Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61096
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Ladik

    Nevím proč by jsi tu neměl nic psát. Je vidět, že když není otevřená lahev, píšeš dobře a je to ke čtení. Přispívej svými poznatky. Ne každý musí to co ostatní můžou.

    Honza dufek.

    To je dost, že kry povolily. Sázej fotky. Jinak to nejde.

    Přeji úspěšnou sezónu.

    Trumfni Děda 145.

    #61141
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …že by halibutí rok??? Další…..10,5kg..:-D:-D:-D:-D

    #61142
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..a k tomu pár odpoledních tresek..:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #61143
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to honza dufek:pěknej halík!A co polaci,už se objevují nebo jsou ještě na hloubkách?Máme to s Vláďou a spol. za 21.

    #61155
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Hoši, hoši. Pěkně se to rozjíždí. Jeden halík za druhým. Dobrý.

    #61200
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Honza Dufek: Honzo, veká gratulace a díky za fotky. Mám to za 20, jedu s Márou a už mám zbaleno a nemůžu se dočkat. Budu se snažit za tebou zastavit na Dolmoy. Napiš až připlují Polaci. Jinak hodně úspěchů.

    #61201
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Konečně Kulikovi skončilo leháro v lázních a zapojil se do psaní. Ty polaci tam určitě na jeho partu čekají. Ostatně mu Mara pomůže. Já budu mít první zprávy z Hitry asi za 5 dní od kolegy, který tam v současné době loví.

    #61202
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To kulik : Poláci i Poláčky tam byli s nama a vychytali všecky malé rybky. 😉 Takže , vám už zostali len tie velké a určite aj polaky. Budem sledovať a držať palce.

    #61205
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdravím z Dolmoy, letos poprve jsem tu o něco dříve. Jezdíme už delší dobu až na konci dubna a na potvoru je to posunutý i s rybyma asi chladnější dobou. Kulíku, polaci tu jsou, ale hodně hluboko. Chytli jsme je také už minulý týden jako Dub, ale menší. Lov tohoto druhu nám není blízký, tak jsme honili obecňačky a halíky po hloubkách od 6 do 20 metrů. Nej treska na 13 metrech 98 cm a tři halibuty nej 95 viz. foto. Vše chytáno na zoomy a relaxy 9cm nej byla barva červená s černým hřbetem. Příští rok, ale jedeme až na začátku května, protože polak na vláčáku je to nej i když halíček je taky luxus 😎

    Zdravím také Kima a Husky19

    #61214
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Díky za zprávy Lipeňáku. 😉

    Přeji příjemný lov, pěkné úlovky a skvělé počasí.

    Předpokládám, že WiFi běží a už se těším na skvělý podzim. Předpokládám, že si chytím trofejního mníka. :-D:-D:-D:-D

    (Co na to Jenda Dufek????):-D:-D:-D:-D:-D

    #61222
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To dub: Rozumím a díky. Už se nemůžu dočkat. Jen ta společnost Mára, Zerp atd. mi dělá starosti. To víš stále na ně dohlížet je těžké.

    #61223
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Lipenak: Díky za informace. Doufejme, že se voda oteplí a Polaci připlují do mělčích vod a bude o zábavu postaráno. Přeju hodně úspěchů.

    #61224
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    kulik napsal: To dub: Rozumím a díky. Už se nemůžu dočkat. Jen ta společnost Mára, Zerp atd. mi dělá starosti. To víš stále na ně dohlížet je těžké.

    Už teď tě lituju, tahle partička je naprosto nezvladatelná a neuhlídatelná. :-D:-D:-D

    #61287
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    To Lipenak. Honziku to jsem rad ze jsi se ozval a ze Vam to jde. Minule parte (Dub – Lubo) nevyslo moc pocasi i kdyz se stim prali statecne. No chtelo by to, aby polaci povyjeli na melci vodu, tak ti preju at se tak stane. Budu se tesit na dalsi info.

    #61296
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    VenaS. napsal: kulik napsal: To dub: Rozumím a díky. Už se nemůžu dočkat. Jen ta společnost Mára, Zerp atd. mi dělá starosti. To víš stále na ně dohlížet je těžké.

    Už teď tě lituju, tahle partička je naprosto nezvladatelná a neuhlídatelná.

    Jak jsem viděl kulika v hospodě s panáčkem v ruce stát na židli,tak myslím,že pozor budeme muset dávat na něj…:-D;-):-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...