť povinných potvrdení, testov alebo karantény.

    V zásade je najväčší problém Švédsko. Ich pokus na obyvateľoch, sa asi nebude páčiť žiadnej krajine, takže Švédom sa vyhneme.

    Máme termín za 34. Myslím, že to ešte nepôjde aj keď by sme šli cez Nemecko, Dánsko a Nórsko. Mesiac je dosť dlhá doba a keď vidím,  ako sa všetko urýchľuje, je celkom možné, že by to šlo….

    Snažím sa zariadiť aj jeseň. Som presvedčený,  že to pôjde ale musime sa stihnúť vrátiť do druhej vlny.

    Hlavne je byť pripravený  a stať na značkách😀🐋

    #322725
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Ahoj a nevíte co Norové  pustí nás tam?

    #322726
    romaskanu
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Mám zprávy, že Norská vláda bude jednat 1.5. o dalším uvolňování, tak se uvidí co bude. My máme nástup 12.6. a doufáme, že to vyjde.

     

    #322727
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    Jojo o tom 1.5 vím, no já měl odjíždět 30.4 ,ale norek je známý tak prý můžeme kdykoli nam to uvolní, ale nori zatím nic

    #322729
    Krbec
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Ahoj,

    máte někdo aktuální zprávy, jestli je odpískaná celá sezóna nebo existuje šance ještě v tomto roce vyjet? Já mám objednánu polovinu srpna a už tomu s kolegou moc nevěříme.

    #322730
    jegrhanz
    Účastník
    (234 odpovědí)

    Zde si můžete přečíst podmínky pro překročení Norských hranic. Nechci nikomu brát naděje, ale nevypadá to nijak růžově a dle mého soudu letos na ryby zapomeňte. Teď všichni pomalu uvolňují restrikce, ale jenom z toho důvodu, aby ulevili lidem a především ochromené ekonomice. Po uvolnění zákonitě zase nabere pandemie na síle a nastavená pravidla pro vstup nepoleví, možná ještě více zpřísní. Virus nezmizel, je pouze přibržďován přísnými omezeními a nezmizí do té doby, než někdo přijde s vakcínou. Je to ale jen můj osobní názor a samozřejmě bych si přál, abych se mýlil. Tento odkaz bohužel  není domněnka, nebo nepodložená spekulace, ale tvrdá realita…

    https://www.udi.no/en/about-the-corona-situation/eueaa-national-or-family-member/

     

     

     

    #322731
    bolen
    Účastník
    (9 odpovědí)

    je to nepříjemná situace  vědět termíny nástupu ,ale nevědět od  kdy to bude povolené

    #322732
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Možná je to přehnaný optimismus, ale stále věřím, že poslední červencový týden s kamarády prožijeme na Veiholmenu 🙂

    Taky doufám, že si Hombrem a Otasem dáme pivko od 13.6. ……

    Jenže nemáme to ve vlastních rukou ….

    #322733
    bolen
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Taky máme nástup 25.7. domácí  s tím problém nemají , ale záleží  na Německu  ,Dánsku, Švédsku, tam to může bejt ještě divoký.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 1,040)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Corona současný stav v Norsku 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...