Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zapůjčím rybářům dodávku

  • Toto téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Óďa a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 31)
  • Autor
    Příspěvky
  • #336731
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Ahojte rybáři.

    Zapůjčím Ford Transit 9-místný, L3H2 na pobyt v Norsku, Švédsku, Itálii, Španělsku apod.

    Klimatizace, vyhřívané přeji sklo, asistent rozjezdu do kopce, automatická světla, obrovský zavazadlový prostor.  V perfektním stavu, veškerá povinná výbava, CZ dálniční známka, pojistka jen s 5% spoluúčastí, nadstandardní asistenční služby po celé Evropě.

    Termíny se plní, pište SZ nebo na dalimil@chocholac.com.

    #336739
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Takových služeb není nikdy dost, obzvlášť teď po covidu, kdy nejsou žádná auta k mámí. Jedeme v září, byl by jestě volný termín 18.9.-2.10. Jo a ještě drobnost, nešly by zatmavit ty zadní okna. Nerad jezdím vystaven jak ve výkladní skříni. V zadu si dáme matračku a nemusí nás policajti očumovat, že tam spíme. Díky.

    #336755
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Ahoj, září je ve druhé polovině ok. Napiš prosím mail, domluvíme se.

    K těm tmavým sklům, já bych rád, ale kdybych lepil fólie já, tak by to vypadalo jako od prasat. Jestli se tady někdo najde, kdo umí, rád přijedu…

    #337224
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Tak jsem provedl žádanou úpravu, okna jsou tmavá… Termíny se plní,  tak neváhejte, kolegové.

    Všem krásné svátky.

    #337269
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dalimil krásná práce.

    #337392
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Ahojte rybáři,

    v novém roce jsem si dovolil snížit cenu za půjčení dodávky:

    Do 12 kalendářních dní včetně – 16 tis. Kč

    13-18 kalendářních dní včetně – 20 tis. Kč

    od 19 kalendářních dní – 20 tis. Kč plus 1 tis. Kč za každý den nad 18 dní.

    <span style=”text-decoration: underline;”>Platí samozřejmě i pro již učiněné rezervace.</span>

    Dalimil

    #338329
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Ahoj, dodávka obohacena o držák mobilu s nabíjením a USB hub 2+3.

    #338359
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    A odkud jsi? Kde se auto přebírá a vrací?

    #338360
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Jsem od Brna. 20 km.

    #338364
    bolen
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Dalimil  o jakém snížení to mluvíš , když si učtuješ za 14 dní 20 tisíc.Do Norska si půjčujem taky dodávku 9 míst od různých půjčoven už 10 let , ale ještě jsme nikdy neplatili víc jak 14000 tisíc. A držák na mobil to nezachrání. Ty jako rybář a pro norské nadšence bych od tebe čekal  cenu ještě  nižší . Zdar

    #338365
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    To bolen:

    Asi Ti nemá cenu nic vysvětlovat, ale i tak to zkusím. Je to věc poptávky a nabídky, určitě najdeš půjčovny levnější. Přeji hodně zdaru.

    #338369
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    To Bolen:

     

    A  dokonce jsou i dražší. Vloni jsme dávali za cca 18 dní 30 tis. od nejmenované velice známé půjčovny. Takže nechápu komentář o nějakém předražování. Nechceš = neber = nekomentuj.  Zdar.

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 1 měsícem uživatelem tom.
    #338373
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Kluci neblbněte …… naštvete bolena , on koupí nové auto a jako rybář a nadšenec ji bude půjčovat za 8 000 Kč na 14 dní a co potom ??

    #338718
    chaticka
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Zdravím rybáři,

    po zkušenosti s panem Chocholáčem a jeho zapůjčené dodávky mi nezbývá nic jiného, než jednoznačně doporučit jeho služby. Vynikající domluva, vstřícnost a ochota je nejedinou předností tohoto pána. Co se týče dodávky, tak splňuje vše, co se od dodávky na dlouhou cestu za rybami očekává. Cena přijatelná za zápůjčku. Ještě jednou Vám zde veřejně děkuji a až pojedeme příště, určitě se na Vás znovu obrátím….

     

    Chaloupka Jiří

    #338810
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Já děkuji kolegům za naprosto perfektně vyčištěnou a umytou dodávku při vrácení. Dalimil

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 31)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zapůjčím rybářům dodávku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...