Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #60953
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    No je vidět, že můj příspěvek “nakop”. Najednou je fotek, krása. To je dobře, že berou. A pěkný, velký.

    #60984
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    honza dufek napsal: …dvacka na přívlač

    A já si říkal, že ses ještě neozval, přišlo mi to trochu divný..:-D

    A pak že nejdou….:-D:-D:-D

    #61029
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    jindrich: Opravdu za pár, v sobotu jedeme. Letos je výhoda, že jede větší parta z Domažlicka, se kterou jsme byli již předloni. Autokar proto pro nás přijede až do Plzně a zase nás do Plzně doveze, takže houby zle.:-D:-D:-D

    Jinak je to klasika, lítám jak hadr na koštěti každý den do večera, aby bylo vše zařízeno po dobu mé nepřítomnosti. Včera jsem dodělával guláš z divočáka, aby bylo co jíst. Věci mám naházené na jedné hromadě a nejsem schopen se dokopat k tomu to přebrat, protože všechno sebou táhnout nemohu. A tak podobně.

    V sobotu odpoledne padnu s vyplazeným jazykem na sedačku v autokaru a 14 dní nechci slyšet o ničem jiném než o rybách.:-)

    #61031
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Venasi tak to tam řádně připrav nejprve pro Kulikovu partu, následně pro Honzu a spol. Nakonec přijedeme my – 14 norků. Já toho divočáka, aby se uvařil guláš musím nejdříve dohnat. Dobré je že na to nejsem sám.

    #61037
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Step napsal:

    No je vidět, že můj příspěvek “nakop”. Najednou je fotek, krása. To je dobře, že berou. A pěkný, velký.

    …až to zase bude zde o rybách a Norsku a né o tlačence, jitrnicích, guláších, chlastu a jak ojebat celníky tak to zase bude fajn a rád se podělím o fotky a rady když o ně někdo bude stát…

    ..včerejší metrovka na přívlač…)

    #61038
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    kim napsal: Venasi tak to tam řádně připrav nejprve pro Kulikovu partu, následně pro Honzu a spol. Nakonec přijedeme my – 14 norků. Já toho divočáka, aby se uvařil guláš musím nejdříve dohnat. Dobré je že na to nejsem sám.

    Františku, já vybrakoval mrazák. Kdybych měl spoléhat na to, že ho doženu v tuto dobu, tak budu hlady. Jsou to velmi náladové potvory a třeba na měsíc zmizí z dohledu. Případně příjde jem mamina s potomstvem, ale to je zase pěkné pokoukání, jak se ti pruhovaní prckové perou a honí.

    #61039
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Honza Dufek: Nekoukej nalevo, napravo, per sem fotky, ať nás pořádně nabudíš. Zima byla dlouhá, absťák gradoval do nebetyčných výšin, tak se nediv, že se tady probíralo všechno možné. Teď už by to mělo být jen a jen o rybách.:-D:-D:-D

    #61045
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Honzo, nedělej Zagorku. Když nikdo nic nehlásí, (i neúspěch nás zajímá a to ne, že by to člověk někomu přál), nikdo nepošle fotku tak se tu pak přetřásaj ptákoviny, to je z hladu po informacích, po rybách a norskej absťákách, to znáš, ne? Ať Vám sezona zase vyjde!

    #61048
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    souhlasím Stepe, prý letos bude dobrá sezóna…placaté double 9 a 10kg z Dolmoy..

    #61050
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Z Hitry zatím žádné informace.:-(

    #61053
    Miloš Provazník
    Účastník
    (23 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    Step napsal:

    No je vidět, že můj příspěvek “nakop”. Najednou je fotek, krása. To je dobře, že berou. A pěkný, velký.

    …až to zase bude zde o rybách a Norsku a né o tlačence, jitrnicích, guláších, chlastu a jak ojebat celníky tak to zase bude fajn a rád se podělím o fotky a rady když o ně někdo bude stát…

    ..včerejší metrovka na přívlač…)

    Čau “Pražmene”

    Kelera jsi chytil na “podkově”,nebo jinde?

    Přejeme další úspěchy.

    ps.čím zahušťuješ guláš?já nejraději cibulí.:-D:-D:-D

    #61074
    Ladik
    Účastník
    (68 odpovědí)

    UZ tady nebudu nic psat ale jesli nekdo nema rad domaci zabijecku a jine vec ze pane Dufek tak uz neni co ridt,mimo jen jednou jsem byl s vasi cestoukoukou a stacilo mne to.Tak nrodsuzujte vse co vam nehraje do karet.

    Prosim admina at smazne moje prispebky a na black list IP Dik

    #61081
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..není lepší jet na mníky? 😀

    #61082
    Zdendek
    Účastník
    (281 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    ..není lepší jet na mníky? [/citace To je lepší relax:-D

    #61093
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak si myslím, že škádlení ohledně zabíjačky kontra lovu ryb jsou žabomyšími půtkami. Je naprosto zřejmé, že si s sebou do Norska rádi něco z české kuchyně vezmeme. Mám takový pocit že to k lovu patří, Kdybych měl zveřejnit fotky např. z posezení po myslivecké naháňce a pod. někomu by se to také nelíbilo. Osobně mě nijak neznervozňuje to, že jsou zde fota o umu v gastronomii některých norků. Na srazech je to nepochybně naprosto nezbytné mít dobrý základ pro další vývoj. Jen Já jsem to v Praze přehnal, ale co s tím udělám nic – je to historie. Hlavně že je na co vzpomínat. Je to jako s TV nemusím se na to dívat. Na druhou stranu mě potěší fota s úlovky. Jsme tu (rozuměj na světě) jako na pouti a proč se vadit ohledně toho co kdo zveřejní, pokud s tím někoho neponižují nebo neurážím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 481. až 495. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...