Nápověda Doporučujeme:
 • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ondras a poslední změna proběhla před 1 rokem a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
 • Autor
  Příspěvky
 • #260203
  Valhalla
  Účastník
  (54 odpovědí)

  Původní vlákno ZOOM a vše kolem je k nalezení zde. Vlákno je uzamčeno a tím pádem pouze pro čtení. V diskuzi pokračujte v tomto novém. Děkuji (editoval Duke).

  Čau,

  koukám, že každým rokem oblíbenost této zajisté skvělé návnady roste. Dokonce už i Sim začal na tyhle červy chytat. Ve starým vláknu jsem zrovna vyčerpávající info nenašel, snad jen pár noticek, tak doufám že nyní už je větší základna fanoušků této gumy a rozjede se zde podnětná diskuze.

  Tak mě by zajímalo, jak úspěšný jsou třeba tyhle, ne až tak profláknutý barvy? Třeba tyhle se zdají být úplně parádní a ještě sem neviděl, že by na ně někdo chtytal.

  Ol´Monster, Plum

   

  Ol´Monster, Plum Apple

   

  Ol´Monster, Okeechobee Craw

   

  MAG II, Electric Blue

   

  A jaký je vlastně rozdíl mezi MAG II a Ol´Monster? Velikost?

  • Téma bylo upraveno před 7 roky a 5 měsíci uživatelem Duke.
  • Téma bylo upraveno před 6 roky a 11 měsíci uživatelem Duke.
  #260205
  kulik
  Účastník
  (2754 odpovědí)

  Tak Petře, co Ty na to? 😀

  #260216
  sandokan
  Účastník
  (169 odpovědí)

  Letos budu na ZOOM vláčet třetím rokem a jedinej “problém” mám s hlavičkama. Ty Torpédo, nejsou špatný – chytat se na ně dá, ale hledám nějaký s pevnějším háčkem, rád si i připlatím. Ty VMC háčky mě dost zklamaly, dají se narovnat v ruce a když zabare polak kolem 80-90cm, tak mám strach, abych o něj nepřišel. Radši je po větší rybě měním. Jezdím do střeního Norska a tam se mě nejvíc osvědčila červená, modrá a černá barva. Tady z těch co píše Valhalla nemám ani jednu, ale sou zajímavý. Otázkou je, jestli na živo vypadaj jak na fotkách, jako jestli obsahují fakt tolik těch flitrů. Zeptám se kluků, jeslti některou tady z těch, třeba Plum Apple, do party nepřikoupíme.

  Pokud někdo používáté jiný hlavičky, než co se k ZOOM nabízí, tak napište nějaký podrobnější info. Předem díky.

  #260218
  007krivanek
  Účastník
  (917 odpovědí)

  Letos budu na ZOOM vláčet třetím rokem a jedinej „problém“ mám s hlavičkama. Ty Torpédo, nejsou špatný – chytat se na ně dá, ale hledám nějaký s pevnějším háčkem, rád si i připlatím. Ty VMC háčky mě dost zklamaly, dají se narovnat v ruce a když zabare polak kolem 80-90cm, tak mám strach, abych o něj nepřišel. Radši je po větší rybě měním. Jezdím do střeního Norska a tam se mě nejvíc osvědčila červená, modrá a černá barva. Tady z těch co píše Valhalla nemám ani jednu, ale sou zajímavý. Otázkou je, jestli na živo vypadaj jak na fotkách, jako jestli obsahují fakt tolik těch flitrů. Zeptám se kluků, jeslti některou tady z těch, třeba Plum Apple, do party nepřikoupíme. Pokud někdo používáté jiný hlavičky, než co se k ZOOM nabízí, tak napište nějaký podrobnější info. Předem díky.

  Háčků od VMC bych se nebál. V řadě 5150 se dělají v červené a černé barvě. Jestli narazíš na stříbrný tohoto tvaru, bude to na 99% kopie z Číny. VMC  svoji řadu vyrábí v Evropě. Zde je naprostá většina lidí, co chytá na VMC. Je jasný, že každý má rád svoji značku háčků,  Značek je hodně, ale na prodej je vozí jen hrstka dovozců. Jsme uprostřed Evropy  a tento sortiment není až tak žádán.  Adekvátní náhradou je háček Eagle Claw řady 635.  Je to americká značka, ovšem výroba v Číně. Já mám s těmito háčky špatnou zkušenost.

