Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr elektrického multiplikátoru 2017

  • Toto téma obsahuje celkem 59 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 60)
  • Autor
    Příspěvky
  • #274861
    Ludek Kouba
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Ahoj, letos si chci do Norska pořídit elektriku. Poraďte do čeho jít? Shimano, Daiwa, WFT, Banax opravdu nevím, co za značku a model si vybrat?

    #274871
    kapr17
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Mám  Daiwu Tanakom 500 S . Nemám s tím žádný problém. Myslím, že cena do 14000 Kč je za mulťák až až. Používám baterku AGM12C-0007 12V/7Ah.Vydrží  1 den chytání a potom dobít.           Zdraví a ať berou.  Kapr.

    #274872
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    mel by jsi nam rict ,kolik chces investovat, jak casto ho budes pouzivat,lokalita lovu,atd.urcite se tu sejde hodne nazoru a nabidek.nejak to dopln

    #274880
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Za sebe bych doporučil jednoznačně Daiwu. Neskutečný držák, zesílený řadič, kvalitní zpracování a dnes se dá koupit i s displejem v angličtině. Kdyby ,,náhodou,, Michal na Daiwu dokáže sehnat cokoliv, nejen na ni.

    Jsou sice dražší, ale vyplatí se. V partě je máme, záložní bereme starší WFT a Banax.

     

    #274881
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Já mám Daiwa Tanacom 500 od roku 2010, kupovali jsme si je tenkrát u Michala tři. Spolehlivý držák, jen bych doporučil, ať si vybereš jakoukoliv značku nezapomeň, že to není stavební vrátek, ale naviják. To znamená při zdolávání ryby pracovat s prutem, přenést maximálně tah ryby na prut  a ne navíjet jak prdlej. Dvě z těch tří elektrik co jsme koupili z tohoto důvodu skončily u Michala v servisu, ale od té doby fachčí dál, teď už bez problémů.

     

    #274888
    Ludek Kouba
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Teď pojedu chytat kolem Hitry, ale určitě se některý rok podívám i víš. Cenově bych se chtěl pohybovat do 20tis i pletenkou. Díky za tipy

    #274908
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Ahoj, letos si chci do Norska pořídit elektriku. Poraďte do čeho jít? Shimano, Daiwa, WFT, Banax opravdu nevím, co za značku a model si vybrat?

    Manželka má Daiwa 500 – slabý  brzdný účinok.

    Ja mám DAIWA 600 Fe – dobrá mašinka, ale mám aj Shimanno 4000 Player a to je ten správny “držiak”!!! (funkcie, sila a spoľahlivosť  a cena je lepšia, ako Daiwa 600Fe. Keby som chcel ušetriť, kúpil by som si Shimano 1000. Ten majú kamoši niekoľko rokov (asi 5) a podľa mňa daleko spoľahlivejší ako Daiwa 500.

    Nikoho nebudem presviedčať, moje tvrdenie vychádza z mojích skúseností.

     

    #274909
    asfalt
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Tak za mě Shimano, vlastni Dendoumaru 4000plays a max spokojenost. Zvolil jsem Shimano po nepřijemne zkusenosti s firmou Daiwa. To ale nechci řict ze Daiwa je špatna jen jsem chtel předejit špatne zkušenosti v připade nejake reklamace.

    #274985
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Já mám staré Ryobi koupené u Michala a do dnes běhá výborně. Než koupíš novou elektriku zjisti si, kdo ti to bude servisovat. To je hodně důležitý.

    #275125
    Ludek Kouba
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Nejvíce se mě líbí Daiwa 750, jen mám obavy, jestli to není moc těžké do ruky. Váží to přes kilo a na celodenní chytání, nevím?

    #275202
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Nejvíce se mě líbí Daiwa 750, jen mám obavy, jestli to není moc těžké do ruky. Váží to přes kilo a na celodenní chytání, nevím?

    Ahoj, můžeš být bez obav, ta větší váha je stejně z větší části ,,rozložená,,

    Naviják skvělý, mám ho tři roky a pokud ho koupíš v angličtině, tak nemusíš nic překládat, v pohodě se s navijákem ,,domluvíš,,

    #275300
    Domasa
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Zdravím všetkých norkov.

    Predpokladám kúpu elektrického multiplikátoru SHIMANO DENDOU MARU PLAYS 4000.

    Poradí mi niekto z vlastnej skúsenosti či je to ten správny vercajk.

    Nie je zbytočne veľký, ťažký, akú batériu by bolo dobré k tomu kúpiť.

    Vopred ďakujem.

    #275302
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Na tato silnější stroje musíš koupit silnější baterie 12V12Ah nebo 12V35Ah.

    http://www.topfishing.eu/baterie-topfishing/

    #275303
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Multiplikátor SHIMANO DENDOU MARU PLAYS 4000. nemá chybu.Mám už čtvrtý el. multik a tento považuji za nejlepší.

    #275306
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Multiplikátor SHIMANO DENDOU MARU PLAYS 4000. nemá chybu.Mám už čtvrtý el. multik a tento považuji za nejlepší.

    Absolut. súhlas s Láďa Levinský

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 60)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr elektrického multiplikátoru 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...