Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

  • Toto téma obsahuje celkem 1,013 odpovědí. Do diskuze (134 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,014)
  • Autor
    Příspěvky
  • #107440
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Bylo to tak roztomilé,že jsem neodolal

    #107443
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Trochu si si popletl fórum,tento patří jinam….8-O

    #107669
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Rybářský sice není, ale stojí za to 🙂 🙂 Možná inspirace pro jídelníčky v Norsku 🙂 🙂

    Ochutnávka Chilli – poznámky nezkušeného porotce Franka z východního pobřeží USA

    Nedávno jsem byl poctěn pozváním k rozhodování na soutěži ve vaření chilli. Jeden z rozhodčích totiž náhle onemocněl a já jsem zrovna sháněl nějaký kšeft. Zbývající dva rozhodčí, rodilí Texasané, mě ujistili, že to chilli není tak ostré, jak se říká a kromě toho mezi ochutnávkami se splachuje pivem, které je k dispozici v neomezeném množství zdarma. Tak jsem nabídku přijal …

    Následují opisy hodnotících lístků:

    MIKOVA PÁLIVÁ OBLUDA

    SUDÍ 1: Moc rajčat, příjemně rychlý nástup.

    SUDÍ 2: Jemná, osvěžující chuť rajčat. Nijak výrazně ostré.

    FRANK: Kurvafix, to by slouplo barvu ze silnice!!! Plameny uhasilo až druhé pivo. Doufám, že tohle bylo nejhorší, co mě mohlo potkat. Ti Texasané jsou fakt cvoci 

    ARTURUV PLAMEŇÁK

    SUDÍ 1: Krásná kouřová vůně, jemná příchuť vepřového. Slaboučký nahořklý ocásek …

    SUDÍ 2: Skvělá chuť domácí grilovací omáčky, mohlo by být více pepře.

    FRANK: Fakt nevím, co bych měl kromě bolesti cejtit … Musel jsem odhánět lidi, co mi chtěli poskytovat masáž srdce, aby radši běželi pro pivo. Když viděli můj obličej, narazili druhý sud.

    FREDUV POŽÁR VE STÁJI

    SUDÍ 1: Perfektní požárnické chilli. Perfektně ostré, možná by to chtělo fazole …

    SUDÍ 2: Chilli bez fazolí, mírná, příjemná chuť mořské soli, virtuózní práce s pepřem.

    FRANK: Volejte chemiky, někdo sem vyklopit cisternu jaderného odpadu. Nosní sliznice mě pálí, jako bych šňupal kyselinu sírovou. Všichni už znají postup – pivo mi podávají řetězem, abych neuhořel. Barmanka mě praštila do zad, abych se neudusil, páteř mám teď před sebou na stole. Ze všeho toho piva už jsem taky na sračky.

    BUBBOVA ČERNÁ MAGIE

    SUDÍ 1: Omáčka s černými fazolemi, prakticky žádné koření. Slabota …

    SUDÍ 2: Černé fazole s mírně nakyslou příchutí. Dalo by se to možná použít jako omáčka k dušené rybě, ale chilli to rozhodně není!!!

    FRANK: Cítil jsem, že mám něco na jazyku, ale žádnou chuť … Je možné, aby chuťové buňky na jazyku úplně odumřely? Barmanka Sally stála připravená za mnou s tácem tupláků, tahle 150 kg machna začíná vypadat docela žhavě …

    LINDIN OSTRAŇOVAČ NEHTU A RTU

    SUDÍ 1: Silné, masité chilli. Čerstvě umletý cayenský pepř, velmi ostré, bleskový nástup. Působivé.

    SUDÍ 2: Chilli se sekaným hovězím masem, představoval bych si trochu více rajčat. Cayenský pepř je skvělý nápad.

    FRANK: Zvoní mi v uších, pot ze mě lije a nemohu zaostřit oči. Uprdnul jsem si a několik lidí za mnou museli odvézt na ARO. Soutěžící se urazila, když jsem utrousil, že mi ta její leptací pasta zřejmě způsobila trvalé poškození mozku. Sally mi musela zastavit krvácení z jazyka proudem piva z pípy přímo na jazyk. Asi mi upadnou rty a vypadají zuby. A nejvíc mě sere, že oba rozhodčí mají pořád kecy, abych přestal křičet. Nejradši bych, pokud bych mohl roztáhnout nohy, oba nakopal do prdele …

    VĚRČINA VEGETARIÁNSKÁ VARIACE

    SUDÍ 1: Řídká, ale velmi chutná vegetariánská omáčička. Perfektně vyvážený poměr koření a pepře.

    SUDÍ 2: Zatím nejlepší. Agresivní směs cibule, papriček, pepře a česneku. Špička.

    FRANK: Moje střeva jsou v jednom ohni. Když jsem si znova uprdnul, posral jsem se s mám strach, že se to prožere židlí. Nikdo už za mnou nepostává kromě Sally. Musí být ještě větší magor, než jsem si myslel. Necítím držku a prdel si budu muset rok utírat sněhem …

    SUSANNINA ŠÍLENÁ STRAŠLIVOST

    SUDÍ 1: Středně ostré chilli, příliš mnoho nakládaných papriček z konzervy.

    SUDÍ 2: Chutná to, jako by tam kuchařka tu pixlu pepře zvrhla na poslední chvíli. Musím vyjádřit své obavy o Franka. Vypadá, jako by nebyl zcela ve své kůži a neustále sprostě kleje.

    FRANK: Kdybych si v držce odpálil granát, vůbec bych to necítil. Na jedno oko nevidím, slyším kolem jen příšerně hlasitý hukot. Celé břicho jsem si upatlal, když jsem se lžící místo do pusy trefil do oka. Kalhoty mám plný sraček, žhavých jako láva. Aspoň doktoři při pitvě pochopí, na co jsem chcípnul. Přestávám dýchat, strašně to pálí. Stejně všechen kyslík shoří, než se mi dostane do plic. Když se budu potřebovat nadechnout, budu vzduch nasávat tou dírou, kterou se mi žaludek proleptal ven …

    JIMOVO SVÁTEČNÍ CHILLI

    SUDÍ 1: To nejlepší na konec. Perfektní kombinace chilli. Bezpečná pro všechny, včetně dětí. Nijak přehnaně ostrá, přesto příjemně prokrví.

    SUDÍ 2: Zlatý hřeb soutěže, perfektně vyvážená chuť. Ani ostrá, ani příliš jemná. Bohužel jsme o většinu přišli, když Frank omdlel a celý hrnec na sebe strhnul. Nevím, jestli to přežije, chudáček. Čím je to na tom severovýchodě krmí? Jak by asi dopadl, kdy někdo uvařil fakt něco ostrého?

    FRANK: ………………………………………..

    #107675
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Pafko super, brečím smíchy :-D:-D:-D:-D

    #107678
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Pafko – skvělý. Taky jsem se málem posral.

    Smíchy.

    #107749
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Tak takhle jsem se dlouho nezasmál , chilli šlo preventivně do koše.:-D:-D:-D:-D8-O

    #107928
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    super…:-D

    #108320
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    MifakM- Jindro,a ty už nechceš byť kapitánom……

    #109236
    marap
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Kdyby jste se z toho cekani …

    #109498
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #109654
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Dodatočne blahoželám všetkým rybárkam k včerajšiemu dňu matiek

    #109656
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tam uz chybi jen nejakej poradnej Sroubek 🙂

    #109695
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    #110694
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    #110695
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,014)

Téma ‚Vtipy – rybářské’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vtipy – rybářské

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...