  Co mohu doporučit, tak značku MUSTAD. Ty se vyrábí ve Skandinávii, ovšem cena je 2-3 x vyšší jak VMC.  Tudíž u nás neprodejné hlavičky.

  #260221
  sandokan
  Účastník
  (169 odpovědí)

  Mám ještě v zásobě pár tady tady těch torpédo asi 28g, teď přesně nevím. Háček je černej, ale jaká řada, tak to nevím. Tam kde sem je kupoval, bylo napsáno jen “háčky VMC 4/0 s úpravou na mořský rybolov”. Neříkám, že sou špatný, odchytal sem na ně dvě sezony a o rybu nepřišel, ale rád bych měl nějakou alternativu.

  #260225
  007krivanek
  Účastník
  (917 odpovědí)

  Mám ještě v zásobě pár tady tady těch torpédo asi 28g, teď přesně nevím. Háček je černej, ale jaká řada, tak to nevím. Tam kde sem je kupoval, bylo napsáno jen „háčky VMC 4/0 s úpravou na mořský rybolov“. Neříkám, že sou špatný, odchytal sem na ně dvě sezony a o rybu nepřišel, ale rád bych měl nějakou alternativu.

  Je to VMC.  Cena barvené hlavičky byla 22,- Kč. Je to od Juránka. Vůbec by jsem se nebál ztráty ryby díky háčku. Na celé sestavě máš o hodně slabší místa, jako třeba uzly.

  Jiná alternativa ( kvalitnější ) by tě vyšla o  100% dráž.

   

  #260242
  Glum
  Účastník
  (182 odpovědí)

  007  když jsme byli loni na Bakkanu, tak Dedo na tyto hlavičky od Petra J. vůbec nechyta a má nějaký nebarveny od tebe. Ztratili jsme díky měkkým háčkům několik velkých ryb, které bylo potřeba vyvést z chaluh. Háček se otevřel a ryba byla v prdeli. Ty používáš stejné háčky jako Petr?

  #260291
  mara45
  Účastník
  (2722 odpovědí)

  Letos jsme se Zerpíkem na Hitře zkoušeli ty nové Ol monster Plum a polaci na ně brali pěkně.Myslím,že jsme dávali do vlákna i fotku?Na Okeechobee chytáme už déle a taky dobrý….

  #260305
  sandokan
  Účastník
  (169 odpovědí)

  To Glum

  A tohoto se právě děsím. Sice se mě to ještě nestalo, ale určitě už sem na “řadě”. Doufám že si tady toho Dedo všimne a dá mě a ostatním tip na jiný hlavičky, který sou kompatibilní ZOOM červům.

  #260326
  Hyse
  Účastník
  (578 odpovědí)

  To Sandokan, myslim, ze se zas tak obavat nemusis, Hacek muzes snadno otestovat primerenym zmacknutim mezi palcem a ukazovackem. Pokud by nevyhovel teto “zkouzce” Tak nasad jiny a ja ti za vadny dam 3 nové.. Vzhledem k tomu, ze je jich v obehu odhadem tak 10 000, tak se muze stat ze nejaky nevyhovi, ale opakuji budou to promile %.  Nikdy v morské rybarine neni nic na 100%. Muze ti odejit i navijak, prut, karabina, snura, vlasec…. Jde o to aby bylo vse vyvazene. Tj pokud chytam lehkou privlac tak nechytam na 50kg snuru, prut 500g a 760 Slammera. Lovu zdar.

