Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61298
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To bylo v hospodě, ale na vodě je to úúúúplně jinak. Máme to za 19 a mám zbaleno. Už jen jídlo a jedu. Máro a nezapomeň si plavky!!!!!:-D

    #61299
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj Hyse. Fakt sa im na plytčiny ešte nechcelo. Chytali sme ich ( teda až sme nejakého chytili) pred majákem Flesa pred hranou 35-72 m – na dne. Pravdepodobne tam bola o stupeň teplejšia voda. 😀 Myslím že to je otázka času a vybehnú na kopce. Potvrdiť by to mohol cenda , mal doraziť do kempu 1.5. Včera asi pre vietor nechytali ale dnes im to už asi vyšlo. Tak možno už večer nejakého polaka uvidíme.

    #61310
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Jojo taky myslim ze uz se to blizi. Na melci vode do 30m jsou pro nas mnohem “dostupnejsi” Tak doufam ze Cenda to bude zkouset a da info. Ja budu davat reporty az po 28.5. doufám, ze bude o čom.

    #61312
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Myslel som si , že ideš s tou trestnou výpravou vyššie spomínaných pánov. 😀 Myslím , že aj od nich budú chodiť hóóóódne zaujímavé príspevky…. 😎

    #61322
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Jooo s nima se uvidim 15.5. na srazu u Hrocha a pokud to přežiju, tak pojedu cca o 400km vyse nad Dolmoy “proti proudu” mezi Vegu a Donnu – na Blomsoy..

    #61323
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    kulik napsal: To bylo v hospodě, ale na vodě je to úúúúplně jinak. Máme to za 19 a mám zbaleno. Už jen jídlo a jedu. Máro a nezapomeň si plavky!!!!!

    to kulik:v plavkách se u mola umí koupat každej,ale v teplejch hadrech, to je paráda…

    Jo já to mám taky za 19…:-P

    #61335
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    To Hyse.

    Moc info už nenapíšu, protože zítra odjezd. Dneska jen pár obecných, ale za jednou vyjel krasavec v maskáči :-)halíček tak dobrých 130cm tak jsme se za ním podívali jak majestátně odklouzal do hlubin, no mám ho tady na příští rok 😀 Ze třinácti dní nás počasí nepustilo 4x a jak jsem již psal, příště až v květnu to je na poláčky jistota.

    Zdraví všechny Honza

    Tak to vypadalo 20.4.na trojce a dneska ráno na Dolmoy taky pěkně sněžilo :-S

    #61336
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Dnes mě poslal Honza Pecina hotový návrh trika pro přívržence lovců na Hitře a okolí. Na návrhu spolupracoval Jakub Straka. Zájemci o zakoupení se mohou obracet na e-mail:pecj@volny.cz s uvedením velikosti a počtu do pondělí, kdy bude znát cenu. První hotová trika by mohla být již 15.5. na pokecu U Hrocha. Mimopražští si mohou domluvit předání při průjezdu Prahou na sever. Ještě tel. na Pecinu 603519168.

    #61344
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Omlouvám se nemohu tam dostat obrázek trika. Poslal mě to v pdf.

    #61345
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kim napsal:

    Omlouvám se nemohu tam dostat obrázek trika. Poslal mě to v pdf.

    Kime,máš to v meilu ve formátu JPG,tak to zde šoupni…

    #61348
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Díky šroubkovi mohu trika ukázat.

    #61361
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    kim napsal: Díky šroubkovi mohu trika ukázat.[/citace

    #61367
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ta ryba je obecňačka a je tam nápis Norway Hirta. Dle sdělení Peciny je materiál kvalitní.

    #61547
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak Honzo, co se děje na Dolmoy? Dnes to mám sice ještě za 130 a za 11 mne čeká Soroya, ale nějaké informace by se hodily!

    #61657
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Kime, to bude vyšívané nebo tisk? Už víš cenu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...