Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zarizeni, ktere ukazuje kdy ryby berou

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28006
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Na to co píšeš používám Garmin 276C, který to vypočítává podle přílivu a fází měsíce. V menu si najdeš kolonku “doba lovu” a máš to tam rozepsané po hodinách. Není to 100%,ale ve vybraných časech to opravdu bere o poznání lépe, hlavně to funguje na hejnové ryby, jako je třeba treska.

    #28008
    Hans
    Člen
    (78 odpovědí)

    To Sim: Je nějak vypozorované, zda-li ty “silnější” časy jsou například blížící se vrchol přílivu při dorůstajícím měsíci před úplňkem, nebo naopak? Zkouším to vypozorovat bez přístrojů.

    #4203
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (2 odpovědí)

    Ahoj, pri posledni navsteve Norska, kam jezdime jiz nekolik let rybarit vzdy na konci leta, jsme v kempu potkali jednoho francouze, ktery s sebou mel krabicku (bohuzel jsem si nezapamatoval vyrobce), ktera pravdepodobne podle faze mesice, tlaku vzduchu a jeste nevim ceho ukazovala v kolik hodin ryby berou. Osobne nejsem zastance techto reseni a spoleham na echolot a praxi, kterou v teto oblasti jiz mame bohatou, ale bohuzel mu to fungovalo a opravdu v hodiny, kdy nam rekl, to bylo vyrazne silnejsi, nez pres zbytek dne.

    … Netusite nekdo, oc by se mohlo jednat.

    Diky Petr

    PS: Prosim, nema smysl v tomto vlaknu smysl resit, jestli to funuje,

    (v praxi jsem to videl celych 14 dnu a opravdu to v uvedene hodiny bylo silnejsi) jen by me zajimalo, co to muze byt zarizeni. Diky

    #28019
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    To Sim : Na GPSce mám tu funkci taky, ale doposud jsme to vesele ignorovali. Zkusím letos vypozorovat, jestli to k něčemu je.8-)

    #28067
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Muj Garmin GPS 78s:

    http://www.digiboss.cz/Garmin-GPSMAP-78s/d52591/

    to umí taky, zkoušel jsem ověřovat zda to funguje a byl jsem příjemně překvapen většina úlovků přišla ve stanoveném čase.

    #28191
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Zkoušel někdo na těchto zařízeních od Garminu zda pro stanovování vhodných lovných časů bere v úvahu i zeměpisnou polohu ? Například jestli bude pro stejny den stejná předpovězená doba na obou přístrojích když první bude v Česku a druhej v Norsku ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zarizeni, ktere ukazuje kdy ryby berou

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...