  #260327
  Hyse
  Účastník
  (578 odpovědí)

  Původní vlákno ZOOM a vše kolem je k nalezení zde. Vlákno je uzamčeno a tím pádem pouze pro čtení. V diskuzi pokračujte v tomto novém. Děkuji (editoval Duke). — Čau, koukám, že každým rokem oblíbenost této zajisté skvělé návnady roste. Dokonce už i Sim začal na tyhle červy chytat. Ve starým vláknu jsem zrovna vyčerpávající info nenašel, snad jen pár noticek, tak doufám že nyní už je větší základna fanoušků této gumy a rozjede se zde podnětná diskuze. Tak mě by zajímalo, jak úspěšný jsou třeba tyhle, ne až tak profláknutý barvy? Třeba tyhle se zdají být úplně parádní a ještě sem neviděl, že by na ně někdo chtytal. Ol´Monster, Plum , Ol´Monster, Okeechobee Craw  A jaký je vlastně rozdíl mezi MAG II a Ol´Monster? Velikost?

  Ano velikost MAG II ma 9 palcu coz je priblizne 22 cm a Ol monster ma 10,5 palce tedy cca 26 cm.
  Ted jsem naskladnil dokonce 12 palcový tedy cca 30cm Magnum Ol monster. Ten jeste pravdepodobne v Norsku nebyl. Tak pokud by mel nekdo zajem byt mezi prvnimi…. jsou v barve Plum, Red shad a Watermelon red. Myslim ze budou velmi atraktivni na velke tr. obecne a big polaky.
  Jinak Dedo 145 barvu Plum neboli švestku testoval a darilo se mu na ni. A i jak pise Mara tak taky chytal…
  je to letosni novinka tak samozrejme nema tolik “recenzi”.

  #260450
  007krivanek
  Účastník
  (917 odpovědí)

  To Glum A tohoto se právě děsím. Sice se mě to ještě nestalo, ale určitě už sem na „řadě“. Doufám že si tady toho Dedo všimne a dá mě a ostatním tip na jiný hlavičky, který sou kompatibilní ZOOM červům.

  Dedo chytá na VMC 5150. Určitě se podívej do diskuse Bakan 2016. Tam o nich i píše.

  A úlovky má krásné.

  Samozřejmě, že vše má svoji horní hranice. Ponorku s tím nevytáhneš. To je jasný.

  #261085
  Hoop
  Účastník
  (939 odpovědí)

  …jsem neodolal, už to mám doma…to je masakr….ale koupat to budu až za…77…..dlouhééééééé to je.

  #261638
  Valhalla
  Účastník
  (54 odpovědí)

  Ano velikost MAG II ma 9 palcu coz je priblizne 22 cm a Ol monster ma 10,5 palce tedy cca 26 cm. Ted jsem naskladnil dokonce 12 palcový tedy cca 30cm Magnum Ol monster. Ten jeste pravdepodobne v Norsku nebyl. Tak pokud by mel nekdo zajem byt mezi prvnimi…. jsou v barve Plum, Red shad a Watermelon red. Myslim ze budou velmi atraktivni na velke tr. obecne a big polaky. Jinak Dedo 145 barvu Plum neboli švestku testoval a darilo se mu na ni. A i jak pise Mara tak taky chytal… je to letosni novinka tak samozrejme nema tolik „recenzi“.

  Dík za odpověď. Já prostě koukl na http://zoombait.com/colors/ a tyhle mě zaujali. Těším na příspěvky ohledně Plum, ten mě příjde jako sázka na jistotu!

  http://zoombait.com/wp-content/gallery/004-plum/026-004-ol-monster-plum.jpg

  Není 30cm na žížalu už moc?

  #264035
  Duke
  Správce
  (1376 odpovědí)

  ZOOM Bait – nové barvy MAG II a Ol‘ Monster skladem!!!

  ZOOM MAG II Electric Blue249Kč/20ks (12,45Kč/ks)

   

  ZOOM MAG II Plum249Kč/20ks (12,45Kč/ks)

   

  ZOOM MAG II Plum Apple249Kč/20ks (12,45Kč/ks)

  ZOOM Ol´ Monster Plum229Kč/9ks (25,44Kč/kus)

   

  ZOOM Ol´ Monster Okeechobee Craw229Kč/9ks (25,44Kč/kus)

   

  ZOOM Ol´Monster Plum Apple229Kč/9ks (25,44Kč/kus)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(50)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...