Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Záplata na nepromokavý oblek

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Prach a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5271
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Čau chlapi, při letošní návštěvě Norska se mi povedlo roztrhnout si kalhoty od rybářského obleku. Jedná se o jeden z levnějších typů, nicméně nějakou tu tisícovku stál a nerad bych ho kvůli tomu vyhazoval. Mátě někdo zkušenosti se záplatami? Případně, jak byste problém řešili? Jedná se o poměrně velkou skobu na vnitřní straně stehna.

    Dík

    #320883
    Nalimek
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Zdravím všechny norky

    Předchozí dotaz je sice téměř 5 let starý,nicméně věřím,že s podobný problémem se setkal nejeden rybář.

    Na nepromokavém obleku SPRO se mi na kalhotách v oblasti stehen objevilo několik malých trhlinek,asi do 1 cm délky v podélném směru,téměř identických délek,jakoby od žiletky.Nemám ponětí o poškození,ale tipuju na nějakou ostřejší část zipu bundy,nebo konce prutu patrně při pilkrování. Poškození je z 90% na pravé nohavici.

    Nemáte ponětí,zda někdo tyto obleky opravuje,nebo alespoň tip na nějaké záplaty,ať už nažehlovací,či samolepící,nebo kde koupit materiál k našití? Materiál vnější je – 320T nylon taslon

    Nejedná se o plovoucí oblek!

    Děkuji,Milan

    #320919
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahoj, pokud to není plovoucí oblek. Tak ho zahoď a kup si nový. Neznám nikoho, komu by to drželo a neteklo tam po opravě. Ze starého, nikdy žádnou opravou nový, neuděláš.

    #321085
    Nalimek
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Není sice plovoucí,ale byl použitý 1. sezonu.Myslím,že 3 500,-Kč není málo peněz abych oblek jen tak vyhodil……:-(

    #321086
    Prach
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Já  mám na na prdeli dírku asi 2 cm. Nechal zašít (záplata z nepromokavého materiálu) namatlal ipregnací a prdel pokaždé mokrá, tak jsem koupil nové kalhoty a ty staré používám když je na to počasí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Záplata na nepromokavý oblek

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...