Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

  • Toto téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (134 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,014)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34155
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    A valíme na branku…

    Je to samo apríl…

    #34159
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    jeden starý,ale dobrý:rybář sedí na břehu a opéká si na ohýnku zlatou rybku,jde kolem kolega a dí:ty vole,vždyť to je zlatá rybka,mohla ti splnit tři přání.. rybář na to:už splnila….. 😀

    #34164
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    A valíme na branku…

    Je to samo apríl…

    …to máš pěkně vycvičeného aprílového sumíka….

    😎

    #34188
    jojoma
    Člen
    (1 odpovědí)

    Sedí rybár na brehu jazera a má strašne opuchnuté líca. Babka ktorá ide okolo sa ho súcitne pýta. Zuby mladý, zuby?.

    Rybár odpovedá: Ale babka to iba rozmrazujem červíkov.

    #35766
    Prach
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Žena u gynekologa říká, že má problém, že prý ji něco řve z vagíny. Gynekolog ji položí na křeslo, roztáhne nohy a poslouchá. Zevnitř se ozývá „Kometa Brno!!“ Gynekolog se postaví, utře si ruce a říká: „To nic paní, to je v pořádku, to řve teď každá pí*a !!

    #35778
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    úplně stejný vtip jsem slyšel včera,jen to město bylo jiné,že by Pardubice? 😛

    #35779
    Prach
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Akorát, že v Pardubkách si momentálně všichni nehrajou na velký fandy hokeje!!!

    #35800
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    to prach,tvé replice nerozumím,že by se nám tu zrodil takový malý pardubický hokejový fanatyček?A já jsem si myslel,že jde hlavně o to,ať se hraje co nejlepší hokej,pro diváka a holt jeden to vyhrát musí,ať je odkukoliv,ale kvůli toho,že to není ten můj se přece nepo…. jinak jsme se trochu vzdálili od tématu.:-D:-D:-D

    #35802
    Prach
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Ale kdepak, já jsem z Budějc.

    #35886
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    V súvislosti s uloveným čudom v diskusii “Druh ryby” vydávam toto varovanie keďže Vás mám rád:

    Dobrý deň, vlani som previedol upgrade Priateľky 1.0 na verziu Manželka 1.0 a nový program nečakane spustil proces Deti, s mimoriadne veľkou spotrebou pamäte a systémových zdrojov. V manuáli nie je táto funkcia definovaná. Mimo to Manželka 1.0 tiež zasahuje do ostatných programov a naťahuje sa už pri bootovaní systému. Ostatné programy, ako napríklad Nočný Poker 10.3 a Pivo 2.5 od tej doby prestali fungovať, pri ich spustení sa systém zrúti. Zdá sa, že Manželku 1.0 nemôžem odstrániť zo systému. Uvažoval som o návrate k Priateľke 1.0, ale uninstall skončil neúspešne. Môžete mi niekto poradiť?

    Vážený užívateľ, toto je veľmi častý problém. Mnoho ľudí prechádza z Priateľky 1.0 na Manželku 1.0, domnievajúc sa, že je to len neškodná zábavná verzia. Ale Manželka 1.0 je operačný systém, navrhnutý tak, aby sám spúšťal ostatné aplikácie. Nepúšťajte sa do inštalácie! Dodatočné odstránenie Manželky 1.0 môže mať za následok poškodenie systémových zdrojov. Niektorí sa pokúšali inštalovať Priateľku 2.0 resp. Manželku 2.0, ale narazili na viac problémov, než v pôvodnom systéme. Iní skúšali spúšťať Priateľku 2.0 paralelne na pozadí. Bohužiaľ, Manželka 1.0 dedukuje prítomnosť Priateľky 2.0, čo zapríčiňuje konflikty, s následným kolapsom systému. Jediná možnosť ako sa vyhnúť problémom je neinštalovať software Manželka, ale používať len Priateľku. Verzie Priateľky 1.0, 2.0, 3.0 atď., sú navzájom kompatibilné, dokonca sa môžu používať paralelne. Teraz je už neskoro, môžete len varovať vašich známych.

    Ešte dodávame, aby ste si dal pozor na nedokumentovanú automatickú inštaláciu programu Svokra 6.4.

    #35888
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    pěkné :-D:-D:-D

    moje manželka má zase v hlavě zabudovaný harddisk a když potřebuje tak zapne funkci SEARCH a vzpomene si hned na všechno,což se mi někdy nelíbí…zatím jsem nenašel žádný způsob jak její hdd zformátovat a následně nahrát jiný,lepší operační systém

    :-P:-D:-)

    #36605
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    [yt=slduoW1iEJ8=yt]slduoW1iEJ8[/yt]

    #36713
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Duke

    To je ta nova kamera v akci? Slusnej obraz !

    Jinak zapomel jsi na jednoho s tou stampelkou…Na toho nejdulezitejsiho… se pak nedivim ze jste meli takove vykony na Bakkanu…:-D

    #37678
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    [yt=TvQoe17DXCM&feature=yt]TvQoe17DXCM&feature[/yt]

    #37683
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to šroubek: A já si říkal proč máš furt tak červený tváře:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,014)

Téma ‚Vtipy – rybářské’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...