Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PavelC a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28670
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Měl jsem ho dva roky, ale nevydržel, bohužel až po vypršení záruky. Vyměnil jsem ho za Slammera a od té doby mám klid. Soukolí nebylo moc povedené, celý naviják vibroval a nesedlo si to ani po týdnu chytání. Bavíme se o vykopávce, protože když jsem se díval na německé stránky, tak na sezónu 2012 se už dodávat nebude. U Michala už jsem taky neviděl.

    #4217
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Máte někdo naviják nomono? přijde mi srovnatelný s Penn slamer,nebo se mýlím? máte s ním někdo bližší zkušenost?

    #28698
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    No,mysleljsem, že naviják za tyto peníze a ještě k tomu celokovový,jak se píše za něco stojí)…Jinak na netu se furt prodává.Tak nevim no,přece není jen slammer sakryš:-)

    #28701
    Norek
    Účastník
    (142 odpovědí)

    V roce 2007 jsem si koupil NoMono 35 na lehkou vláčku. Byla to novinka a vzhledem k tehdejší ceně Slammerů byl i za dobrý peníze. Po dvou návštěvách Norska odešel do věčných lovišť (shit!). I když je podle výrobce vyroben z kvalitních materiálů, tak nikde se nepíše, že by byl vhodný na mořský rybolov. 10 let mám Penn Spinfisher 4400SS, k tomu Slammery 360a 460 a nikdy jsem neměl žádný problém. Můj názor je, že při současných cenových relacích a prověřené kvalitě Slammerů není co řešit.

    #29130
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    2 Raca kámoš ho používa na sumcařinu 3. rokem a funguje dobře ! Penn je kvalita 😎

    #96319
    PavelC
    Člen
    (7 odpovědí)

    Zdravim.Ztratil jsem kličku k navijáku no mono 35 a nikde ji nemůžu sehnat,nemáte někdo odkaz na náhradní díly,nebo nefunkční naviják.děkuji Pavel

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...