Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výstava mořského rybolovu Magdeburg 2019.

• Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel HorakHorak a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    snorisnori
    Účastník
    (747 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Ahoj,

jedete někdo do Magdeburgu na výstavu mořského rybolovu?

https://www.magdeburger-meeresangeltage.de/de/

honzakhonzak
    Účastník
    (2559 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Ahoj, jedete někdo do Magdeburgu na výstavu mořského rybolovu? https://www.magdeburger-meeresangeltage.de/de/

ano

mara45mara45
    Účastník
    (2713 odpovědí)
    byl(a) online před 11 dny

Jojo budeme tam se Zerpíkem,Zoomákem a Jankou na stánku…..k pití bude Plznička jako vždy.

sachlj
    Účastník
    (277 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

To mě zajímá, díky předem za odpoveď..jestli tam Daiwa bude pro Evropu nabízet tato pruty . Protože ofiko zastoupení pro Evropu Daiwy mi na dotaz odpovědělo, že do Evropy se nedodávají a je pravda, že se dají sehnat jen v Austrálii a Malaizii, Do USA se dodávají pod jiným typovým označením. Na nějaké diskuzi se španěl na ně ptal a psal, že ani u nich se nedají sehnat. A to je mi divné. Hluboké moře je i v Chorvatsku, v Norsku a že by nebylo v okolí Španělska, Francie, Itálie, Řecka? Nechápu Daiwu.

SimSim
    Správce
    (10290 odpovědí)
    byl(a) online před 11 hodiny

Daiwa tam určitě nebude vystavovat pruty, které jsou primárně určené pro trh Austrálie, Asie a USA.

snorisnori
    Účastník
    (747 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Jojo budeme tam se Zerpíkem,Zoomákem a Jankou na stánku…..k pití bude Plznička jako vždy.

To je ovšem krásná práce!

HorakHorak
    Účastník
    (70 odpovědí)
    byl(a) online před 28 dny

Ahoj kamarádi! Nemohl jsem se zúčastnit, pošlete pár fotek. Bylo tam něco zajímavého pro další sezónu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výstava mořského rybolovu Magdeburg 2019.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa

Jaký bude mořský rybolov v 2021?