Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výstava Magdeburg 7.11.2015

  • Toto téma obsahuje celkem 52 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 46. až 53. (celkem z 53)
  • Autor
    Příspěvky
  • #124931
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To poteh

    Kdyz je clovek na stanku tak na nejake velke koukani proste nema cas. A vetsinou ani na to jidlo a piti.. k tomu se clovek dostane vetsinou az vecer. Je jasne, ze ve chvili kdy si clovek kousne do chleba, tak nekdo neco chce… kolikrat ani neni cas si odskocit … to jsou pak krusne chvilky a trhame tratove rekordy …

    😀

    Chce to zpravu od navstevnika a nebo prijet sam a videt na vlastni oci.

    #124932
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Jak píše Janka,tak opravdu nešlo odejít ze stánku a dívat se kde co mají.To by nám asi nejvíc mohl poreferovat Honzák a spol,kteří tam byli jako návštěvníci a vše si prošli.

    #124934
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Musím říci, že jsem také čekal nějaké info z veletrhu hlavně nějakou novinku. Věřím, že tam moc času nemáte ale kdo se na výstavě nejde podívat jak vaří konkurence nebo co u ní mohu nakoupit. Pozorně jsem projel ty fotky a opravdu tam není jediná co by ukázala jak to tam vypadá.Jen jaká to je pohoda. Proto se také přimlouvám. Pokud už si dáte tu práci s vláknem o výstavě tak by to sneslo aspoň nějaké vlastní výstavní novinky. Ne každý může na výstavu osobně.

    #124941
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Byli jsme tam letos jen ve 4 lidech,místo v pěti a opravdu jsme místy měli co dělat si dojít i na záchod.Samozřejmě,že jsme něco viděli,ale ne tak,že bychom mohli o tom psát.Ať napíše někdo,kdo tam byl jako návštěvník a mohl si to v klidu projít.

    #124942
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Na výstavě jsem byl od pátku, jak jste asi pochopili z předchozí reportáže. V pátek jsme společně s Jiřanem a Jirkou Koubkem pomohli Zerpákům a Zoomákům postavit a vybavit stánek. V sobotu jsem měl možnost si celou výstavu projít a prozkoumat. Popravdě řečeno nic až tak úžasného jsem tam neobjevil. Pro nás, pro Čechy je tam obecně draho. Respektive jak co. Gumy, pilkry a různé jiné nástrahy se tam kupovat nevyplatí. Alespoň obecně. Netvrdím, že se tam nenajde nic levnějšího než u nás, aby mě tu někdo nenapadl, že koupil něco úžasného, co se u nás koupit nedá. Výběr zboží je opravdu veliký, svědčící i o velikosti německého trhu, avšak jak jsem již psal neviděl jsem nic tak ohromujícího, co by u nás nebylo. Byl zde velký výběr prutů od zajímavých cen až pro nás nekoupitelných. Navijáků a multiplikátorů různých značek a kvalit zde byl také poměrně dostatek. Opět se dá řící, že cenově od těch koupitelných až po ty nekoupitelné. Tím, že je veletrh celý zaměřený převážně na Norsko a vláčení je pro naší cílovou skupinu jistě zajímavý.

    Nakonec bych se rád zastal Zerpů, Zůmáka a Janky v tom směru, že referovat o novinkách a úrovni veletrhu obecně, opravdu nebylo v jejich silách. Nákupní síla v Německu je značně jiná než u nás a vzhledem k příznivým cenám na jejich stánku byli všichni opravdu na roztrhání.

    Závěrem bych veletrh zhodnotil jako hezký, ovšem nikoliv závratně převratný. Určitě však stojí za to ho navštívit.

    Berte toto moje zhodnocení pouze jako můj osobní názor. Nikomu nic nevnucuji a někdo jiný má možná názor odlišný.

    #124944
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Došky-pěkný zhodnocení. Neděláš náhodou do politiky??:-D:-D:-D

    Budeš mít noťas na srazu, asi jo viď, přivezu Ti videa na kartě.

    #124945
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Došky-pěkný zhodnocení. Neděláš náhodou do politiky??

    Budeš mít noťas na srazu, asi jo viď, přivezu Ti videa na kartě.

    To budeš zlatej. Noťas mít jako vždy budu. Pojedeme z něj prezentace a přednášky. :-D:-D

    #124951
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Vláďo, díky za zhodnocení. Trochu mě mrzelo, že nestíhám se tam podívat, ale nyní už mi to tolik nevadí a už se těším na Letňany, které si určitě užiju. A jak říká Kim, budu zase jako ženská ve zlatnictví.:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 46. až 53. (celkem z 53)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výstava Magdeburg 7.11.2015

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...