Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zajímavý úlovek

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 14 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3428
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Dnes jsem dostal zajímavý úlovek z Polska. Treska obecná 24,5kg 125cm. Lovec bohužel neuvádí na co a jakým způsobem tuto rybu ulovil. Takových tresek mám pár chycených a míry mě moc nesedí. Moje tresky kolem 24kg měřily vždy 135+. 125cm by odpovídalo spíše váze 18-20kg. Je možné ulovit v Polsku takto velké ryby? Jaké jsou vaše zkušenosti s rybolovem v Polsku?

    #8514
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)
    #8516
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj,ulovena v oblasti More og Romsdal-střední Norsko,komuna Gjemnes,pilkřík 90g,hloubka 20m,květen

    112cm,16kg

    V Polsku sem nebyl,ale byl tam sůsed a pravil-už nikdy víc.Byl tam dvakrát.

    #8518
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Ahoj na této lodi jsem celkem pravidelným návštěvníkem .Jezdíme tam s partou z Ostravy a Hlučína když máme abstáky a Norsko je v nedohlednu.Kapitánovi se přezdívá kapitan Pirat :-)) je to sympatický chlapík jenž se živí jen tím že má penzionek a lodě pro rybáře a specializuje se na lov tresek obecných  na Batu.Jako u každé rybařiny už jsem zažil dny kdy jsme nechytli teměř nic a dny kdy to byl opravdový masakr .tento výlet kdy vyjíždíme v pátek .cesta z Ostravy cca 10 hodin a chytáme pak v sobotu a nedeli a pondelí je návrat domů stojí cca 3500,-Kč i z ubytováním …….. cena lodi je závislá na počtu lidí na lodi ……. my si pronajímame vzdy celý kutr a je nás tak 8-10.Vleze se tam az 20 lidí ale pak to není o pohodě.

    Pro ty kdo by chteli kontakt tak je zde …….http://neptun.intermedia.net.pl/

    Kdyby nekdo chtel domluvit termín a neumí polsky tak mu to tam klidne domluvim .Zdarec Bwman

    #8521
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    Zajímavé video, absolutní masaři, ještě že netrefili na hejno sardinek, už by bagrovali moc malé ryby.   😀  

    #8530
    kosatka
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Mě by Polsko lákalo. Do Norska se 2x za rok nedostanu, ale odskočit si na víkend do Polska mě přijde dobrej nápad.

    #8539
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    V PL sme už boli párkrát – v Kolobrzergu, ale takýto úlovok sme nemali nikdy. V Gdaňskej zátoke je hlbšia voda, tak aj tresiek tam bude viac. Jeden krát sme videli tresku, ktorá mala asi meter. Inak všetko okolo 55 – 60 cm. Vždy sme tam boli na začiatku januára – hlavná činnosť losos na Parsete.

     

    #8591
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    Do Polska jedeme s partou v polovině května tak jsem zvědavý.Jedu tam poprvé tak si to aspoň vyzkouším.Jedu s těma co tam byli a byli spokojení.Ale je pravda že pokaždé není posvícení.Jedeme do Gdaňska taky na kutr o 8-10 lidech.No je to asi tím že mi to Norsko tak chybí protože na sever jedu na konci srpna.

    #8593
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    To neki: hlavně nám pak dej vědět, jaké to tam bylo a jaké jsou Tvé dojmy. Co tady a na jiných webech sleduji, tak jsou buď milovníci nebo odpůrci lovu v Polsku. Něco mezi tím se skoro nevidí.

    #8754
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    To Salmon:Určitě vědět dám a nějaké fotky taky.Snad bude i trochu toho štěstí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Zajímavý úlovek

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...