Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výstava mořského rybolovu Magdeburg 2019.

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Horak a poslední změna proběhla před 4 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #317306
    snori
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Ahoj,

    jedete někdo do Magdeburgu na výstavu mořského rybolovu?

    https://www.magdeburger-meeresangeltage.de/de/

    #317308
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj, jedete někdo do Magdeburgu na výstavu mořského rybolovu? https://www.magdeburger-meeresangeltage.de/de/

    ano

    #317309
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jojo budeme tam se Zerpíkem,Zoomákem a Jankou na stánku…..k pití bude Plznička jako vždy.

    #317311
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    To mě zajímá, díky předem za odpoveď..jestli tam Daiwa bude pro Evropu nabízet tato pruty . Protože ofiko zastoupení pro Evropu Daiwy mi na dotaz odpovědělo, že do Evropy se nedodávají a je pravda, že se dají sehnat jen v Austrálii a Malaizii, Do USA se dodávají pod jiným typovým označením. Na nějaké diskuzi se španěl na ně ptal a psal, že ani u nich se nedají sehnat. A to je mi divné. Hluboké moře je i v Chorvatsku, v Norsku a že by nebylo v okolí Španělska, Francie, Itálie, Řecka? Nechápu Daiwu.

    #317315
    Sim
    Správce
    (11193 odpovědí)

    Daiwa tam určitě nebude vystavovat pruty, které jsou primárně určené pro trh Austrálie, Asie a USA.

    #317317
    snori
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Jojo budeme tam se Zerpíkem,Zoomákem a Jankou na stánku…..k pití bude Plznička jako vždy.

    To je ovšem krásná práce!

    #317398
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahoj kamarádi! Nemohl jsem se zúčastnit, pošlete pár fotek. Bylo tam něco zajímavého pro další sezónu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výstava mořského rybolovu Magdeburg 2019.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...