Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výměna bankovek v Norsku v r. 2018

  • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel rybarik a poslední změna proběhla před 5 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 16. až 27. (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290464
    Frantisek Necekal
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Nejvýhodnější je to právě teď kourz NOK-KČ je nyní nejnižší. Nikdo ti neřekne jak to bude vypadat v létě 2018, to by bylo věštění z křišťálové koule. Jestli máš volné prachy kup Noky teď.

    #292527
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím.

    Dnes jsem byl vyměnit staré bankovky (200,100) .

    Vyměnili mi je bez problému za nové.

    Byl jsem je vyměnit v Kaprové ulici v Praze.

    #292555
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    to ajca1

    Bankovky měním v ČSOB, kde mám účet. Dodají je do 4 dnů a vždy si zvolím, v jaké hodnotě je chci.

    #292608
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Přátelé rybáři,dnes jsem se ptal v české spořitelně v Blansku (každý rok  jsem tam kupoval NOKy)na možnost výměny  a ochotná paní mně ochotně sdělila,že mám smůlu a mám se obrátit na nějakou banku v Brně.Tam staré ode mě vykoupí a prodají nové.V Blansku už s NOKy neobchodují. Není to pěkná sviňárna ? Z.

    #292609
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Já jsem to řešil operativně na konci minulého roku. Ochotná slečna ve směnárně mi poč. listopadu vyměnila staré za nové. Toto téma se zde vede skoro půl roku, tak nevím, proč jste to nechávali až na poslední chvíli platnosti.

    #300134
    Lum
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Ahoj, našel jsem doma několik 100NOK starých bankovek. Je v současnosti nějaká možnost výměny v ČR? Nebo zbývá jen zaslání poštou, příp.  zastávka v bance v Oslo? Předem díky za každou užitečnou radu. L.

    #300136
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    V CR jiz ne, pouze centralni banka v Oslo , to smae u Svedu

    #300145
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    V červnu jsme vyměnili staré 100 a 200  na poštovním úřadě  v městě Molde. Takže na každé poště to mění. Ne na poštovních pointech například v obchodě, ale jen na poštovním úřadě.

    #300164
    indy
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Staré bankovky ti zdarma vymění na pobočce každé norské komerční banky, možná i pošty a ještě asi pár let to tak bude. Případně ti je vezme Nor, u kterého jsi ubytovaný, protože nemá problém je dát do banky na svůj účet. Norská státní banka je bude vyměňovat zhruba dalších 50 let, ale to znamená navštívit Oslo nebo vyplnit formulář na internetu a potom je poslat poštou. Směnárny a banky u nás v ČR nejsou povinny ti to zajistit a pokud ano, tak za vysoký poplatek.

    #300186
    Lum
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Moc díky za tipy. Zkusím to cestou – na poštovním úřadu Hoyden postkontor (u Moss), cca 30km nad Svinesundem. Příp. jsou v okolí pošty banky. Jedu na Romsdall fjord, tak pokud to nestihnu cestou, bude možnost zajet do Molde.

    #300196
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nevím, ale nám na bankách říkali, že nemají hotovostní přepážku a musíme na poštovní úřad.

    #300870
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau

    dnes som menil v NOKAS v Trondheime stare bankovky trvalo to cca 2minuty ,

    dvere oznacene fotografiami pod ktorym je cisielko 73892214 na to zavolate /da sa volat aj s predvolbou 0047/poviete o co ide ,dvere otvoria bzucakom,za prepaskou date stare peniaze ,prepocitaju ,povedia sumu ak suhlasite daju Vam nove ..dovidenia- dvere si otvorte vipinacom,,**

    presne ako pisu na internete /NOKAS/iBergen,Stavanger,Tromso,a Trondheim,

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 16. až 27. (celkem z 27)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výměna bankovek v Norsku v r. 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...