Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu WFT NeverCrack 2.4m 30lbs 200-600g dvoudílný vs. Penn Overseas Boat 2,1m 300-600g

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JIMMI a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3772
    Jaroslav Borák
    Člen
    (3 odpovědí)

    Dobrý večer pánové, poraďte který by jste zvolili na lov trsek ve středním Norsku? Případně vysněná vyjížďka "na sever"? Díky za názor.

    #15118
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jestli máš oba,vem oba.Jde s nima vláčet i pilkrovat. Na Bakkan(stř.Norsko) si beru 10prutů a všechny mám v provozu! čus..:-D

    #15121
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Mám od letoška Penn Oversas 30lbs a jsem plně spokojen. Měl jsem před tím WFT Nevercack 30lbs. Penn je lehčí, má kvalitnější sedlo navijáku /kovové/. Nevercrack je proti oversasu tyčka k rajčatům.

    #15127
    jirka
    Člen
    (65 odpovědí)

    U nevercracku mě praskl bojový kříž, který se vkládá do bojového pásu. Reklamace v Dobrušce byla zamítnuta. Pokud chceš WFT, tak si kup raději vyšší řadu, kde je vše kovové.

    #15131
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    Já mám Penn Overseas 2,1 300-600 g a plná spokojenost. Na vláčení není ale podle mně stavěný. Kolega má Newercracka a je s ním také spokojen. Pravdou je, že s ním jak pilkruje tak vláčí

    #15132
    Heinz
    Účastník
    (113 odpovědí)

    Mám Penn a jsem spokojen. K prutu je i tubus v ceně. Nevercrack ti prodají jen v hadrovém obalu.

    #15158
    storm
    Účastník
    (104 odpovědí)

    Běž se podívat někde na krám, kde mají oba tyto pruty. Pak ti bude volby jasná – Penn overseas!

    #15179
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    Přidávám se k těm, kteří hlasují pro Overseas. Never Crack je proti prutu Overseas těžká žvejkačka. Lehkost blanku, zpracování, koncový kříž, sedlo navijáku, očka – to se nedá srovnávat.

    #15181
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Mám stejný názor … Overseas je lepší než Nevercrack.

    Pozdrav, Kormoran8-)

    #15195
    tuky
    Účastník
    (61 odpovědí)

    Je to asi trochu otázka peněz ale nebral bych ani jeden. Overseas je hezky zpracován ale vadil by mi ten vrchní úchop. Je moc tenký a nepohodlně se drží…tedy alespoň mě. Volil bych radši vyšší řadu např. WFT North 68 2.1m 30lbs 300-600g nebo WFT Reiner Korn stand up 2m 30lbs 300-600g. Rozhodně bych nekoukal jestli je prut v tubusu nebo ne. Z vlastní praxe, co se týče rybařiny, jsem si koupil levnější věc a nakonec jsem zjistil že stejně koupím tu dražší, lepší….tu původní jsem pak silně pod cenou prodával. Je to opravdu na zvážení.

    #15219
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    To Tuky:Mluvíš mi z duše koupil jsem si neuvěřitelnýho cracka(jak řiká kamarád) pak jsem se zavraždil do Z-line a musim říct že je to nebe a dudy.Přesně jak řikáš tubus si vyrobíš z novodurové trubky cena cca 200kč v obi.Vozim ho teď jako záložní.

    #15220
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Najskor som chcel WFT ale postupne som prešiel na Overseas. Nedávno som však bol u Michala a videl som oba. WFTčko je hrozne mohutný a ťažký prut. Preto beriem nakoniec Penn Overseas Inner Boat 2,1m 300-1000g.

    #15221
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Říká se vlastně WFT Nevercrack nebo Evercrack?

    Pozdrav, Kormoran:-D

    #15225
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    To Kormoran:Je to prostě Neuvěřitelnej crack. :-D:-D:-D.NeverCrack.:-)

    #17428
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    stipko napsal:

    Najskor som chcel WFT ale postupne som prešiel na Overseas. Nedávno som však bol u Michala a videl som oba. WFTčko je hrozne mohutný a ťažký prut. Preto beriem nakoniec Penn Overseas Inner Boat 2,1m 300-1000g.

    Já ty pruty ještě ani neviděl, taky se rozhoduji – ale jak vypadá v porovnání WFT 2,4 / 200-600, oproti Penn 2,1 / 300-1000? Není o dost tvrdší v akci,(ten Penn) při tak velké gramáži?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu WFT NeverCrack 2.4m 30lbs 200-600g dvoudílný vs. Penn Overseas Boat 2,1m 300-600g

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...