Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr multiplikátoru

  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZM a poslední změna proběhla před 3 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #282473
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj,

    po letech se chystám si k elektrice pořídit nějaký pěkný manuál, jelikož starý už dosloužil. Máte nějaké typy ? Ideálně dvojrychlostní, nebo dobrým převodem na hloubky a  s rozumnou velikostí na střední Norsko (ale případně aby utáhl i nějakého halíka 🙂 )

    Díky za doporučení

    #282584
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Žádné reakce 🙁

    #282585
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Penn International je jasná volba.

    #282586
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Ahoj mam tenhle a je to super

    #282587
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Tady je mas ještě v jiných velikostech …. ja mam tu 20 a na haliky úplně stačí je to malé výkonné a lehké .Bohuzel trosku drahé a není pro evropský trh :-))) nechal jsem si to poslat z USA

    #282626
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj , nenapadlo Tě zkusit pořádný velký a robusní smekací naviják ?

    Já to zkusil a vůbec to není špatná volba. Takže mám elektriku,mech. mulťák a smekací a tak to nějak kombinuju….

    Ota

    #282629
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    OTA:  Ahoj, to mne napadlo, ale přecijen mi ten multík s vedením shora přijde lepší a lze se do toho lépe opřít.

    BOWHUNTER: Ty jsi vtipálek 🙂 , vypadá to super ale asi bych radši něco co se koupí tady u nás. Něco co má rozumný převod na chytání třeba na 150m s 750g … u toho co mám to vytáhnu 5x a už mě to pak nebaví … Tohle řeší elektrika spolehlivě, ale chci alternativu …

    #282668
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Hele , taky jsemz toho měl vždycky strach , řešil jsem to před nějakým časem kvůli sumcům .

    Ale když ten smekací několik roků naprosto v pohodě zvládá se opřít do dvoumetrových sůmáků , tak jsem pochopil , že nemůže ani na moři nastat žádný problém.

    Dneska to vidím spíše tak – co komu víc vyhovuje , na co máš chuť.

    Ota

    #282669
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    To máš pravdu. Taky jsme na Ebru používali smekací . Asi to ještě možná přehodnotím. . .

    #282670
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Osobně bych se rozhodl, podle způsobu lovu. Pokud budu chytat na moři 100+m, tak bych volil jednoznačně  multik. Na klasických vodách to vidím nerozhodně, ale domnívám se, že multík je pro větší zátěž vhodnější. U multiku mě štve, že prut je obrácený vzhůru, což stabilitě rybolovu moc nepřidá. Nevím, kdo to tak vymyslel.

    #282762
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj, tak jsem asi tady …  má někdo zkušenosti ??

    http://www.topfishing.eu/wft-line-counter-875-lc-pravoruky.html

    nebo …

    https://www.parys.cz/akcni-kategorie-wft-multiplikator-offshore-level-wind-level-drag-30-rh.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0&PaggingValues=2:24:2;

    ale vadí mi že nemá počítadlo, které se často docela hodí 🙂

    #282765
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Ahoj jo mám taky podobný manuál jako je to wft /je to  RYOBI /…….před 10 lety jsem ho kupoval u Michala a dodnes maká .Ted uz posledni roky sice jako náhradní řešení ale měl jsem ho spoustu let na vode a bez jediné vady .Počitadlo na nem je super.a baterka v něm funguje i po tech 10 letech .

    #324621
    jardak446
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Zdar. Mate nekdo zkusenosti s multikem JSA Defender? Dik

    #324625
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Ahoj,mám ho. U moře jsem s ním chytal jednou. Vadí mi, že nemá počítadlo odvinutých metrů. Letos kupuji s počítadlem a tento bude jako záložní. Líbí se mě tento na levou ruku https://www.topfishing.eu/wft-line-counter-875-lc-levoruky.html

    #324657
    jardak446
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Hm, je ale dost tezkej. Jeste vic nez Defender. Dnes v prodejne ho nemeli,takze jsem ho nemohl prohlednout, ale prodavac rikal, ze je dost velkej. Nepripada ti tak? 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr multiplikátoru

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...