Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

  • Toto téma obsahuje celkem 1,456 odpovědí. Do diskuze (96 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dosky a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,457)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54616
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Pro kim a kulik : Prajem vydarený ušatý večer. Dolmsundet moc nepoznám – bol som tam minulý rok prvýkrát. Všetko sme pochytali okolo tyčí pri Nordklakken,Medklakken a Sorklakken. Z kempu doprava a smer Inntian. Trochu vám závidím fleky , kde ste niektoré zábery nezvládali. Také mám rád. 😉 Ešte raz – pekný večer vyznávačom slonieho ucha.

    #54847
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Dub: Díky za přání. Někteří z posezení odešli brzy, neboť šli sportovat k obrazovkám TV. Někteří sebrali volně ležící brýle a odešli, někteří vydrželi déle. Jinak to byl opět hezký podvečer a večer, na který se všichni, posuzuji dle sebe,těšíme a krátíme si tak čas do vytoženého odjezdu a vyzvídáme nové finty, taktyky a pod.

    Apropó, i já jsem chtěl od Vás vyzvědět Vaše novinky na tento rok, ale nikomu se nechce se svěřit, škoda.

    #54848
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    kulik napsal:

    To Dub: Díky za přání. Někteří z posezení odešli brzy, neboť šli sportovat k obrazovkám TV. Někteří sebrali volně ležící brýle a odešli, někteří vydrželi déle. Jinak to byl opět hezký podvečer a večer, na který se všichni, posuzuji dle sebe,těšíme a krátíme si tak čas do vytoženého odjezdu a vyzvídáme nové finty, taktyky a pod.

    Apropó, i já jsem chtěl od Vás vyzvědět Vaše novinky na tento rok, ale nikomu se nechce se svěřit, škoda.

    Nechci se nikoho zastávat, ale myslím si, že nikdo z nás u stolu by ty brýle nevzal. Zkoušel si zavolat do hospody, jestli je někdo neodevzdal obluze? Pak už zbývají jen ti co byli po nás.

    #54849
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Hokynár: Klid, brýle vzal do úschovy Mara, aby se nestratili, neboť jsme nezodpovědní a někdo na nás musí dohížet.

    Přidávám citaci z jiného vlákna:

    mara45 napsal:

    to Hoop.jojo,minule tam nechal brýle Hrůša a teď Kim.Nějak se mi doma hromadí…

    To mi teda Maro vysvetli – sel jsi domu prvni a mas doma zapomenuty brejle ???

    #54850
    Hokynar
    Účastník
    (81 odpovědí)

    kulik napsal:

    To Hokynár: Klid, brýle vzal do úschovy Mara, aby se nestratili, neboť jsme nezodpovědní a někdo na nás musí dohížet.

    Přidávám citaci z jiného vlákna:

    mara45 napsal:

    to Hoop.jojo,minule tam nechal brýle Hrůša a teď Kim.Nějak se mi doma hromadí…

    Tak to je fajn. Já jsem tam byl s Jiřanem skoro až do konce a brýlí jsem si nevšiml. Proto jsem tak reagoval.

    To mi teda Maro vysvetli – sel jsi domu prvni a mas doma zapomenuty brejle ???

    #54851
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kulik:budu si otevírat obchůdek s brýlemi,tak se stav…:-D:-D:-D

    #54852
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Mara: Mám dlouhé ruce a tak vydrž, ještě to chvíli potrvá, ale pak se stavím a rád využiji Tvé ochoty. 😎

    #54870
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To – kulik. Zdravím , ozvem sa vám zajtra. Letím do Brna kúpiť manželke k mdž vážený turecký med a možno si tam vyberem niečo aj ja.(veletrh);-):-):-D

    #57296
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Za 60.Jupíííííííííííííííí.:-D

    #57655
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Kamoš by mal v tomto čase doraziť do Dolmsundet . Zaťial mám len správu , že vo všetkých chatkách je zamrznutá voda… Dúfam ,že ďalšie správy už budú len lepšie .

    #57656
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To dub: Tak to je nemilé a snad se to počasí umoudří rychle aspoň v tom Norsku. Jinak si snad přibalím brusle a sněžnice. To je hrozný co dělá to globální oteplování.Mám to za 55.

    #57658
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To kulik : na dnes počasí fajn . Zajtra sa má rozfúkať (6-9) Takže uvidíme. Keď budú mať pripojenie , dám vedieť jaké ryby sú nasadené . Ja za 24…..

    #57985
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Včera v Dolmsundet kelery aj cez meter , dnes ich nenašli , nachytali doršky do metra . Včera Litevci halíka – neviem akého .( Po telefonáte s kamošom . )

    #58097
    sokolik
    Účastník
    (9 odpovědí)

    To: Honza Dufek

    Honzo, fotky máš krásný, ale chtěli bysme vědět i něco o rybách. Jedeme za 11 dní. Sokolíci

    #59854
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj sokolíku . Nemáš nejaké info ???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 1,457)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Vse o Hitra a Dolmoy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...