Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu wft charisma senso pilk 2,7m 50-190g výběr navijáku

  • Toto téma obsahuje celkem 44 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Solny a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 45)
  • Autor
    Příspěvky
  • #78432
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)
    #78435
    Alexsk
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Klasika visa card a do tyzdna som to mal doma.

    #78717
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Dobrý den,

    dovolím si také využít Vaší diskuze.Ačkoliv jsem byl na rybách v Norsku již 6 krát,považuji se stále za nováčka a letos bych si konečně chtěl pořídit pořádnou výbavu a prosím o radu.Mám vyhlídnutý prut na přívlač WFT charisma senso pilk 2,4 nebo 2,7m,50-190g a naviják Penn Slammer 360nebo460. Na pilkrování prut jestě nevím a multiplikátor Daiwa Leobritz 500MM nebo Ryobi ADSS700ac.Vše včetně návnad se chystám pořídit na výstavě v Praze. Děkuji za radu.

    #78719
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    to Solny

    Až na to Ryobi je to podle mne slušná volba. Ne, že by Ryobi byla špatná firma, ale je zde trochu problém se servisováním, zejména té elektriky. :-D:-D:-D:-D:-D

    #78720
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Souhlas s Doškym 🙂

    Na klasickou vláčku mám ten samý prut 2,4m se Slammerem 360 a naprostá spokojenost. Pokud bys chtěl využívat např. těžší Roybaity, Savage apod. (např. na severu Norska), chce to tvrdší prut a robustnější Slammer (či jiný naviják) 🙂

    Jinak mám i elektriku Leobritze a taky naprostá spokojenost 🙂

    #78722
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Zatim jezdime jen střední Norsko a většinou jen vláčíme, letos jedem k Egilovi na Alcatraz a chceme vyrazit na plotny, tam uz bude potřeba dobrý multiplikátor. Asi zvolim Daiwu je více doporučovaná.Snad mi pomůže chytit tu vysněnou metrovku:-D.Zatím dékuji

    #78724
    Eren
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Není vhodnější na střední Norsko WFT CHARISMA SENSO PILK / 2,7m / 30-120g než 50-190? Taky bych potřeboval trochu poradit.

    #78725
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    kedlobak napsal:

    Dobré zkušenosti s Angel Domane. kedlobak

    u mne ta nejlepsi nez nam nekdo z CNB zdrazil euro

    #78726
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    On v tom moc velký rozdíl není. Já volil 30-120g, protože většinou chytáme do 25m, takže jig max 30g. A to značení asi opravdu moc neodpovídá. Nějakej rok zpět u Sima mi vysvětloval, že si to mám vydělit dvěma a bude to sedět.

    #79020
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím.

    Tak jsem si objednal navijáky Penn Slammer 460 v Angel Domane.Bez sebemenších problémů.

    Dodání až domů během dvou dnů.Platba proběhla přes Pay Pal.

    #79041
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Solny napsal:

    Zatim jezdime jen střední Norsko a většinou jen vláčíme, letos jedem k Egilovi na Alcatraz a chceme vyrazit na plotny, tam uz bude potřeba dobrý multiplikátor. Asi zvolim Daiwu je více doporučovaná.Snad mi pomůže chytit tu vysněnou metrovku.Zatím dékuji

    Nechci ti do toho kecat, ale na plotnách o kterých píšeš nebudeš potřebovat žádný multiplikátor. Jsou tam hloubky okolo 20 metrů. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #79048
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    To máte pravdu,bude tam stačit dobrej vláčák:-),dle rady WFT CHARISMA SENSO PILK 2,4m, 30-120g a naviják PENN SLAMMER 360.Ale na Smolu se elektrický multiplikátor hodit bude:-):-):-).Už se tam těšíme,je to zatím naše nejlepší lokalita…díky

    #79049
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Jetli jsi nemyslel tento multiplikátor.

    Mezi pruty Charisma 30-120g a 50-190g rozdíl je,určitě ten 50-190g je univerzálnější,máš s ním více možností.měl jsem oba,30-120g jsem zlomil na vázce při vlasci 12,5kg na 20m.Byl jsem mladší,frustrován z neustálých vázek a více za to vzal…:-|

    #79080
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Solny napsal:

    To máte pravdu,bude tam stačit dobrej vláčák,dle rady WFT CHARISMA SENSO PILK 2,4m, 30-120g a naviják PENN SLAMMER 360.Ale na Smolu se elektrický multiplikátor hodit bude.Už se tam těšíme,je to zatím naše nejlepší lokalita…díky

    To s vámi souhlasím, ta lokalita je fakt dost dobrá. :-P:-P:-P:-P:-P Samozřejmě elektrika se tam hodí, protože je tam nepřeberné množství různých hloubek až po 300 metrů. :-D:-D:-D Já reagoval pouze na plotny Nordkleppen o okolí. :-):-):-):-):-):-):-)

    #79081
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Pořeším to na výstavišti v Letňanech a nechám si rád poradit. Zatím děkuji:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 45)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu wft charisma senso pilk 2,7m 50-190g výběr navijáku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(16)

Nahrávání ... Nahrávání ...