Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #63032
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Václave na jakých hloubkách se větší ryba zdržuje?Rozhodně pojedeme lovit do Froya fjordu.

    #63036
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Jindrich napsal: Václave na jakých hloubkách se větší ryba zdržuje?Rozhodně pojedeme lovit do Froya fjordu.

    Jindro, motali jsme se na mělčinách, na hloubkách ryby moc nebyly a můj parťák hloubky nemusí, nebaví ho to. Asi ho příští rok nedostanu ani na mníky, letos to zkusil jen jednou a prohlásil, že pilkrák už do ruky nevezme. Skoro celý turnus odchytá s Catanou 15 – 40gr (loni na to dostal metrovku). Letos se překonal a chytal i se 100gr Catanou. 😀

    Byla tam ale partička, která jezdila daleko za most na Froyafjord na mníky a z hloubky přivezli 107 cm doršku, jednomu tam dvě ukradly pilker. Chytal na pilkr 400 gr nekde v 80m a nad tím měl papriky. na jednu se pověsil malý keler, tak ho tam nechal cukat a z hloubky vyjela dorška a sebrala ten pilkr. Kupovaný návazec nevydržel a dorška si odnesla piercing, to se mu stalo pak ještě jednou. Když to celé převázal na 0,8 mm, tak už nechytil nic.

    Ale až tam budeš, může být vše jinak, ryby najíždějí a mění se to každý den.

    #63043
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..polaci začínají kousat, není jich moc, ale když se trefí tak je velký, viz včerejší 92cm/8kg,chutnala mu Duo Medovka…

    #63044
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, krásná ryba, gratulace. Přijedeme v pátek na Dolmsundet.

    #63045
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    VenaS. napsal: Jindrich napsal: Václave na jakých hloubkách se větší ryba zdržuje?Rozhodně pojedeme lovit do Froya fjordu.

    Jindro, motali jsme se na mělčinách, na hloubkách ryby moc nebyly a můj parťák hloubky nemusí, nebaví ho to. Asi ho příští rok nedostanu ani na mníky, letos to zkusil jen jednou a prohlásil, že pilkrák už do ruky nevezme. Skoro celý turnus odchytá s Catanou 15 – 40gr (loni na to dostal metrovku). Letos se překonal a chytal i se 100gr Catanou.

    Byla tam ale partička, která jezdila daleko za most na Froyafjord na mníky a z hloubky přivezli 107 cm doršku, jednomu tam dvě ukradly pilker. Chytal na pilkr 400 gr nekde v 80m a nad tím měl papriky. na jednu se pověsil malý keler, tak ho tam nechal cukat a z hloubky vyjela dorška a sebrala ten pilkr. Kupovaný návazec nevydržel a dorška si odnesla piercing, to se mu stalo pak ještě jednou. Když to celé převázal na 0,8 mm, tak už nechytil nic.

    Ale až tam budeš, může být vše jinak, ryby najíždějí a mění se to každý den.

    Děkuji za info.

    #63050
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Pěknej poláček:-D Honzo a co roury?? nějak se moc nechytaj:-|8-)

    #63137
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Odjezd na Hitra – Dolmsundet za 1 den….;-)

    #63138
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Posádka náší lodi – Zerp,Losík a já…:-E

    #63139
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Respi napsal:

    Pěknej poláček Honzo a co roury?? nějak se moc nechytaj

    ježíš já četl v první moment :

    Honzo a co coury? Nějak se moc nechytaj :-P:-P:-P

    #63147
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Dnes je den D pro Kulíka, Máru, Zerpa a další. Měl bych je asi pro štěstí poplivat. Mám za to, že tak v neděli bychom měli mít první zprávy jak se jim daří. Hlavně aby jim přálo počasí. Myslím, že na dalším pokecu již budou předávat nově nabyté zkušenosti. Kulíku pořádně zaběhni ten nový prut s navijákem – prostě mu dej zabrat.

    #63149
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Díky Kime, budu se snažit. Počasí, jak jsem se díval na předpověď, tak mění každý den, což je v normálu, ale vítr dávají i 7m/s a to už v patek po příjezdu. Jak jsi dopadl včera na rybách? Co se týče fotek, tak to bude na profíkovi Márovi. Veškeré napětí ze mě vždy spadne, když se rozjede autobus a pak už je jen očekávání budoucích rybářských zážitků. Takže, už aby se v pohodě rozjel autobus.

    #63150
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    A ještě novinka. Lodě v Dolmsundetu jsou vybaveny novými echoloty se satelitními navigacemi. Včera jsem mluvil s Martinem. Volal jsem mu do Norska a potvrdil mi to.

    #63217
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kulik, Mara, Zerp a spol. jsou ji na cestě na Hitru. Dnes mě odtud nováčci napsali, že chytli nějaké polaky a kelera 114 cm – 11 kg. Tak se pomalu sžívají s lokalitou. Tak mají hrochaři co překonávat.

    #63218
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Tak a je tu odjezd…

    #63220
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Rozloučení s kulíkem u autobusu a hurá autem na sever…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...