Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výroba vodotěsné krabičky k el.multiplikátoru.

  • Toto téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Holzby a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #52627
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    To : Jindřich – perfektní práce, jen drobný doplněk. Při každém opuštění lodě když nechceš brát baterku sebou, tak musíš odpojit konektor od navijáku. V každém manuálu je dopoučeno odpojovat kontakty od baterie. Asi je to kvůli životnosti konektoru na navijáku. To je při použití průchodky problematické. Z toho jsem vycházel při montáži rozpojovacího konektoru. Kdyby se spojila tvoje super bedýnka s mým konektorem tak by to bylo asi na 100pro. Já to tak rozhodně udělám.

    #52629
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    mikr napsal: To : Jindřich – perfektní práce, jen drobný doplněk. Při každém opuštění lodě když nechceš brát baterku sebou, tak musíš odpojit konektor od navijáku. V každém manuálu je dopoučeno odpojovat kontakty od baterie. Asi je to kvůli životnosti konektoru na navijáku. To je při použití průchodky problematické. Z toho jsem vycházel při montáži rozpojovacího konektoru. Kdyby se spojila tvoje super bedýnka s mým konektorem tak by to bylo asi na 100pro. Já to tak rozhodně udělám.

    Konektor od navijáku odpojím a krabičku i s kabelem vezmu sebou na apartmen.Nebudu ji v lodi nechávat.Kdyby tomu tak bylo,vymyslel bych důmyslnější systém.

    #52630
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Přes to mě tvůj nápad zajímá,jelikož je pořád co zdokonalovat.Dáš sem výkres nebo fotografii?;-)

    #52645
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Když jdu z lodě, třeba na oběd, tak beru prut s navijákem do loděnice a baterku nechám na lodi. Můj konektor je ve vlákně zajmavosti list 65.

    #52647
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Holzby napsal: Koukám že si se nechal inspirovat ) Dobrá práce. Máš mé poděkování za kvalitní fotoseriálseriál To není inspirace.To je vlastní nápad.Poptával jsem tady fotografie krabičky ,abych měl z čeho vycházet a nikdo se mi neozval.Proto jsem se do toho pustil sám.Květa mi říkala že tu někde něco je ale já nic nenašel a ani nevěděla pod čím to mám hledat.Takže je to originál jak nápad tak výrobek.Bez patentovaného registru.Možná podobnost s jiným výrobkem je jen náhodná.

    fakt nekecám 🙂

    https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?sekce=vypis-tematu&id=53&str=64

    #52653
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Tak to nějak nepobírám.V jakém vlákně to máš?

    #52654
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Tak už jsem to Holzby našel.Je to hodně podobné a velká shoda náhody.Evidentně zde platí že když dva dělají totéž není to totéž.Důležité je že to funguje.:-)

    #52661
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Holzby napsal: Koukám že si se nechal inspirovat ) Dobrá práce. Máš mé poděkování za kvalitní fotoseriálseriál To není inspirace.To je vlastní nápad.Poptával jsem tady fotografie krabičky ,abych měl z čeho vycházet a nikdo se mi neozval.Proto jsem se do toho pustil sám.Květa mi říkala že tu někde něco je ale já nic nenašel a ani nevěděla pod čím to mám hledat.Takže je to originál jak nápad tak výrobek.Bez patentovaného registru.Možná podobnost s jiným výrobkem je jen náhodná.

    To není až tak pravda:Holzby tam fotku měl.Je to okopčené.

    jindrich dne 27.01.2013 v 17:58:43

    Poslat zprávu

    Poděkováno: 1

    Příspěvků: 150

    Námořní kadet

    Ahoj tyto krabičky mají také v Hypernově odd.kuchyňské potřeby.Zajímá mě jak řešíte vyvedení kabelu při zachování vodotěsnosti.Když tak přiložte fotku.

    😡

    #52664
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Veru tak. 😉

    #52665
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    mikr napsal:

    To : Jindřich – perfektní práce, jen drobný doplněk. Při každém opuštění lodě když nechceš brát baterku sebou, tak musíš odpojit konektor od navijáku. V každém manuálu je dopoučeno odpojovat kontakty od baterie. Asi je to kvůli životnosti konektoru na navijáku. To je při použití průchodky problematické. Z toho jsem vycházel při montáži rozpojovacího konektoru. Kdyby se spojila tvoje super bedýnka s mým konektorem tak by to bylo asi na 100pro. Já to tak rozhodně udělám.

    No nevím jestli je to dobré.Čím víc spojů tím větší šance na poruchu a to už nemluvím o přechodovém odporu.

    #52674
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj máte v Jeseníku lepší řešení?Určitě by to šlo ještě zdokonalit.:-)

    #52678
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Ahoj máte v Jeseníku lepší řešení?Určitě by to šlo ještě zdokonalit.

    To není o tom jestli máme tady v Jeseníku lepší řešení ale je to logické když je těch spojů víc.

    #52691
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj tyto krabičky mají také v Hypernově odd.kuchyňské potřeby.Zajímá mě jak řešíte vyvedení kabelu při zachování vodotěsnosti.Když tak přiložte fotku.

    Ahoj, ta průchodka je vodotěsná. Na fotkách je to znát. Klasická elektro. Uvnitř je těsnění.

    jinak ještě tomu odnášení a neodnášení z lodi,,,,, u této velikosti si nemyslím, že by ji někdo používal déle jak den. A pokud si ji dáš, jako já, do brašny na rameno, tak fakt není problém 🙂

    Takže já to od multíku neodpojuji. Vezmu to na chatu a pak baterku vyndám, vyměním za druhou a jedu vesele dál :-))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výroba vodotěsné krabičky k el.multiplikátoru.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...